06 Ocak 2018 11:22

1. Amatör 6 Ocak Cumartesi Programı

İstanbul 1. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


İstanbul 1. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

 

2.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 Esenkent Gençlikspor - Silivri Alibeyspor 0-3H
12:30 Hadımköyspor - Öz Nakkaşspor (Hadımköy) 0-3
14:00 Kamilobaspor - Merkez Kayaşehirspor (Celaliye Kemal Karasu) 1-5
14:30 Çiftlikköyspor - Muratbeyspor (Karacaköy) 0-2

4.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

10:45 Kumkapı Sarıçubuk 81 - Çankırı Marufspor (Fatih Mimarsinan) 3-2
12:30 Ceylanspor - Taksimspor (Küçükköy Ramazan Süt) 1-2
14:30 Bahçeköy Astra SK - Telsizspor (Bahçeköy Orman) 5-0
14:30 Karadolapspor - İstanbul Sinopspor (Eyüp Karadolap) 0-3
14:30 Harmantepespor - Neslişahspor (Kağıthane Yahya Kemal) 1-1

6.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:30 Hürriyet Gücüspor - Ferahevlerspor (Kağıthane Nurtepe) 2-3
12:30 Havataşspor - Trabzon 1453 SK (Albayrak Suni Çim) 3-6
12:30 Yeni Gayretspor - Ulutepespor (Namık Sevik) 4-2
14:30 Küçükpazarspor - Piyalepaşaspor (Fatih Mimarsinan) 0-4
14:30 Sefaköy Kartalspor - Ulusspor (Sefaköy Kartal) 3-0 konuk ekip sahaya çıkmadı

8.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 Yeni Özkartalspor - Abide-i Hürriyetspor 0-3H
10:45 Esenlerspor - Boğaziçispor (Esenler Bld.) 9-0
10:45 Yeşilova Esnafspor - Mecidiyeköyspor (K.Çekmece Metin Oktay) 2-3
10:45 Zeytinburnuspor - Haliçspor (Merkezefendi) 1-3
10:45 Okmeydanı Fetihspor - 1863 Boğaziçi SK (Okmeydanı Fetih) 3-1

10.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

10:45 Tophane Tayfunspor - İstanbul Trabzonspor (Beyoğlu) 3-0
10:45 Şafak 76 SK - Bahçelievler Olimpikspor (Bağcılar Mahmutbey) 0-7
10:45 Yücespor - İstanbul Esenler Tokatspor (Bakırköy 1 No'lu) 0-0
10:45 İzzetpaşaspor - Alibeyköy Parsellerspor (Ayazağa Y. Tunaoğlu) 1-2
10:45 Reşitpaşaspor - Kocamustafapaşaspor (Sarıyer Çayırbaşı) 3-2

12.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:30 Şirintepespor - İMÇ Sakaryaspor (Kağıthane Yahya Kemal) 1-0
12:30 İstanbul Kastamonuspor - Öz Yarımburgazspor (Fatih Mimarsinan) 3-2
12:30 Şehzadebaşıspor - Rumeli Kavağıspor (Gazi Mahallesi) 0-0
12:30 Öz Alibeyköyspor - İstanbul Ünyespor (Alibeyköy) 0-2
12:30 Sağmalcılarspor - Kuruçeşmespor (Bayrampaşa Büyükşehir Bld.) 2-2

14.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

10:30 Örnekspor - Pendik Güllübağlarspor (Gülsuyu Asım Kara) 5-0
12:30 Tuzla Şifaspor - Esenkentspor (Dolayoba) 5-0
12:30 Üsküdar Anadoluspor - Kanlıcaspor (Selimiye) 2-1
16:00 Ortadağspor - Koşuyoluspor (Sarıgazi) 2-3

16.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:30 Orhanlıspor - İstanbul Ağrıspor (Şile) 1-5
12:30 Çavuşoğluspor - Çavuşbaşıspor (Kartal Yunus) 1-3
12:30 Ataşehir Doğuşspor - Gülsuyuspor (Çakmak) 0-0 (Maç öncesi yaşanan olaylardan dolayı tatil edildi.)
12:30 Tokatköyspor - Selimiyespor (Ortaçeşme) 2-6

18.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 Denizcilik İşletmeleri SK - İstanbul Esnafspor 3-0H
14:30 Yeldeğirmenispor - Gülensuspor (Yenisahra Suni Çim) 0-0
14:30 Maltepe Yıldızspor - İstanbul Altınorduspor (Gülsuyu Asım Kara) 4-2
14:30 Pendikgücü - Çamlıcaspor (Dolayoba) 3-5

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus