07 Ocak 2018 10:15

1. Amatör 7 Ocak Pazar Sonuçları

İstanbul 1. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


İstanbul 1. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

 

1.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:30 Yeşilbayırspor - Yalıköyspor (Hadımköy) 4-0
12:30 İzzettinspor - Çantaköyspor (İzzettin) 0-2
12:30 Bollucaspor - Büyükçekmece Mimarsinanspor (Bolluca) 6-0
14:30 Kavaklı Köyü SK - Tepecik Anadoluspor (Silivri) 3-0

3.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 İhsaniyespor - Gazitepespor 0-3H 
12:30 Esenyurtspor - Güzelcespor (Esenyurt Bld.) 1-0
12:30 Avcılar Cihangirspor - Taşolukspor (Avcılar Atatürk) 1-1
12:30 Gürpınarspor - Denizköşklerspor (Gürpınar) 0-1

5.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 Bayrampaşa Teknikspor - Çayırbaşı Özkanspor 3-0H
14:30 Cevat Köprübaşı - Sultanmuratspor (Kağıthane M. Akif Ersoy) 2-0
14:30 Şirinevlerspor - Giresun Emeksanspor (Kocasinan) 1-0
14:30 Fatih Hilalspor - Batı Trakyaspor (Fatih Mimarsinan) 1-5
14:30 İstanbul Bayburtspor - İstanbul Bulancakspor (Kağıthane Yahya Kemal) 2-2

7.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 Nurtepespor - Vardarspor 0-3H
10:45 Kazım Karabekir Mevlanaspor - Bahçelievlerspor (Alibeyköy) 3-0
10:45 Rumeli İdman Yurdu - Türk Telekomspor (Bağcılar Mahmutbey) 0-8
10:45 1453 Fatih Gençlik SK - Küçükçekmecespor (Namık Sevik) 5-2
16:30 Gelişimspor - Yıldız Kanaryalar SK (Beyoğlu0-2

9.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 GOP Barbarosspor - Cevatpaşaspor 3-0H
12:30 Galata SK - Yeşilpınarspor (Beyoğlu) 0-0
12:30 Altınovaspor - Söğütlüçeşmespor (Gazi Mahallesi) 2-0
12:30 İstinyespor - Mimarsinanspor (Sarıyer Çayırbaşı) 2-1
12:30 M.Şevket Paşaspor - Seyrantepe Yeşilcespor(Kağıthane M. Akif Ersoy) 1-3

11.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

09:00 Küçükayasofyaspor - Bayrampaşa Demirspor (Namık Sevik) 2-1
10:45 Cevizlispor - Yeniköyspor (Beyoğlu) 1-9
10:45 Şişli Yaylaspor - Hamidiyespor (Feriköy) 0-0
12:30 Bağcılar İY Cemspor - Sefaköyspor (Bağcılar Mahmutbey) 3-1
16:30 Yeni Levent Konaklarspor - Çayırgücü (Beşiktaş Çilekli) 1-2

13.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

10:45 Günyamaçspor - Sultançiftliğispor (Kağıthane Sadabad) 2-4
10:45 Aksarayspor - Muradiye Gençlerbirliği (Fatih Mimarsinan) 1-3
10:45 Bahçelievler Gümüşhanespor - Haznedar Çetinkayaspor (Kocasinan) 4-1
14:30 Zeytinburnu Yıldızspor - İkitellispor (Merkezefendi) 1-0
14:30 Pınarspor - Sütlücespor (Sarıyer Çayırbaşı) 0-2

15.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:30 Pendik Kaynarcaspor - Kartal Elçispor (Kaynarca) 1-3
12:30 Taşdelenspor - Çakmakspor (Alemdağ) 3-2
12:30 1923 Esenkentspor - Sarıgazispor (Gülsuyu Asım Kara) 2-1
12:30 Onayspor - Gümüşsuyuspor (Pendik Çamlık) 0-1

17.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

10:45 İdealtepespor - Valide Tayfunspor (Maltepe İdealtepe) 0-3
10:45 Pendik Esenyalıspor - İstanbul Sahilspor (Pendik Çamlık) 0-2
12:30 Sancaktepespor - Sitespor (Sarıgazi) 3-2
12:30 Anadolu Hisarı İdman Yurdu - Aydınlıspor (Kavacık 15 Temmuz) 7-2

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus