06 Ekim 2018 04:08

1. Amatör Lig 6 Ekim 2018 Cumartesi Sonuçları

İstanbul 1. Amatör Lig'de günün sonuçları ve puan durumları sitemizdedir...


1. Grup (Puan Durumu)
13.00 Bollucaspor - Yeşil Esenyurtspor (Bolluca) 0-1
15.00 Gürpınarspor - İzzettinspor (Gürpınar) 2-2
15.00 Çakılköyspor - Güzelcespor (Çatalca) 1-2
15.00 GOP Yeniköyspor - Kavaklı Köyü SK (Bolluca) 2-4
00.00 Kabakçaspor - Kumburgazspor 0-3 h

3. Grup (Puan Durumu)
13.00 Emirganspor - Eroğluspor (Çayırbaşı) 3-2
13.00 Topçularspor - Doğa H.Yeşilkentspor (Beyoğlu) 2-3
15.00 Küçükçekmecespor - Esenlerspor (Metin Oktay) 2-1
15.00 KK Mevlanaspor - Fatih Hilalspor (Albayrak) 0-2
15.00 Gümüşhanespor - Muradiye GB (Yahya Kemal) 4-0

5. Grup (Puan Durumu)
11.00 Akatlarspor - Gültepe Özgençlik (Çilekli) 3-0
13.00 Kumkapı Sarıçubuk - Çayırbaşıspor (Mimarsinan) 3-3
15.00 Bahçelievler Olimpikspor - Ceylanspor (İFA) 1-1
15.00 Gelişimspor - Karadolapspor (Beyoğlu) 1-2
15.00 Yedikulespor - Şişli Yaylaspor (Zara Ekinli) 0-0

7. Grup (Puan Durumu)
11.00 Hürriyetgücü - Sultançiftliğispor (Nurtepe) 1-2
15.00 E.Tokatspor - B.Gümüşhanespor (Esenler) 1-0
15.00 B.Teknikspor - Aksarayspor (Bayrampaşa Bld) 1-1
16.00 Cevat Köprübaşı FA - 1863 Boğaziçi SK (Kemerburgaz) 2-4

9. Grup (Puan Durumu)
11.00 Kastamonuspor - Ferahevlerspor (Mimarsinan) 0-2
13.00 Yeşildirekspor - Bayrampaşa Demirspor (Namık Sevik) 1-4
15.00 İzzetpaşaspor - Kentyıldızspor (Yusuf Tunaoğlu) 2-3
15.00 Sefaköyspor - Çeliktepe Ümitspor (Sefaköy Kartal) 0-1

11. Grup (Puan Durumu)
15.00 Balatspor - Esenyurt Ünyespor (Namık Sevik) 4-2
15.00 Çırçır İmarspor - Zeytinburnu 1957 SK (Yıldıztabya) 1-1
15.00 Başakşehir Kartalspor - Yeni Gayretspor (Erdem Özçelik) 1-0
17.00 Boğaziçispor - Güngörenspor (Çilekli) 4-5

13. Grup (Puan Durumu)
13.00 GOP Barbarosspor - Vardarspor (Albayrak) 2-4
13.30 Nişanca Gençlik - Sefaköy Kartalspor (Rami) 1-3
15.00 Güneşlispor - Kilyosspor (İSTOÇ) 2-1
16.00 Sağmalcılarspor - Şehzadebaşıspor (Bayrampaşa Bld) 2-3

15. Grup (Puan Durumu)
15.00 Denizcilik İşletmeleri SK - Heybeliadaspor (Paşabahçe) 0-12
16.00 Pendik Kavakpınarspor - Gülensuspor (Kaynarca) 0-1
16.00 Taçspor - Bostancıspor (Başıbüyük) 0-1
16.00 Kartal Elçispor - Selimiyespor (Kartal Yunus) 1-6

17. Grup (Puan Durumu)
12.00 Çavuşbaşıspor - Öz Karacaahmetspor (Çavuşbaşı) 3-0
14.30 Batı Ataşehirspor - Örnekspor (Dudullu) 2-4
15.00 Onayspor - Ortaçeşmespor (Orhanlı) 2-1
16.00 Koşuyoluspor - Marmara Karayolları SK (Yenisahra) 1-9

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus