07 Ekim 2018 07:02

1. Amatör Lig 7 Ekim 2018 Pazar Sonuçları

İstanbul 1. Amatör Lig'de günün sonuçları haberimizin devamında...


 

2. Grup (Puan Durumu)
11.00 Subaşıspor - BÇM Sinanspor 0-4
13.00 Öz Nakkaşspor - Esenyurtspor 4-1
13.00 Gazitepespor - Çiftlikköyspor 2-0
15.00 Yeşilbayırspor - Akalanspor 0-5
15.00 Taşolukspor - Hadımköyspor 1-1

4. Grup (Puan Durumu)
11.00 Küçükayasofyaspor - Rumeli Kavağıspor 0-1
13.00 Rumeli İY - Seyrantepe Yeşilcespor 2-1
15.00 Şirinevlersor - Kuruçeşmespor 1-2
15.00 İstanbul Trabzonspor - Taksimspor 2-1
00.00 Selvispor - Çankırı Marufspor 0-3 h

6. Grup (Puan Durumu)
12.00 Muratpaşaspor - Gültepespor 1-3
13.00 Ulutepespor-Okmeydanı Fetihspor 0-4
13.00 Söğütlüçeşmespor - Damlaspor 3-2

13.00 Ihlamurderespor - İstanbulspor 2-1
15.00 Esenyurt Acarspor - Parsellerspor 2-1

8. Grup (Puan Durumu)
13.00 Topkapıspor - Halil Rıfat Paşaspor 0-1
15.00 Zeytinburnu Yıldızspor - İstanbul Bayburtspor 0-2
17.00 Sarıyer FSM - İkitellispor 1-0
18.00 Trabzon 1453 SK - Merterspor 2-1


10.Grup (Puan Durumu)
10.00 Çayırgücü - Haliçspor 1-1
13.00 İkitelli Köyiçi SK - Abidei Hürriyetspor 8-3
15.00 Yücespor - Yeni Levent Konaklarspor 1-1
15.00 Tophane Tayfunspor - Telsizspor 2-1

12. Grup (Puan Durumu)
11.00 Teraziderespor - Avcılar Cihangirspor 3-0
11.00 Bağcılar Güneşlispor - Pınarspor 4-2
13.00 Mecidiyeköy Tayfunspor - Altınovaspor 1-0
13.00 Çapaspor - Merkez Kayaşehir 6-0

14. Grup (Puan Durumu)
12.00 Taşdelenspor - TED İstanbul Koleji 0-4
12.00 Çubukluspor - Tuzla Mimarsinanspor 6-0
16.00 Ortadağspor - Tunusbağıspor 2-0
16.00 Kartal Yunusspor - Esenyalıspor 2-1

16. Grup (Puan Durumu)
14.00 P.Kaynarcaspor - Yamanspor 1-1
15.00 Kanlıcaspor - Çavuşoğluspor 3-1
15.30 Yeldeğirmenispor - Şilespor 2-1
16.00 Sancaktepespor - V.Tayfunspor 0-0

18. Grup (Puan Durumu)
13.00 Kartal Bld - Adalarspor 2-3
14.30 Sitespor - Kemahspor 1-11
15.30 Elmalıspor - Gülsuyuspor 0-3
15.30 P571V Şahingücü - Aydınlıspor 2-0

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus