12 Kasım 2017 12:04

1.Amatör 12 Kasım Pazar Programı

İstanbul 1.Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


İstanbul 1.Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

 

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:30 Bollucaspor - Tepecik Anadolu (Bolluca) 2-0
14:30 İzzettinspor - Akalanspor (İzzettin) 2-3
14:30 Yeşilbayırspor - Büyükçekmece Mimarsinan (Hadımköy) 2-1
14:30 Kavaklı Köyü SK - Çantaköy (Silivri) 1-2

3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Avcılar Cihangirspor - Dağyenice (Avcılar Atatürk) 1-1
14:30 Gürpınarspor - Taşoluk (Gürpınar) 0-2
15:00 Esenyurtspor - Gazitepe (Esenyurt Bld.) 4-1
00:00 İhsaniyespor - Denizköşkler 0 - 3 H

5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
09:00 Fatih Hilalspor - İstanbul Bulancak (F.Mimarsinan) 0-1
10:45 İstanbul Bayburtspor - Bayrampaşa Teknik (Yahya Kemal) 1-2
14:30 Cevat Köprübaşı - Giresun Emeksan (Şehit Osman Yumuk) 1-2
14:30 Çayırbaşı Özkanspor - Sultanmurat (Çayırbaşı) 2-3
15:00 Şirinevlerspor - Batı Trakya (Kocasinan) 2-4

7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 1453 Fatih Gençlik SK - Gelişim (F.Mimarsinan)  2-0
14:30 K.Karabekir Mevlana - Türk Telekom (Albayrak Suni Çim) 1-0
14:30 Yıldız Kanaryalar SK - Vardar (Bahçeköy) 2-0
16:00 Rumeli İdman Yurdu - Küçükçekmece (Mahmutbey) 1-3
00:00 Nurtepespor - Bahçelievler 0 - 3 H

9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 İstinyespor - Mahmutşevketpaşa (Çayırbaşı) 1-0
12:30 Altınovaspor - Mimarsinan (Gazi Mahallesi) 1-4
12:30 Galata SK - Söğütlüçeşme (Beyoğlu) 3-2
12:30 Seyrantepe Yeşilcespor - Cevatpaşa (Yahya Kemal) 4-0
15:00 GOP Barbarosspor - Yeşilpınar (Bayrampaşa İBB.) 2-2

11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Şişli Yaylaspor - Bayrampaşa Demir (Feriköy) 0-0
12:00 Yeni Levent Konaklarspor - Yeniköy (Çilekli) 0-4
14:30 Cevizlispor - Hamidiye (Beyoğlu) 0-1
15:00 Sefaköyspor - Çayırgücü (Sefaköy Kartal) 2-1
16:30 Küçükayasofya - Bağcılar İY Cem (Namık Sevik) 3-0

13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
09:00 Aksarayspor - Bahçelievler Gümüşhane (Namık Sevik) 0-3
09:00 Pınarspor - Muradiye Gençlerbirliği (Çayırbaşı) 1-1
10:45 Haznedar Çetinkayaspor - İkitelli (Gazi Mahallesi) 0-2
12:30 Zeytinburnu Yıldızspor - Sultançiftliği (Merkezefendi) 3-1
15:00 Günyamaçspor - Sütlüce (Sadabad) 0-2

15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Taşdelenspor - Heybeliada (Alemdağ) 1-2
12:30 Pendik Kaynarcaspor - Sarıgazi (Kaynarca) 1-1
14:00 Onayspor - Çakmak (Çamlık) 3-0
15:00 1923 Esenkentspor - Gümüşsuyu (Gülsuyu Asım Kara) 1-2

17.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Pendik Esenyalıspor - Valide Tayfun (Çamlık) 2-2
14:30 Anadolu Hisarı İdman Yurdu - İstanbul Sahil (Kavacık) 0-1
15:00 İdealtepespor - Kartal Yunus (İdealtepe) 1-3
16:00 Sancaktepespor - Aydınlı (Sarıgazi) 3-4

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus