20 Ocak 2018 03:29

1.Amatör 20 Ocak Cumartesi Programı

1.Amatör Canlı Sonuçlar


İstanbul 1. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

2.GRUP  
PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
00:00 Esenkent Gençlikspor - Öz Nakkaş 0-3H

14:30 Muratbeyspor - Silivri Alibey (Büyükçekmece) 0-1
14:30 Kamilobaspor - Ambarlı Işık (Kemal Karasu) 0-3H (Kamiloba maça çıkmadı)
14:30 Çiftlikköyspor - Merkez Kayaşehir (Karacaköy) 3-2

4.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Telsizspor - Çankırı Maruf (Merkezefendi) 9-2

12:30 Bahçeköy Astra SK - Taksim (Bahçeköy) 4-0
12:30 Kumkapı Sarıçubuk- İstanbul Sinop (Namık Sevik) 1-7
12:30 Ceylanspor - Harmantepe (Küçükköy) 3-1
12:30 Neslişahspor - Karadolap (F.Mimarsinan) 1-1

6.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
00:00 Piyalepaşaspor - Ulusspor 3-0H

10:45 Küçükpazarspor - Ferahevler (F.Mimarsinan) 3-2
12:30 Hürriyet Gücüspor - Yeni Gayret (Nurtepe) 5-1
12:30 Ulutepespor - Havataş (Mehmet Akif Ersoy) 4-5
14:30 Sefaköy Kartalspor - Trabzon 1453 (Sefaköy Kartal) 1-1

8.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
00:00 Yeni Özkartalspor - Mecidiyeköy 0-3H

10:45 Abide-i Hürriyetspor - Boğaziçi (Nurtepe) 7-1
15:00 Esenlerspor - Haliç (Esenler Bld.) 2-1
15:00 Yeşilova Esnafspor - Okmeydanı Fetih (Metin Oktay) 0-2
15:00 1863 Boğaziçi SK - Zeytinburnu (Çayırbaşı) 2-2

10.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
00:00 Şafak 76 SK - Alibeyköy Parseller 0-3H

10:45 Kocamustafapaşaspor - İzzetpaşa (Namık Sevik) 1-3
14:30 İstanbul Trabzon - Bahçelievler Olimpik (Halkalı Etap) 0-2
14:30 Tophane Tayfunspor - İstanbul Esenler Tokat (Beyoğlu) 1-1
14:30 Yücespor - Reşitpaşa (Bakırköy Bld.1.No) 4-3

12.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
09:00 İMÇ Sakaryaspor - Öz Yarımburgaz (F.Mimarsinan) 4-1

09:00 Kuruçeşmespor - Öz Alibeyköy (Çilekli) 2-2
14:30 Şehzadebaşıspor - Sağmalcılar (Gazi Mahallesi) 0-3
16:30 Şirintepespor - Rumeli Kavağı (Yahya Kemal) 5-1
16:30 İstanbul Kastamonu - İstanbul Ünye (Namık Sevik) 1-4

14.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
00:00 Örnekspor - Kartal Yuvası 3-0H

10:00 Tuzla Şifaspor - Pendik Güllübağlar (Çamlık) 6-3
14:30 Esenkentspor - Kanlıca (Gülsuyu Asım Kara) 1-2
14:30 Üsküdar Anadoluspor - Koşuyolu (Selimiye) 3-1

16.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 İstanbul Ağrıspor - Gülsuyu (Kaynarca) 4-0

14:30 Tokatköyspor - Yamanspor (Kartal Yunus) 0-5 (Tokatköyspor 2. yarıya çıkmadı)
14:30 Orhanlıspor - Selimiye (Dolayoba) 2-4
14:30 Ataşehir Doğuşspor - Çavuşbaşı (Şile) 3-10

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus