12 Ekim 2017 01:22

1.Amatör 3.Hafta Programı Açıklandı

İstanbul 1.Amatör 3.Hafta Programı


İstanbul 1.Amatör Ligde 3.Hafta programı açıklandı. Çiftli gruplar maçlarını Cumartesi günü oynarken, tekli gruplar ise Pazar günü kozlarını paylaşacak. Maçların Stad, tarih ve saat bilgileri ise haberin devamında.

14 Ekim Cumartesi Programı

2.GRUP
12:30 Öz Nakkaşspor - Merkez Kayaşehirspor (İzzettin)
12:30 Hadımköyspor - Muratbeyspor (Hadımköy)
14:30 Kamilobaspor - Çiftlikköyspor (Celaliye Kemal Karasu)
14:30 Ambarlı Işıkspor - Silivri Alibeyspor (Avcılar Atatürk)

4.GRUP
10:45 Kumkapı Sarıçubuk 81 - Neslişahspor (Fatih Mimarsinan)
13:30 Karadolapspor - Telsizspor (Karadolap)
14:00 İstanbul Sinopspor - Taksimspor (İFA)
14:30 Harmantepespor - Çankırı Marufspor (Yahya Kemal)
14:30 Ceylanspor - Bahçeköy Astra SK (Küçükköy Ramazan Süt)

6.GRUP
12:00 Trabzon 1453 SK - Ferahevlerspor (Mahmutbey)
12:30 Yeni Gayretspor - Ulusspor (Namık Sevik)
12:30 Hürriyet Gücüspor - Küçükpazarspor (Nurtepe)
14:30 Havataşspor - Piyalepaşaspor (Albayrak Suni Çim)
14:30 Sefaköy Kartalspor - Ulutepespor (Sefaköy Kartal)

8.GRUP
10:45 Zeytinburnuspor - Abide-i Hürriyetspor (Merkezefendi)
12:30 Haliçspor - Mecidiyeköyspor (Fatih Mimarsinan)
12:30 Yeşilova Esnafspor - Yeni Özkartalspor (Metin Oktay)
13:00 Okmeydanı Fetihspor - Boğaziçispor (Esenler Bld.)
14:30 Esenlerspor - 1863 Boğaziçi SK(Okmeydanı Fetih)

10.GRUP
12:30 Reşitpaşaspor - Bahçelievler Olimpikspor (Çayırbaşı)
14:30 Alibeyköy Parsellerspor - İstanbul Esenler Tokatspor (Alibeyköy)
14:30 İzzetpaşaspor - İstanbul Trabzonspor (Yusuf Tunaoğlu)
15:00 Yücespor - Tophane Tayfunspor (Bakırköy 1 No)
16:00 Şafak 76 SK - Kocamustafapaşaspor (Mahmutbey)

12.GRUP
12:30 Sağmalcılarspor - Öz Yarımburgazspor (Bayrampaşa Belediye)
12:30 Öz Alibeyköyspor - İMÇ Sakaryaspor (Alibeyköy)
14:30 İstanbul Ünyespor - Rumeli Kavağıspor (Kocasinan)
14:30 Şehzadebaşıspor - Şirintepespor (Gazi Mahallesi)
16:30 İstanbul Kastamonuspor - Kuruçeşmespor (Namık Sevik)

14.GRUP
14:30 Koşuyoluspor - Pendik Güllübağlarspor (Yenisahra)
14:30 Kartal Yuvası SK - Kanlıcaspor (Kartal Yunus)
16:00 Örnekspor - Tuzla Şifaspor (Gülsuyu Asım Kara)
16:00 Ortadağspor - Esenkentspor (Sarıgazi)

16.GRUP
12:30 Çavuşoğluspor - İstanbul Ağrıspor (Kartal Yunus)
14:30 Tokatköyspor - Orhanlıspor (Ortaçeşme)
15:00 Çavuşbaşıspor - Selimiyespor (Çavuşbaşı)
16:30 Yamanspor - Gülsuyuspor (Ümraniye Belediyesi Suni Çim)

18.GRUP
10:45 İstanbul Altınorduspor - İstanbul Esnafspor (Kartal Yunus)
10:45 Maltepe Yıldızspor - Yeldeğirmenispor (Maltepe Başıbüyük)
12:30 Denizcilik İşletmeleri SK - Pendikgücü (Ortaçeşme)
14:30 Çamlıcaspor - Gülensuspor (Selimiye)

15 Ekim Pazar Programı

1.GRUP
11:00 Çantaköyspor - Tepecik Anadoluspor (Silivri)
13:00 Kavaklı Köyü SK - Yeşilbayırspor (Silivri)
14:30 Akalanspor - Büyükçekmece Mimarsinanspor (İhsaniye)
14:30 İzzettinspor - Yalıköyspor (İzzettin)

3.GRUP
12:30 Dağyenicespor - Gazitepespor (İzzettin)
14:30 Taşolukspor - Denizköşklerspor (Taşoluk)
14:30 Gürpınarspor - Esenyurtspor (Gürpınar)
14:30 Avcılar Cihangirspor - Güzelcespor (Avcılar Atatürk)

5.GRUP
10:45 Bayrampaşa Teknikspor - Giresun Emeksanspor (Bayrampaşa Belediye)
12:30 İstanbul Bayburtspor - Sultanmuratspor (Yahya Kemal)
12:30 Fatih Hilalspor - Cevat Köprübaşı (Fatih Mimarsinan)
14:00 İstanbul Bulancakspor - Batı Trakyaspor (Mahmutbey)
14:30 Şirinevlerspor - Çayırbaşı Özkanspor (Kocasinan)

7.GRUP
12:30 Gelişimspor - Bahçelievlerspor (Beyoğlu)
12:30 1453 Fatih Gençlik SK - Vardarspor (Namık Sevik)
14:30 Kazım Karabekir Mevlanaspor - Yıldız Kanaryalar (Albayrak Suni Çim)
15:00 Küçükçekmecespor - Türk Telekom (Metin Oktay)
00:00 Rumeli İdman Yurdu - Nurtepespor 3 - 0 H

9.GRUP
10:45 Galata SK - Seyrantepe Yeşilcespor (Beyoğlu)
12:30 İstinyespor - Cevatpaşaspor (Çayırbaşı)
12:30 Altınovaspor - GOP Barbarosspor (İFA)
14:30 Mahmut Şevket Paşaspor - Yeşilpınarspor (Yusuf Tunaoğlu)
16:30 Mimarsinanspor - Söğütlüçeşmespor (Fatih Mimarsinan)

11.GRUP
10:45 Küçükayasofyaspor - Çayırgücü (Namık Sevik)
11:30 Şişli Yaylaspor - Yeni Levent Konaklar (Feriköy)
12:00 Bağcılar İY Cemspor - Yeniköyspor (Mahmutbey)
16:30 Bayrampaşa Demirspor - Hamidiyespor (Bayrampaşa Belediye)
16:30 Cevizlispor - Sefaköyspor (Beyoğlu)

13.GRUP
12:30 Bahçelievler Gümüşhanespor - Sultançiftliği (Kocasinan Stadı)
14:00 Muradiye Gençlerbirliği - Sütlücespor (Çilekli)
14:30 Pınarspor - Zeytinburnu Yıldızspor (Çayırbaşı)
15:00 Günyamaçspor - Haznedar Çetinkayaspor (Rami)
16:30 Aksarayspor - İkitellispor (Namık Sevik)

15.GRUP
11:00 Taşdelenspor - Kartal Elçispor (Alemdağ)
14:30 Heybeliadaspor - Sarıgazispor (Kartal Yunus)
15:00 Onayspor - Pendik Kaynarcaspor (Sultanbeyli 75.Yıl)
16:00 Çakmakspor - Gümüşsuyuspor (Çakmak)

17.GRUP
12:30 Kartal Yunusspor - Aydınlıspor (Kartal Yunus)
13:30 Valide Tayfunspor - İstanbul Sahilspor (Selimiye)
14:30 Pendik Esenyalıspor - Sancaktepespor (Çamlık Stadı)
15:00 İdealtepespor - Site (İdealtepe)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus