17 Kasım 2017 04:35

1.Amatör 8.Hafta Programı

1.Amatör 8.Hafta Bülteni


18 Kasım Cumartesi

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

14:30 B.Ç.M.Mimarsinan - Yalıköy (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:30 Akalanspor - Kavaklı (Çatalca)
14:30 Tepecik Anadoluspor - Yeşilbayır (Tepecik Şenol Güneş)
14:30 Çantaköyspor - Bolluca (Silivri Ortaköy

3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Gazitepespor - Güzelce (Silivri Ortaköy)
12:30 Dağyenicespor - Gürpınar (Çatalca)
14:30 Denizköşklerspor - Esenyurt (Avcılar Atatürk)
00:00 Taşolukspor - İhsaniyespor 3 - 0 H

5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Giresun Emeksanspor - Sultanmurat (Alibeyköy)
10:45 Bayrampaşa Teknikspor - Fatih Hilal (Bayrampaşa Bld.)
12:30 Batı Trakyaspor - Cevat Köprübaşı (Merkezefendi)
15:00 İstanbul Bulancakspor - Şirinevler (Albayrak Suni Çim)
15:00 İstanbul Bayburtspor - Çayırbaşı Özkan (Yahya Kemal)

7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 1453 Fatih Gençlik SK - Yıldız Kanaryalar (F.Mimarsinan)
13:30 Bahçelievlerspor - Vardar (Kocasinan)
14:30 Gelişimspor - Rumeli İdman Yurdu (Beyoğlu)
15:00 Küçükçekmece - K.K.Mevlana (Metin Oktay)
00:00 Türk Telekomspor - Nurtepespor 3 - 0 H

9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Mimarsinanspor - Galata (F.Mimarsinan)
12:30 Yeşilpınarspor - Cevatpaşa (Yıldıztabya)
13:00 Söğütlüçeşmespor - GOP Barbaros (İFA) 
14:30 Mahmut Şevket Paşa - Altınova (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:30 İstinyespor - Seyrantepe Yeşilce (Çayırbaşı)

11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
09:00 Küçükayasofyaspor - Sefaköy (Namık Sevik) 
12:30 Yeniköyspor - Çayırgücü (Çayırbaşı)
12:30 Bağcılar İY Cemspor - Şişli Yayla (Gazi Mahallesi)
14:30 Hamidiyespor - Yeni Levent Konaklar (Nurtepe)
16:30 Bayrampaşa Demirspor - Cevizli (Bayrampaşa Bld.)

13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
09:00 Aksarayspor - Haznedar Çetinkaya (F.Mimarsinan)
12:00 Muradiye Gençlerbirliği - Günyamaç (Çilekli)
12:30 Sultançiftliğispor - İkitelli (Cebeci)
12:30 Sütlücespor - Zeytinburnu Yıldız (Beyoğlu)
15:30 Bahçelievler Gümüşhanespor - Pınar (Kocasinan)

15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Gümüşsuyuspor - Pendik Kaynarca (Paşabahçe)
14:00 Çakmakspor - 1923 Esenkent (Çakmak)
15:00 Heybeliadaspor - Onay (Kartal Yunus)
16:00 Sarıgazispor - Kartal Elçi (Sarıgazi)

17.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:00 Aydınlıspor - Site (Çamlık)
12:30 İstanbul Sahilspor - Sancaktepe (Mimar Kubilay Köse)
13:00 Kartal Yunusspor - Pendik Esenyalı (Kartal Yunus)
14:30 Valide Tayfunspor - Anadolu Hisarı İ.Y (Selimiye)


19 Kasım Pazar

2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Ambarlı Işıkspor - Kamiloba (Avcılar Atatürk)
12:30 Merkez Kayaşehirspor - Çiftlikköy (Hadımköy)
14:30 Silivri Alibeyspor - Muratbey (Silivri)
00:00 Öz Nakkaşspor - Esenkent Gençlikspor 3 - 0 H

4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Çankırı Marufspor - Telsiz (Bayrampaşa Bld.)
12:30 Taksimspor - Bahçeköy (Feriköy)
14:30 Harmantepespor - Ceylan (Yahya Kemal)
14:30 Karadolapspor - Neslişah (Karadolap)
15:00 İstanbul Sinopspor - Kumkapı Sarıçubuk (İFA)

6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
09:00 Ferahevlerspor - Küçükpazar (Çayırbaşı)
12:30 Yeni Gayretspor - Hürriyet Gücü (Namık Sevik)
14:00 Ulusspor - Piyalepaşa (Çilekli)
14:30 Havataşspor - Ulutepe (Albayrak Suni Çim)
15:00 Trabzon 1453 SK - Sefaköy Kartal (Mahmutbey)

8.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:30 Haliçspor - Esenler (Namık Sevik)
12:30 Mecidiyeköyspor - Yeni Özkartal (Yahya Kemal)
14:30 Okmeydanı Fetihspor - Yeşilova Esnaf (Okmeydanı Fetih )
15:00 Zeytinburnuspor - 1863 Boğaziçi (MErkezefendi)
16:00 Boğaziçispor - Abide-i Hürriyet (Çilekli)

10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Alibeyköy Parsellerspor - Şafak 76 (Çayırbaşı)
12:30 Reşitpaşaspor - Yücespor (Sefaköy Kartal)
12:30 İzzetpaşaspor - Kocamustafapaşa (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:00 İstanbul Esenler Tokatspor - Tophane Tayfun (Esenler)
15:30 Bahçelievler Olimpikspor - İstanbul Trabzon (Kocasinan)

12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Rumeli Kavağıspor - Şirintepe (Çayırbaşı)
10:45 Sağmalcılarspor - Şehzadebaşı (Bayrampaşa Bld.)
12:30 Öz Alibeyköyspor - Kuruçeşme (Karadolap)
13:30 İstanbul Ünyespor - İstanbul Kastamonu (Kocasinan)
15:00 Öz Yarımburgazspor - İMÇ Sakarya (Halkalı Etap)

14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Kanlıcaspor - Esenkent (Kavacık)
14:30 Kartal Yuvası SK - Örnek (Kartal Yunus)
14:30 Pendik Güllübağlarspor - Tuzla Şifa (Kayanrca)
14:30 Koşuyoluspor - Üsküdar Anadolu (Yeni Sahra)

16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Çavuşbaşıspor - Ataşehir Doğuş (Çavuşbaşı)
14:30 Gülsuyuspor - İstanbul Ağrı (Gülsuyu Asım Kara)
15:00 Selimiyespor - Orhanlı (Selimiye)
16:00 Yamanspor - Tokatköy (Çakmak)

18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu Grupta devre sona erdiği için bu hafta müsabaka oynanmayacaktır.



PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus