17 Mart 2018 10:01

2. Amatör 18 Mart Pazar Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

 

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Çakılköy - Kumburgaz ( Çatalca Stadı ) 2-1

13:00 Çanakça - Gökçeali ( Çatalca Stadı ) 3-3
15:00 Öz Örencik Köyü - Karaağaç ( Çatalca Stadı ) 2-3
15:00 Silivri Kadıköy - Haraççıspor ( Silivri Ortaköy Sahası ) 0-6
16:00 Beylikgücüspor - Gümüşyaka ( Büyükçekmece Stadı ) 2-7

3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Doğa Hospital Yeşilkent - Kabakça ( Avcılar Belediyesi Atatürk Stadyumu ) 2-1

13:00 Akörenköy - Silivri Mimarsinan ( Silivri Müjdat Gürsu Stadı ) 2-2
13:00 Çeltikköy - Alipaşa ( Silivri Ortaköy Sahası ) 0-3H
14:30 Medicell Beylikdüzü 2011 - Karacaköy Bld. ( Güzelce Stadı ) 1-8

5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Sarıyer Yeni Mahalle - Şişli Gençlik ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı ) 7-0

12:30 Thy - Molla Aşkı ( İbb Şenlikköy Stadı ) 3-0
13:00 Çeliktepe Ümit - Büyükdere ( Kağıthane Bld. Seyrantepe Stadı ) 1-1'ken ilk yarı sonunda Büyükdere çekildi
15:00 Güzelhisar - İstanbul Gümüşhane ( Namık Sevik Stadı ) 2-4
17:00 Yenişehir - Esentepe Şahin ( Beyoğlu Stadı ) 2-1

7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Çelikspor - Nişanca Gençlik ( Namık Sevik) 0-1

13:00 Esenyurt İncirtepe - Bahçelievler İ.Y. ( Esenyurt Belediye Stadı ) 1-2
13:00 Sarıgöl Birlik - Çınaraltı Spor ( Kazım Karabekir Stadı ) 1-7
15:00 Bağcılar Evren - Gop.Şemsipaşa ( Bağcılar Bld. İstoç Tesisleri ) 0-0
18:30 Ihlamurdere Spor - Bağcılar G.Gücü ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı ) 4-2

9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Tozkoparan Birlik - İ.T.Ü. ( Bayrampaşa Büyükşehir Belediye Stadı ) 0-2

12:30 Emirgan - Avcılar Gençlerbirliği ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 5-0
15:00 Yeniufuk - Cerrahpaşa ( Sefaköy Kartal Sahası ) 3-8

11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Beyoğluspor - Gümüşdere ( Beyoğlu Stadı ) 4-3

15:00 Halilrıfatpaşa - R.Hisarı ( Ayazağa Yusuf Tunaoğlu ) 2-1
15:00 Fişekspor - Bağcılar Asil Kartal ( Kazım Karabekir Stadı ) 6-1
16:30 Etiler Kartalspor - İgdaş ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 1-3

13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Gop.Venüs - Nurtepe Güneyyıldızı ( Karadeniz Tekin Küçükali Stadı ) 0-2

13:30 Y.Güneş - Merter ( Merkezefendi Stadı ) 2-4
15:00 Eyüp Çırçır İmar - İstanbul Gençlergücü ( Yıldıztabya Stadı ) 6-0

15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Fk 1864 - İstanbul Kartalları ( Dolayoba Sahası ) 13-1

14:30 Ataşehirgücü - İstanbul Ataşehirspor ( Dudullu Stadı ) 9-1
16:00 Anadolu Kartalları - Atalar ( Pendik Bld. Çamlık Stadı ) 2-2
16:30 Çekmeköy Çarşı - Taçspor ( Alemdağ Stadyumu ) 2-2

17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:00 Tuzla Mimarsinan - Maltepe Belediye ( Pendik Bld. Çamlık Stadı ) 3-0

12:30 Hasanpaşa - Haydarpaşa Demir ( Gülsuyu Asım Kara Stadı ) 1-7
13:00 Kirazlıtepe - Beykoz Göllü Köyü ( Ortaçeşme Sahası ) 1-3
15:00 Marmara Karayolları - Üsküdar Çınarspor ( Kartal Yunus Sahası ) 4-0
16:00 Fetih Kelkit - Beykoz İncirköy ( Çakmak Sahası ) 5-3

19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Soğanlık - 1453 Maltepe Gençlik ( Kartal Yunus Sahası ) 2-1

13:00 Adalar - Kozyatağı ( Maltepe Başıbüyük Stadı ) 2-1
14:00 Erenköy Acar - Ferahspor ( Yenisahra Suni Çim Stadı ) 7-3
16:00 Selamsız - Acıbadem Üsküdar ( Selimiye Stadı ) 1-0

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus