21 Nisan 2018 08:48

2. Amatör 21 Nisan Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Gümüşyaka - Haraççıspor ( Silivri) 4-1

16:00 Çakılköy - Silivri Kadıköy ( Çatalca) 8-2
16:00 Karaağaç - Çanakça ( Büyükçekmece) 2-1
16:00 Kumburgaz - Gökçeali ( Celaliye Kemal Karasu) 6-0

3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Alipaşa - Silivri Mimarsinan ( Silivri) 0-2

14:00 Kabakça - 5 Mevsim Gençlik ( Çatalca) 5-0
16:00 Doğa Hospital Yeşilkent - Akörenköy (Avcılar Atatürk) 2-2

5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Çeliktepe Ümit - Thy (Seyrantepe Stadı ) 3-0

16:00 İstanbul Gümüşhane - Molla Aşkı (Yahya Kemal) 8-2
16:00 Güzelhisar - Yenişehir ( Namık Sevik) 5-2
16:30 Esentepe Şahin - Sarıyer Yeni Mahalle ( Halkalı Etap) 3-3 

7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Bağcılar G.Gücü - Sarıgöl Birlik (Mahmutbey) 6-2

14:00 Çınaraltı Spor - Nişanca Gençlik ( Bahçeköy) 2-0
14:00 Ihlamurdere Spor - Esenyurt İncirtepe (Çilekli) 2-1
15:30 Bağcılar Evren - Çelikspor (Mahmutbey) 1-4
16:00 Gop.Şemsipaşa - Bahçelievler İ.Y. ( Kazım Karabekir) 1-3

9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Cerrahpaşa - İ.T.Ü. ( Namık Sevik) 4-3

16:00 Halkalı - Tozkoparan Birlik ( İfa Sahası ) 4-0

11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Halilrıfatpaşa - Etiler Kartalspor ( Ayazağa Yusuf Tunaoğlu ) 2-0

16:00 Bağcılar Asil Kartal - İgdaş ( Bağcılar Bld. İstoç)  2-4
16:00 R.Hisarı - Gümüşdere ( Bahçeköy) 2-2

13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Fatih - Eyüp Çırçır İmar ( Fatih Mimarsinan) 1-0

16:00 Merter - İstanbul Gençlergücü ( Bayrampaşa İBB.) 4-2

15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ 
15:00 Atalar - Çekmeköy Çarşı (Mimar Kubilay Köse) 4-4

16:00 İstanbul Ataşehirspor - Taçspor (Başıbüyük) 0-4
16:00 Ataşehirgücü - Fk 1864 ( Sarıgazi) 5-1

17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Kirazlıtepe - Tuzla Mimarsinan ( Çavuşbaşı) 0-8

14:00 Beykoz Göllü Köyü - Hasanpaşa ( Ortaçeşme) 1-2
14:30 Maltepe Belediye - Üsküdar Çınarspor (İdealtepe) 4-6
15:00 Fetih Kelkit - Marmara Karayolları ( Çakmak) 0-11
16:00 Beykoz İncirköy - Haydarpaşa Demir ( Ortaçeşme) 1-18

19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Selamsız - Erenköy Acar ( Selimiye) 5-3
15:15 Öz Karacaahmet - Soğanlık ( Selimiye) 2-2
16:30 Kozyatağı - Ferahspor ( Yenisahra) 10-2
17:15 Acıbadem Üsküdar - 1453 Maltepe Gençlik ( Selimiye) 1-3

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus