09 Mayıs 2018 02:23

2. Amatör Lig 9 Mayıs Çarşamba Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig'de 9 Mayıs Çarşamba günü oynanan maçların sonuçları haberimizin devamındadır


Skor ve toplu kandil mesajı atmak için WhatsApp hattı: 05079510884


2. Grup (Puan durumu için tıklayınız)
14.00 Anadolu Esenyurtspor - Arnavutköyspor (Esenyurt Bld) 10-3
14.00 Subaşıspor - Örnek İY (Çatalca) 5-0
16.00 Gümüşpınarspor - Esenyurt Kartalspor (Çatalca) 3-3
16.00 Esenyurt Acarspor - TEM Terkosspor (Esenyurt Bld) 3-0 h (Terkos eksik geldi)
16.00 Ormanlı Köyü SK - Ovayenicespor (Karacaköy) 3-0

4. Grup (Puan durumu için tıklayınız)
15.00 Gençosmanspor - Alemdarspor (Albayrak) 0-8
16.00 Haznedar İdman Ocağı - Eroğluspor (Gazi Mahallesi) 1-1
16.00 Poligon Fethiyespor - Sarıyer Madenspor (Çayırbaşı) 1-3
16.00 Seyrantepe Ofspor - Şenlikköy GB (Seyrantepe) 4-2

6. Grup (Puan durumu için tıklayınız)
14.00 Zekeriyaköyspor - Damlaspor (Çayırbaşı) 0-7
16.00 Öz Yavuzselimspor - Yeni Ortabayırspor (Esenler) 1-5
16.00 Ateştuğlaspor - Şehreminispor (Mahmutbey) 0-3
00.00 Altınyıldızspor - Yeşiltepespor 3-0 h
00.00 Artvinspor - Mecidiyeköy Tayfunspor 0-3 h

8. Grup (Puan durumu için tıklayınız)
14.00 Esenler Turgutreis SK - CFS Bağcılarspor (Esenler) 4-7
16.00 Tepebağ Kültürspor - Yeşildirekspor (Merkezefendi) 1-1
16.00 Gedikpaşaspor - Aslantepespor (Halkalı Etap) 6-2
16.00 Kemerburgazspor - Cankurtaranspor (Kemerburgaz) 4-5

10. Grup (Puan durumu için tıklayınız)
16.00 Söğütlüçeşme Birlikspor - Selvispor (İFA) 0-10
18.00 Kentyıldızspor - Beştelsizspor (Esenler) 6-1

00.00 Gürzaferspor - Göktürkspor 0-3 h
00.00 G.Doğuşspor - G.Sarayspor 0-3 h

12. Grup (Puan durumu için tıklayınız)
14.00 Altınaslarspor - Y.Ilgazspor (Bayrampaşa Bld) 2-6
16.00 K.Çağlayanspor - Güneşlispor (Hasbahçe) 3-5
16.00 B.Doğanspor - Avcılar 1903 (Bayrampaşa Bld) 4-3
00.00 Samatyaspor - Muratpaşaspor 0-3 h

14. Grup (Puan durumu için tıklayınız)
14.00 Anadolu Üsküdar - Şilespor (Selimiye) 1-2
15.00 M.Fındıklıspor - Erenköy Gençlikspor (Gülsuyu) 3-0 h
16.00 B.Ataşehirspor - Küçükbakkalköyspor 3-0 h
17.00 Kavakpınaspor - Özataşehirspor (Kaynarca) 8-1

16. Grup (Puan durumu için tıklayınız)
12.00 A.Arenaspor - Doğangüneşspor (Yenisahra) 2-5
13.00 B.Yeşilbağlarspor - Elmalıspor (Yunus) 2-3
16.00 A.Yoncaspor - P.Y.Kartalları (Yenisahra)
16.00 S.A.Y.Sahaspor - Girne Gençlik (Selimiye) 2-4
16.00 TED İstanbul - Atlasspor (Paşabahçe) 4-1

18. Grup (Puan durumu için tıklayınız)
12.00 Tunusbağıspor - Ü.Salacakspor (Selimiye) 4-1
14.00 Feneryoluspor - P.571 V.Şahingücü (Yenisahra) 2-8
16.00 S.M.Hanspor - Ü.İcadiyespor (İdealtepe) 0-9
16.00 P.Doğanspor - Çiğdemspor 5-4
00.00 Rüzgarlıbahçespor - Harb İşspor 0-3 h

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus