19 Ocak 2018 02:53

2. Amatör'de gruplar belli oldu

Önümüzdeki günlerde başlayacak olan 2. Amatör Küme'de mücadele edecek takımların yer alacağı gruplar bugün belirlendi.


2017-2018 sezonu 2. Amatör Küme grupları belirlendi. Yapılan kura çekimine göre 19 grupta 184 takım mücadele edecek. Maçlar 3 Şubat'ta başlayacak, ilk ikiler bir 1. Amatör'e yükselecek.

2. Amatör'de takımlar 1988 ve daha büyük doğumlu 6 futbolcu oynatabilecek. 2003 ve daha sonra doğan futbolculara esami listesinde yer verilemeyecek.

 

1. Grup 2. Grup 3. Grup
1 - Karaağaç 1 - Esenyurt Kartal 1 - Karacaköy Bld.
2 - Kumburgaz 2 - Tem Terkos 2 - Kabakça
3 - Gümüşyaka 3 - Esenyurt Örnek İ.Y. 3 - Alipaşa
4 - Haraççıspor 4 - Arnavutköy 4 - Silivri Mimarsinan
5 - Gökçeali 5 - Ormanlı Köyü Spor 5 - 5 Mevsim Gençlik
6 - Çanakça 6 - Anadolu Esenyurtspor 6 - Büyük Çavuşlu
7 - Silivri Kadıköy 7 - Subaşı 7 - Akörenköy
8 - Beylikgücüspor 8 - Esenyurt Acar 8 - Çeltikköy
9 - Çakılköy 9 - Gümüşpınar 9 - Doğa Hospital Yeşilkent
10 - Öz Örencik Köyü 10 - Ovayenice 10 - Medicell Beylikdüzü 2011
     
4. Grup 5. Grup 6. Grup
1 - Eroğlu 1 - Esentepe Şahin 1 - Yeni Ortabayır
2 - Poligon Fethiye 2 - Büyükdere 2 - Zeytinburnu Yeşiltepe
3 - Alemdar 3 - İstanbul Gümüşhane 3 - Şehremini
4 - Sarıyer F.S.M. 4 - Molla Aşkı 4 - Damlaspor
5 - Gençosman 5 - Şişli Gençlik 5 - İst.Gençlerbirliği
6 - Sarıyer Maden 6 - Sarıyer Yeni Mahalle 6 - Zekeriyaköy
7 - Haznedar İdman Ocağı 7 - Thy 7 - Ateştuğla Spor
8 - İstanbul Barışspor 8 - Güzelhisar 8 - Altınyıldız
9 - Şenlik Gençlerbirliği 9 - Çeliktepe Ümit 9 - Öz Y.Selim
10 - Seyrantepe Of 10 - Yenişehir 10 - Mecidiyeköy Tayfun
     
7. Grup 8. Grup 9. Grup
1 - Ihlamurdere Spor 1 - Yeşildirek 1 - Cerrahpaşa
2 - Gop.Şemsipaşa 2 - Aslantepe 2 - Tozkoparan
3 - Çınaraltı Spor 3 - Cfs Bağcılar 3 - Halkalı
4 - Nişanca Gençlik 4 - Altınok 4 - İ.T.Ü.
5 - Bahçelievler İ.Y. 5 - Kemerburgaz 5 - Yeniufuk
6 - Esenyurt İncirtepe 6 - İstanbul Sivas 6 - Avcılar Gençlerbirliği
7 - Çelikspor 7 - Esenler Turgutreis 7 - Esen Bayburt
8 - Sarıgöl Birlik 8 - Gedikpaşa 8 - Öz Gayrettepe Spor
9 - Bağcılar Evren 9 - Tepebağ Kültür 9 - Emirgan
10 - Bağcılar G.Gücü 10 - Cankurtaran  
     
10. Grup 11. Grup 12. Grup
1 - Selvispor 1 - R.Hisarı 1 - Güneşli
2 - Gürzafer 2 - Beyoğluspor 2 - Altınaslar
3 - Beştelsiz 3 - Balat Yeşilova 3 - Avcılar 1903 Spor
4 - Sanayi Mahallesi 4 - Gümüşdere 4 - Ayazağa Esen
5 - Esenler Kentyıldız 5 - Halilrıfatpaşa 5 - Bayrampaşa Doğan
6 - Göktürkspor 6 - İgdaş 6 - Yeşilılgaz
7 - Söğütlüçeşme Birlik 7 - Fişekspor 7 - Kağıthane Çağlayan
8 - Göktürk Sarayspor 8 - Güneştepe 8 - Muratpaşa
9 - Güngören Doğuş 9 - Etiler Kartalspor 9 - Samatya
     
13. Grup 14. Grup 15. Grup
1 - Zeytinburnu Zafer 1 - Şile 1 - Atalar
2 - Gerçek Kuzey 2 - Batı Ataşehir Spor 2 - İstanbul Ataşehirspor
3 - Y.S.Selim 3 - Erenköy Gençlik 3 - Sapanbağları
4 - Nurtepe Güneyyıldızı 4 - Küçüksu Yeni Mah. 4 - İstanbul Kartalları
5 - Fatih 5 - Maltepe Fındıklı 5 - Taçspor
6 - İstanbul Gençlergücü 6 - Küçükbakkalköy 6 - Çekmeköy Çarşı
7 - Y.Güneş 7 - Anadolu Üsküdar 7 - Fk 1864
8 - Merter 8 - Özataşehir 8 - Pendik Velibaba
9 - Eyüp Çırçır İmar 9 - Kavakpınar 9 - Ataşehirgücü
    10 - Anadolu Kartalları
     
16. Grup 17. Grup 18. Grup
1 - Elmalıspor 1 - Beykoz Göllü Köyü 1 - Üsküdar İcadiye
2 - Doğangüneş 2 - Beykoz İncirköy 2 - Üsküdar Salacak
3 - Pendik Yenişehir Kartalları 3 - Fetih Kelkit 3 - Çiğdemspor
4 - Girne Gençlik 4 - Kirazlıtepe 4 - Harb-İş
5 - Ted İstanbul Koleji 5 - Maltepe Belediye 5 - Feneryolu
6 - Selami Ali Yeşilsaha 6 - Üsküdar Çınarspor 6 - Rüzgarlıbahçe
7 - Ataşehir Yoncaspor 7 - Haydarpaşa Demir 7 - Pendik Doğan
8 - Ataşehir Arena Spor 8 - Hasanpaşa 8 - Tunusbağı
9 - Balkan Yeşilbağlar 9 - Marmara Karayolları 9 - Sultan Mehmed Han
10 - Özesatpaşa 10 - Tuzla Mimarsinan 10 - Pendik 571 Velibaba Şahingücü
     
19. Grup    
1 - Acıbadem Üsküdar    
2 - Örnek Gençlik    
3 - Soğanlık    
4 - Öz Karacaahmet    
5 - 1453 Maltepe Gençlik    
6 - Selamsız    
7 - Ferahspor    
8 - Adalar    
9 - Kozyatağı    
10 - Erenköy Acar    

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus