04 Mayıs 2018 06:33

2017-18 sezonu Türkiye U19 Şampiyonası Toplu Sonuçları

Türkiye U19 Şampiyonası'nda alınan sonuçların tamamını sitemizden takip edebilirsiniz.


 

1.Grup
İSTANBUL

A Grubu
4 Mayıs Cuma
14:00 Yeşil Esenyurtspor-Bağlarbaşıspor 2-2
16:00 Çubukluspor-Reşitpaşaspor 4-1
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Reşitpaşaspor-Yeşil Esenyurtspor 0-4
16:00 Bağlarbaşıspor-Çubukluspor 4-0
6 Mayıs Pazar
15:00 Çubukluspor-Yeşil Esenyurtspor 2-1
17:00 Bağlarbaşıspor-Reşitpaşaspor 8-1

 

2.Grup
Tekirdağ (ÇORLU)

A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:30 Lüleburgazspor-İzmit Gençlerbirliği 2-1
Bayrampaşa Tunaspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 İzmit Gençlerbirliği-Bayrampaşa Tuna 1-1
Lüleburgazspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:30 Bayrampaşa Tuna-Lüleburgazspor 0-2
İzmit Gençlerbirliği-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Çeliktepespor-Edirne DSİ 7-0
Kocaeli Hisareynspor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:30 Hisareynspor-Edirne DSİ 3-1
İstanbul Çeliktepespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Çeliktepespor-Hisareynspor 1-0
Edirne DSİ-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Lüleburgazspor - Çeliktepespor 1-1 (2-1 uz)

3.Grup
ÇANAKKALE

A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Bandırmaspor-Kartalspor 1-1
Bursa İnegölspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 İnegölspor-Bandırmaspor 0-0
İstanbul Kartalspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
13:00 Kartalspor -İnegölspor 1-1
Bandırmaspor-Bay
Penaltılar
Bandırmaspor  İnegölspor 3-2 p
Bandırmaspor - Kartalspor 3-2 p

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Bursa Bağlarbaşıspor-Çorlu Fenerspor 3-0
İstanbul Gazi Mahallesi SK-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Çorlu Fenerspor-Gazi Mahallesi SK 3-4
Bursa Bağlarbaşıspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Gazi Mahallesi SK-Bursa Bağlarbaşı 4-1
Çorlu Fenerspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
12:00 Bandırmaspor - Gazi Mahallesi SK 0-0 (1-2 uz)

4.Grup
KOCAELİ

A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Nilüfer Erdemli-M.Ereğli Bld 10-0
Küçükçekmecespor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:15 Küçükçekmecespor-M.Ereğli Bld 6-2
Bursa Nilüfer Erdemlispor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Nilüfer Erdemli-Küçükçekmecespor 4-0
Tekirdağ Marmara Ereğli Belediyespor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:15 Ayazağaspor-Erenlerspor 2-1
Bursa Orhangazi Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Erenlerspor -Orhangazi Belediye 3-3
İstanbul Ayazağaspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:15 Orhangazi Belediye-Ayazağaspor 0-1
Sakarya Erenlerspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
15:00 Nilüfer Erdemli - Ayazağaspor 2-0

5.Grup
SAKARYA

A Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Silivrispor-Devrek Belediyespor 7-3
Kocaeli 1937 Sekaspor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Kocaeli 1937 Seka-Devrek Belediye 8-1
Silivrispor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Silivrispor-Kocaeli 1937 Seka 1-0
Zonguldak Devrek Belediyespor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Kocaeli Güneşspor-Eİ Kızıkspor 1-0
İstanbul Trabzonspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 İstanbul Trabzonspor-Eİ Kızıkspor 7-0
Kocaeli Güneşspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 İstanbul Trabzon-Kocaeli Güneş 1-3
Bolu Elvan İnşaat Kızıkspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Silivrispor  Kocaeli Güneşspor 1-1 (1-3)

6.Grup
BOLU

A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:00 Büyükçekmece Bld-Kavaklıdere 0-0
Bilecik 1308 Osmaneli Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 1308 Osmaneli Bld-Büyükçekmece Bld 2-2
Ankara Kavaklıderespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Kavaklıdere-1308 Osmaneli Bld 3-0
Büyükçekmece Belediyespor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Demirlibahçe-Kocasinanspor 2-2
Düzcespor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 Düzcespor-Demirlibahçespor 1-0
İstanbul Kocasinanspor -Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Kocasinanspor-Düzcespor 2-3
Ankara Demirlibahçespor -Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
13:00 Kavaklıderespor - Düzcespor 3-0

7.Grup
BURSA

A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Eskişehir DSİ Bend-Menderes Bld 4-0
İstanbul Sultangazispor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 Menderes Bld-Sultangazispor 1-2
İzmir Menderes Belediyespor
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Sultangazispor-Eskişehir DSİ Bend 1-1 (4-3 pen)
İzmir Menderes Belediye Eğitim Kültürspor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Pınargücüspor-Saruhanlı Bld 3-3
İstanbul Dudulluspor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Dudulluspor-Pınargücüspor 0-1
Manisa Saruhanlı Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Saruhanlı Bld-Dudulluspor 2-4
İzmir Pınargücüspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Sultangazispor - Pınargücü 1-0

8.Grup
DÜZCE

A Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Hacettepespor-Adapazarıspor 5-0
Bursa Hürriyetspor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Bursa Hürriyetspor-Adapazarıspor 1-0
Hacettepespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Bursa Hürriyetspor-Hacettepespor 1-0
Adapazarıspor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Derince Birlikspor-Akova Barışspor 1-0
Kütahya TKİ Tavşanlı Linyitspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 Tavşanlı Linyitspor-Akova Barışspor 0-2
Kocaeli Derince Birlikspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Tavşanlı Linyitspor-Derince Birlikspor 1-0
Sakarya Hendek Akova Barışspor -Bay
Penaltılar:
Tavşanlı Linyitspor - Akova Barışspor 4-2
Derince Birlikspor - Tavşanlı Linyitspor 5-4

FİNAL

6 Mayıs Pazar
13:00 Bursa Hürriyetspor - Derince Birlikspor 1-0

9.Grup
BALIKESİR (Ayvalık)

A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Eskişehir Sağlıkspor-Altınova Bld 1-0
Manisa Yunusemre Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 Altınova Bld-Yunusemre Bld 3-1
Eskişehir Sağlıkspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Yunusemre Bld-Eskişehir Sağlık 1-1
Yalova Altınova Belediyespor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Çanakkale Dardanel-Salihli Bld 2-1
Kütahyaspor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Kütahyaspor-Salihli Bld 6-0
Çanakkale Dardanelspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Çanakkale Dardanel-Kütahyaspor 1-3
Manisa Salihli Belediyespor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
11:00 Eskişehir Sağlıkspor - Kütahyaspor 3-2

10.Grup
MANİSA
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Bornova Yeşilova-Uşak Bölmespor 3-1
Balıkesir Havran Fatih Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 Uşak Bölmespor- Havran Fatih Bld 2-4
İzmir Bornova Yeşilovaspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Havran Fatih Bld-Bornova Yeşilova 0-2
Uşak Bölmespor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Bornova Bld-Didim Bld 3-2
Balıkesir BŞBelediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Didim Bld-Balıkesir BŞBld 3-1
İzmir Bornova Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Balıkesir BŞBld-Bornova Bld 2-2
Aydın Didim Belediyespor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
15:00 Bornova Yeşilovaspor - Bornova Bld 1-0

11.Grup
MUĞLA(Köyceğiz)

A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Güzeltepe GK-Aydın İdmanyurdu 5-0
Burdur Bucak Belediye Oğuzhanspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 Aydın İdmanyurdu-Bucak Belediye 1-1
İzmir Güzeltepe Gençlikspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Bucak Belediye- Güzeltepe GK 0-2
Aydın İdmanyurdu -Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Antalya Yolspor-Sökespor 5-2
Denizli İncilipınargücü Gençlikspor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Sökespor-İncilipınargücü 0-0
Denizli İncilipınargücü Gençlikspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 İncilipınargücü-Antalya Yolspor 1-4
Sökespor -Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Güzeltepe GK - Antalya Yolspor 0-0 (5-4 p)

12.Grup
BURDUR

A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:00 Afjet Afyonspor-Konya Ereğlispor 2-1
Isparta Davrazspor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Konya Ereğlispor-Isparta Davrazspor 0-4
Afjet Afyonspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Isparta Davrazspor-Afjet Afyonspor 4-4 (4-3 p)
Konya Ereğlispor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Denizli Yeşilköy-Muratpaşa Bld 1-1
Yeni Milasspor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 Yeni Milasspor-Denizli Yeşilköy 1-2
Antalya Muratpaşa Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Muratpaşa Bld-Yeni Milasspor 4-1
Penaltı
Denizli Yeşilköyspor-Muratpaşa Bld 5-4

FİNAL
6 Mayıs Pazar
14:00 Isparta Davrazspor - Denizli Yeşilköy 4-1

13.Grup
MERSİN
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Adana Yüksel GK-Karaman Başakspor 3-2
Hatay Ekincispor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:30 Karaman Başakspor-Hatay Ekincispor 1-3
Adana Yüksel Gençlikspor -Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Hatay Ekincispor-Adana Yüksel GK 0-3
Karaman Başakspor -Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:30 Adanaspor-1920 Maraşspor 3-1
Gaziantep Şehitkamil Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 1920 Maraşspor-Şehitkamil Belediye 1-3
Adanaspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:30 Şehitkamil Belediyespor-Adanaspor 1-4
1920 Maraşspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Adana Yüksel GK - Adanaspor 1-0

14.Grup
ADANA

A Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Kuvayi Milliye-Gaziantep Oğuz 1-0
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Gaziantep Oğuz-Korkut Ata Ünv 0-1
Mersin Kuvayi Milliye-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Korkut Ata Ünv.-Kuvayi Milliye 0-1
Gaziantep Oğuzspor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Silifke Bld-Kırıkhanspor 2-1
79 Kilisspor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Kırıkhanspor- 79 Kilisspor 2-0
Medcem Silifke Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 79 Kilisspor-Silifke Bld 0-3 h
Hatay Kırıkhanspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
16:00 Kuvayi Milliye - Silifke Bld 0-0 (0-1 uz)

15.Grup
GAZİANTEP
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Adana G.Birliği-Adıyaman Çınarspor 3-2
Malatya Demirspor-Bay
4 Mayıs Cuma
17:00 Adıyaman Çınarspor-Malatya Demir 1-0
Adana Gençlerbirliği-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:00 Adana G.Birliği-Malatya Demir 8-1
Adıyaman Çınarspor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
17:00 Ş.Urfa Tarımspor-Mersin Yolspor 2-1
K.Maraş Türkoğlu Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
15:00 Mersin Yolspor- Türkoğlu Bld 2-0
Malatya Demirspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
17:00 Ş.Urfa Tarımspor-Türkoğlu Bld 1-0
Mersin Yolspor -Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
11:00 Adana GB - Şanlıurfa Tarımspor 3-0 h (4-3'ken 85'te Tarımsporlu futbolcular hakeme saldırdı)

16.Grup
DİYARBAKIR
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
13:30 1969 Merdinspor-11 Nisanspor 1-1
Van DSİ-Bay
4 Mayıs Cuma
13:30 Van DSİ-1969 Merdinspor 4-0
Şanlıurfa 11 Nisanspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
10:00 11 Nisanspor-Van DSİ 1-0
1969 Merdinspor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Batman Tüpraş-Elazığ Yolspor 1-1
Şanlıurfa Hilvan Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
13:30 Hilvan Bld-Batman Tüpraş 2-1
Elazığ Yolspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
12:30 Elazığ Yolspor -Hilvan Belediye 1-0
Batman Tüpraş-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
10:00 11 Nisanspor - Elazığ Yolspor 0-4

17.Grup
ELAZIĞ

A Grubu
4 Mayıs Cuma
13:30 Muş Murat-Bingöl Bld Yaşam 3-1
16:00 Diyarbakır DSİ-Malatya Adafi Kartal 2-1
5 Mayıs Cumartesi
13:00 Bingöl Bld Yaşam-Diyarbakır DSİ 1-2
15:30 Malatya Adafi Kartal-Muş Murat 0-2
6 Mayıs Pazar
11:00 Muş Murat-Diyarbakır DSİ 0-3
13:30 Malatya Adafi Kartal-Bingöl Bld Yaşam 2-1

18.Grup
VAN
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:00 Diyarbakır Alipaşaspor-Ağrı 1970 SK 2-2
Iğdır Arasspor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Iğdır Arasspor-Diyarbakır Alipaşaspor 0-3
Ağrı 1970 SK-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Ağrı 1970 SK- Iğdır Arasspor 0-2
Diyarbakır Alipaşaspor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Eruh Sağlıkspor-Güroymakspor 3-2
Yüksekova Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 Yüksekova Belediye-Güroymakspor 2-1
Siirt Eruh Sağlıkspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Siirt Eruh Sağlıkspor-Yüksekova Belediye 1-3
Bitlis Güroymakspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
15.00 Diyarbakır Alipaşa - Yüksekova Bld 3-1

 

19.Grup
ARTVİN

A Grubu
4 Mayıs Cuma
11:00 Yakutiyespor-Rize İl Özel İdare 4-0
13:30 Göle Bld-Araklı 1961 SK 0-8
5 Mayıs Cumartesi
11:00 Rize İl Özel İdare-Göle Bld 3-1
13:30 Araklı 1961 SK-Yakutiyespor 1-2
6 Mayıs Pazar
11:00 Yakutiyespor-Göle Belediyespor 5-0
13:30 Araklı 1961 SK-Rize İl Özel İdare 5-1

20.Grup
GİRESUN

A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:00 Samsun Yolspor-Bayburt GİÖİdare 3-2
Trabzon Hekimoğlu Doğanspor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Hekimoğlu Doğan-Bayburt GİÖİdare 1-0
Samsun Yolspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Hekimoğlu Doğan-Samsun Yol 1-0
Bayburt GİÖİdare-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Söğütlüspor-Mollaköyspor 11-0
Orduspor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 Orduspor-Mollaköyspor 5-0
Trabzon Söğütlüspor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Orduspor-Trabzon Söğütlüspor 1-0
Erzincan Mollaköyspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
15:00 Hekimoğlu Doğanspor - Orduspor 1-2

21.Grup
ORDU
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
13:00 İlkadım Bld Yabpa-Giresun Sanayi 7-0
Tokat Erbaa Güreş İhtisasspor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:30 Giresun Sanayi-Erbaa Güreş İhtisas 1-3
Samsun İlkadım Belediye Yabancılarpazarı-Bay
5 Mayıs Cumartesi
13:00 Erbaa Güreş İhtisas-İlkadım Bld Yabpa 1-4
Giresun Sanayispor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
15:00 Atakum Bld-Gümüşhane Telekom 7-0
Sivas Demirspor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 Sivas Demir-Gümüşhane Telekom 5-0
Samsun Atakum Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
15:30 Sivas Demirspor-Atakum Bld 0-3
Gümüşhane Telekomspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
13.00 İlkadım Bld Yabancılar Pazarı - Atakum Bld 2-2 (2-3 uz)

22.Grup
TOKAT
A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:00 Çorum İl Özel İdare-Mühimmatspor 2-0
Amasya Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Mühimmatspor-Amasya Belediyespor 0-1
Çorum İl Özel İdarespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Amasya Belediye-Çorum İl Özel İdare 1-1 (4-2 p)
Kırıkkale MKE Mühimmatspor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Talasgücü Bld-1926 Bulancakspor 4-0
68 Aksaray Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 1926 Bulancakspor-68 Aksaray Bld 0-8
Kayseri Talasgücü Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 68 Aksaray Bld-Talasgücü Bld 2-2 (2-4 p)
1926 Bulancakspor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
11:00 Amasya Bld - Talasgücü 0-0 (2-4 pen)

23.Grup
AKSARAY

A Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Selçuklu Belediyespor-Gümüşlerspor 2-0
Nevşehirspor Gençlik-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Gümüşlerspor-Nevşehirspor Gençlik 1-2
Konya Selçuklu Belediyespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Nevşehirspor Gençlik-Selçuklu Belediye 0-1
Niğde Gümüşlerspor -Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Yozgatspor 1959-Kırşehir Belediyespor 4-1
Kayseri Şekerspor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Kayseri Şekerspor-Kırşehir Belediyespor 4-0
Yozgatspor 1959-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Kayseri Şekerspor-Yozgatspor 1959 2-0
Kırşehir Belediyespor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
12:00 Selçuklu Bld - Kayseri Şekerspor 3-1

24.Grup
KASTAMONU

A Grubu
3 Mayıs Perşembe
14:00 Sinop Özel İdare-Yenimahalle Bld 1-0
Bartınspor-Bay
4 Mayıs Cuma
16:00 Yenimahalle Bld-Bartınspor 2-2
Sinop Özel İdarespor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
14:00 Bartınspor-Sinop Özel İdare 0-4
Ankara Yenimahalle Belediyespor-Bay

B Grubu
3 Mayıs Perşembe
16:00 Cebecispor-Çerkeş Belediyespor 8-1
Zonguldak Kozlu Belediyespor-Bay
4 Mayıs Cuma
14:00 Kozlu Belediye-Çerkeş Belediye 2-2
Ankara Cebecispor-Bay
5 Mayıs Cumartesi
16:00 Cebecispor-Kozlu Belediyespor 6-0
Çankırı Çerkeş Belediyespor-Bay
FİNAL
6 Mayıs Pazar
11:00 Sinop Özel İdare - Cebecispor 0-3

Derleyen: Benan Diker

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus