10 Haziran 2018 07:28

2017-18 Türkiye U17 Şampiyonası Sonuçları

Türkiye U17 Şampiyonası'nda tüm sonuçlar haberimizin devamındadır.


1.Grup
İSTANBUL
8 Haziran Cuma
15:00 Selimiye-Bağlarbaşı 1-0
17:00 Seyrantepe Ofspor-Kartalspor 2-1
9 Haziran Cumartesi
15:00 Bağlarbaşı-Seyrantepe Ofspor 1-0
17:00 Kartalspor-Selimiye 2-2
10 Haziran Pazar
15:00 Seyrantepe Ofspor-Selimiye 2-0
17:00 Bağlarbaşı-Kartalspor 5-2

2.Grup
TEKİRDAĞ (Çorlu)
A Grubu
7 Haziran Perşembe
16:00 Kocasinanspor-Çayırovaspor 1-1
Edirne Enderspor-Bay
8 Haziran Cuma
18:00 Edirne Enderspor-Kocasinanspor 3-2
Çayırovaspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
16:00 Çayırovaspor-Edirne Enderspor 6-0 (H)*
İstanbul Kocasinanspor-Bay
* 74.dakikada Çayırovaspor 6-0 galipken Edirne Enderspor
kırmızı kartlar sonucu sahada 6 kişi kaldı.
B Grubu
7 Haziran Perşembe
18:00 Lüleburgazspor-İzmit Gençlerbirliği 2-1
Feriköyspor-Bay
8 Haziran Cuma
16:00 Feriköyspor-İzmit Gençlerbirliği 7-0
Lüleburgazspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
18:00 Feriköyspor-Lüleburgazspor 3-1
İzmit Gençlerbirliği-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
16:00 Çayırovaspor-Feriköyspor 0-0 (4-1)pen

3.Grup
ÇANAKKALE
A Grubu
7 Haziran Perşembe
14:00 Güngörenspor-Bandırmaspor 3-1
Torbalıspor-Bay
8 Haziran Cuma
17:00 Bandırmaspor-Torbalıspor 2-0
Güngörenspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
15:00 Güngörenspor-Torbalıspor 4-0
Bandırmaspor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
16:00 Çorlu Fenerspor-Tepebağ Kültürspor 2-2
Buca Gençlerbirliği-Bay
8 Haziran Cuma
15:00 Buca Gençlerbirliği-Çorlu Fenerspor 1-1
İstanbul Tepebağ Kültürspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
17:00 Tepebağ Kültürspor-Buca Gençlerbirliği 2-2
Çorlu Fenerspor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
Buca Gençlerbirliği-Tepebağ Kültürspor 5-4 pen
Buca Gençlerbirliği-Çorlu Fenerspor 9-8 pen
FİNAL
10 Haziran Pazar
12:00 Güngörenspor-Buca Gençlerbirliği 2-1

4.Grup
BALIKESİR
A Grubu
7 Haziran Perşembe
16:00 İnegölspor-Esenlerspor 5-0
Sakarya Karasu Aziziyespor-Bay
8 Haziran Cuma
18:00 Esenlerspor-Karasu Aziziyespor 2-1
İnegölspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
16:00 İnegölspor-Karasu Aziziyespor 4-0
Esenlerspor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
18:00 Bursa Zaferspor-Kapaklı Sitespor 3-2
İstanbul Sahilspor-Bay
8 Haziran Cuma
16:00 Kapaklı Sitespor-İstanbul Sahilspor 2-0
Bursa Zaferspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
18:00 İstanbul Sahilspor-Bursa Zaferspor 1-0
Kapaklı Sitespor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
İstanbul Sahilspor-Kapaklı Sitespor 4-2 pen
Bursa Zaferspor-İstanbul Sahilspor 3-1 pen
FİNAL
10 Haziran Pazar
11:00 İnegölspor-Bursa Zaferspor 2-0

5.Grup
SAKARYA
A Grubu
7 Haziran Perşembe
18:00 Kocaeli Güneşspor-Kdz Ereğli Bld 3-1
Sultangazispor-Bay
8 Haziran Cuma
16:00 Kdz Ereğli Bld-Sultangazispor 1-1
Kocaeli Güneşspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
18:00 Sultangazispor-Kocaeli Güneşspor 1-1
Karadeniz Ereğli Belediyespor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
16:00 Gürpınarspor-Belediye Derincespor 2-0
Yalova Altınova Belediyespor-Bay
8 Haziran Cuma
18:00 Belediye Derincespor-Altınova Belediye 2-0
İstanbul Gürpınarspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
16:00 Gürpınarspor-Altınova Belediyespor 2-1
Kocaeli Belediye Derincespor-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
17:00 Gürpınarspor-Kocaeli Güneşspor 2-1

6.Grup
BARTIN
A Grubu
7 Haziran Perşembe
15:00 Sakarya T.Demir-Kaynaşlı Belediyespor 4-1
İFA-Bay
8 Haziran Cuma
17:30 İFA-Kaynaşlı Belediyespor 3-0
Sakarya Tüvasaş Demirspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
15:00 Sakarya T.Demirspor-İFA 1-1 (4-3)pen
Kaynaşlı Belediyespor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
17:30 Küçükçekmece İd.Yrd.-E.İ.Kızıkspor 1-0
Sakarya Harb İş -Bay
8 Haziran Cuma
15:00 Sakarya Harb İş -E.İ.Kızıkspor 6-3
Küçükçekmece İdmanyurdu-Bay
9 Haziran Cumartesi
17:30 Sakarya Harb İş -Küçükçekmece İd.Yrd.1-0
Bolu Elvan İnşaat Kızıkspor-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
17:00 Sakarya Harb İş-Sakarya Tüvasaş Demir 2-1

7.Grup
KÜTAHYA
A Grubu
7 Haziran Perşembe
15:00 Hacettepespor-Yenibosnaspor 3-1
Bilecik 1308 Osmaneli Belediyespor-Bay
8 Haziran Cuma
17:30 Yenibosnaspor-1308 Osmaneli Bld 1-0
Hacettepespor-Bay
9 Haziran Cumartesi
15:00 Hacettepespor-1308 Osmaneli Bld 3-0
Yenibosnaspor -Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
17:30 Ankara Çayyoluspor-Eskişehir DSİ Bend 0-0
İstanbul Kartal Belediyespor-Bay
8 Haziran Cuma
15:00 Kartal Belediyespor-Ankara Çayyoluspor 3-2
Eskişehir DSİ Bend-Bay
10 Haziran Pazar
17:00 Kartal Belediyespor-Eskişehir DSİ Bend 2-1
Ankara Çayyoluspor-Bay
FİNAL
11 Haziran Pazartesi
11:00 Hacettepespor-Kartal Belediyespor

8.Grup
MANİSA
A Grubu
7 Haziran Perşembe
16:00 Çiğli Belediyespor-Gönen Belediyespor 2-2
Bigaspor-Bay
8 Haziran Cuma
18:00 Bigaspor-Çiğli Belediyespor 5-0
Balıkesir Gönen Belediyespor -Bay
9 Haziran Cumartesi
16:00 Gönen Belediyespor-Bigaspor 5-2
Çiğli Belediyespor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
18:00 Bursa Fethiye İd.Yrd-Kuşadasıspor 1-0
*Kütahya Termikspor şampiyonadan çekildi.
9 Haziran Cumartesi
18:00 Bursa Fethiye İd.Yrd.-Kuşadasıspor 4-1
FİNAL
10 Haziran Pazar
11:00 Gönen Belediye-Bursa Fethiye İ.Y.0-0 (4-3)pen

9.Grup
AYDIN
A Grubu
7 Haziran Perşembe
18:00 Ceyhan Altınyıldız-Manisa Murat Germen 2-1
Denizli Telekomspor-Bay
8 Haziran Cuma
18:00 Denizli Telekomspor-Manisa Murat Germen 8-2
İzmir Ceyhan Altınyıldız-Bay
9 Haziran Cumartesi
18:00 Denizli Telekomspor-Ceyhan Altınyıldız 2-0
Manisa Murat Germen-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
18:00 İzmirspor-Uşak Vefaspor 2-0
Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Bay
8 Haziran Cuma
18:00 Uşak Vefaspor-B.B.Bodrumspor 2-2
İzmirspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
18:00 B.B.Bodrumspor-İzmirspor 2-1
Uşak Vefaspor-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
18:00 Denizli Telekomspor-B.B.Bodrumspor

10.Grup
ISPARTA
A Grubu
7 Haziran Perşembe
14:00 Antalya Körfezspor-Afyon Demirspor 2-1
Muğlaspor-Bay
8 Haziran Cuma
16:00 Muğlaspor-Afyon Demirspor 3-0
Antalya Körfezspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
14:00 Muğlaspor-Antalya Körfezspor 0-0 (4-3)pen
Afyon Demirspor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
16:00 Salihli Belediyespor-İ.G.Genç Efespor 1-1
Yeni Burdurspor-Bay
8 Haziran Cuma
14:00 Salihli Belediyespor-Yeni Burdurspor 1-0
Aydın İbrahim Gülümser Genç Efespor-Bay
9 Haziran Cumartesi
16:00 İ.G.Genç Efespor-Yeni Burdurspor 3-2
Salihli Belediyespor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
İ.G.Genç Efespor-Salihli Belediyespor 4-2 pen
FİNAL
10 Haziran Pazar
11:00 İ.G.Genç Efespor-Muğlaspor 0-0 (4-3)pen

11.Grup
AFYONKARAHİSAR
A Grubu
7 Haziran Perşembe
15:00 Kütahyaspor-Kepez Belediyespor 2-1
Bursa Arabayatağıspor-Bay
8 Haziran Cuma
17:00 Bursa Arabayatağıspor-Kepez Belediye 3-2
Kütahyaspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
15:00 Bursa Arabayatağıspor-Kütahyaspor 3-2
Antalya Kepez Belediyespor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
17:00 Denizli Yeşilköy-Isparta Güneykent 2-0
Bursa Gemlik Belediyespor-Bay
8 Haziran Cuma
15:00 Gemlik Belediyespor-Isparta Güneykent 2-1
Denizli Yeşilköyspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
17:00 Gemlik Belediyespor-Denizli Yeşilköy 1-0
Isparta Güneykentspor-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
14:00 Bursa Arabayatağı-Gemlik Belediyespor 5-1

12.Grup
KIRIKKALE
A Grubu
7 Haziran Perşembe
17:00 Gölbaşı Belediye-Konya Karakartallar 0-0
Kırşehir Belediyespor-Bay
8 Haziran Cuma
17:00 Gölbaşı Belediye-Kırşehir Belediyespor 5-0
Konya Karakartallarspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
17:00 Konya Karakartallar-Kırşehir Belediyespor 10-1
Ankara Gölbaşı Belediyespor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
Konya Karakartallar-Gölbaşı Belediyespor 4-2 pen
B Grubu
7 Haziran Perşembe
17:00 68 Aksaray Belediyespor-Ankara TKİ 1-0
Kayseri Kocasinan Şimşekspor-Bay
8 Haziran Cuma
17:00 Kocasinan Şimşekspor-Ankara TKİ 6-1
68 Aksaray Belediyespor-Bay
9 Haziran Cumartesi
17:00 Kocasinan Şimşek-68 Aksaray Bld 2-2 (4-1)pen
Ankara TKİ-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
11:00 Konya Karakartallar-Kocasinan Şimşek 2-1

13.Grup
ÇANKIRI
A Grubu
7 Haziran Perşembe
15:00 Samsun Kadıköyspor-Zonguldak Karadon 7-0
*Karabük Ovacık Gençlikspor şampiyonadan çekildi.
9 Haziran Cumartesi
15:00 Samsun Kadıköy-Zonguldak Karadon 3-0 (H)*
*Zonguldak Karadonspor maça çıkmadı.
B Grubu
7 Haziran Perşembe
17:00 Kastamonu 1966-Bartınspor 2-2
Kırıkkale MKE Mühimmatspor-Bay
8 Haziran Cuma
15:00 Kastamonu 1966-MKE Mühimmatspor 1-1
Bartınspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
17:00 Bartınspor-MKE Mühimmatspor 2-0
Kastamonu 1966spor-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
11:00 Bartınspor-Samsun Kadıköyspor 0-0 (4-2)pen

14.Grup
AMASYA
A Grubu
7 Haziran Perşembe
15:00 Atakum Belediyespor-Sivas Yolspor 5-0
MKE Çankırıspor-Bay
8 Haziran Cuma
17:15 Sivas Yolspor-MKE Çankırıspor 3-1
Samsun Atakum Belediyespor-Bay
9 Haziran Cumartesi
15:00 Atakum Belediyespor-MKE Çankırıspor 15-0
Sivas Yolspor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
17:15 Erbaaspor-Sinopspor 3-0
Giresun 1957 Espiyespor-Bay
8 Haziran Cuma
15:00 1957 Espiyespor-Sinopspor 3-1
Erbaaspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
17:15 Erbaaspor-1957 Espiyespor 7-2
Sinopspor-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
17:00 Atakum Belediyespor-Erbaaspor 4-1

15.Grup
GİRESUN
A Grubu
7 Haziran Perşembe
14:30 Hekimoğlu Doğan-Çorum Halk Eğitim Kültür 4-0
*Bayburt Grup Özel İdarespor şampiyonadan çekildi.
9 Haziran Cumartesi
16:30 Hekimoğlu Doğan-Çorum Halk Eğitim Kültür 1-0
B Grubu
7 Haziran Perşembe
16:30 Yeni Orduspor-Gümüşhane Telekom 6-3
Trabzon Söğütlüspor-Bay
8 Haziran Cuma
14:00 Trabzon Söğütlüspor-Gümüşhane Telekom 6-1
Yeni Orduspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
14:30 Trabzon Söğütlüspor-Yeni Orduspor 2-1
Gümüşhane Telekomspor-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
14:00 Trabzon Söğütlüspor-Hekimoğlu Doğanspor 2-0

16.Grup
SİVAS
A Grubu
7 Haziran Perşembe
15:00 Kayseri Şekerspor-Tercan 17 Şubat 2-0
9 Haziran Cumartesi
15:00 Kayseri Şekerspor-Tercan 17 Şubat 1-0
B Grubu
7 Haziran Perşembe
17:00 Amasya Özel İdare-Yozgat Bozokspor 1-1
Malatya Kale Gençlerbirliği-Bay
8 Haziran Cuma
15:00 Amasya Özel İdare-Kale Gençlerbirliği 3-1
Yozgat Bozokspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
17:00 Yozgat Bozokspor-Kale Gençlerbirliği 4-0
Amasya Özel İdarespor-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
Amasya Özel İdarespor-Yozgat Bozokspor 5-4 pen
FİNAL
10 Haziran Pazar
16:00 Kayseri Şeker-Amasya Özel İdare 2-2 (5-4)pen

17.Grup
MERSİN
A Grubu
7 Haziran Perşembe
16:00 Seyhan Belediyespor-Bor Belediyespor 9-1
Karaman Belediyespor-Bay
8 Haziran Cuma
18:00 Karaman Belediyespor-Bor Belediyespor 3-0
Adana Seyhan Belediyespor-Bay
9 Haziran Cumartesi
20:00 Seyhan Belediyespor-Karaman Belediye 3-1
Bor Belediyespor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
18:00 Konya Kadıköyspor-Nevşehirspor GK 1-0
Hatay Samandağspor-Bay
8 Haziran Cuma
16:00 Samandağspor-Nevşehirspor GK 2-0
Konya Kadıköyspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
18:00 Samandağspor-Konya Kadıköyspor 2-2 (5-3)pen
Nevşehirspor Gençlik-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
19:00 Seyhan Belediyespor-Samandağspor

18.Grup
HATAY (Samandağ)
A Grubu
7 Haziran Perşembe
15:00 Şehitkamil Bld-Osmaniye İd.Yrd. 4-0
Adana Gençlerbirliği-Bay
8 Haziran Cuma
17:00 Adana Gençlerbirliği-Osmaniye İd.Yrd 6-0
Gaziantep Şehitkamil Belediyespor-Bay
9 Haziran Cumartesi
15:00 Şehitkamil Bld-Adana Gençlerbirliği 1-0
Osmaniye İdmanyurdu-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
17:00 Akdeniz Bld-1920 Maraşspor 1-0
Adıyaman Çınarspor-Bay
8 Haziran Cuma
15:00 1920 Maraşspor-Adıyaman Çınarspor 3-2
Mersin Akdeniz Belediyespor-Bay
9 Haziran Cumartesi
17:00 Akdeniz Bld-Adıyaman Çınarspor 4-2
1920 Maraşspor-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
10:00 Akdeniz Bld-Şehitkamil Bld 2-1

19.Grup
K.MARAŞ
A Grubu
7 Haziran Perşembe
15:00 Malatya Telekom-Şanlıurfa Gençlik 5-2
Gaziantep Şahinbey Bossanspor-Bay
8 Haziran Cuma
15:00 Şanlıurfa Gençlik -Şahinbey Bossanspor 4-0
Malatya Telekomspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
15:00 Malatya Telekomspor-Şahinbey Bossan 5-2
Şanlıurfa Gençlikspor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
17:00 Çiftlikköy Adonis-Diyarbakır DSİ 1-0
Hatay İskenderun Karaağaçspor-Bay
8 Haziran Cuma
17:00 Diyarbakır DSİ-İskenderun Karaağaçspor 1-0
Mersin Çiftlikköy Adonis-Bay
9 Haziran Cumartesi
17:00 İskenderun Karaağaçspor-Çiftlikköy Adonis 2-0
Diyarbakır DSİ-Bay
Statü Gereği Birinci Belirleme
Diyarbakır DSİ-İskenderun Karaağaçspor 5-4 pen
Diyarbakır DSİ-Mersin Çiftlikköy Adonis 4-3 pen
FİNAL
10 Haziran Pazar
14:00 Malatya Telekomspor-Diyarbakır DSİ 3-3 (4-2)pen

20.Grup
DİYARBAKIR
A Grubu
7 Haziran Perşembe
16:30 Siirt Kartalspor-12 Çolikspor 2-1
Elazığ İl Özel İdarespor-Bay
8 Haziran Cuma
16:30 Elazığ İl Özel İdarespor-12 Çolikspor 6-0
Siirt Kartalspor-Bay
9 Haziran Cumartesi
16:30 Elazığ İl Özel İdarespor-Siirt Kartalspor 8-1
Bingöl 12 Çolikspor-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
16:30 Tatvan 1514 SK-Karaköprü Belediyespor 3-1
Mardin Kızıltepe Belediyespor-Bay
8 Haziran Cuma
16:30 Karaköprü Belediye-Kızıltepe Belediye 3-3
Bitlis Tatvan 1514 Spor-Bay
9 Haziran Cumartesi
16:30 Kızıltepe Belediyespor-Tatvan 1514 SK 1-1
Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
10:00 Elazığ İl Özel İdarespor-Tatvan 1514 SK 3-0

21.Grup
SİİRT
A Grubu
7 Haziran Perşembe
14:30 Muş İdmanyurdu-Van DSİ 2-1
Batman Tüpraşspor-Bay
8 Haziran Cuma
16:00 Batman Tüpraşspor-Van DSİ 3-0
Muş İdmanyurdu-Bay
9 Haziran Cumartesi
14:30 Muş İdmanyurdu-Batman Tüpraşspor 2-1
Van DSİ-Bay
B Grubu
7 Haziran Perşembe
16:00 Ergani G.Birliği-Silopi Bld GK 2-1
Ağrı Taşlıçayspor-Bay
8 Haziran Cuma
14:30 Ağrı Taşlıçayspor-Silopi Bld GK 2-1
Ergani Gençlerbirliği-Bay
9 Haziran Cumartesi
16:00 Ergani Gençlerbirliği-Ağrı Taşlıçayspor 4-0
Silopi Belediye Gençlikspor-Bay
FİNAL
10 Haziran Pazar
15:00 Ergani Gençlerbirliği-Muş İdmanyurdu 2-1

22.Grup
ARDAHAN
8 Haziran Cuma
11:00 Araklı 1961-Çaykur Rizespor 2-0
13:00 Erzurum Yakutiyespor-Iğdır Arasspor 5-1
9 Haziran Cumartesi
11:00 Erzurum Yakutiyespor-Çaykur Rizespor 3-0
13:00 Araklı 1961-Iğdır Arasspor 5-0
10 Haziran Pazar
11:00 Araklı 1961-Erzurum Yakutiyespor 0-0 (7-6)pen
13:00 Çaykur Rizespor-Iğdır Arasspor 3-0 (H)*
*Iğdır Arasspor son maçına çıkmadı.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus