22 Nisan 2018 07:25

2017/18 Türkiye U16 Şampiyonası 2. Kademe Sonuçları

Türkiye U16 Şampiyonası'nda ikinci kademe karşılaşmaları sonuçlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.


Türkiye U16 Şampiyonası'nda ikinci kademe karşılaşmaları sonuçları aşağıdaki gibidir:

1.Grup
BALIKESİR (Ayvalık)

A Grubu
19 Nisan Perşembe
15:00 İnegölspor-Bağlarbaşıspor 1-1
Gebze Beylikbağıspor-Bay
20 Nisan Cuma
17:00 İnegölspor-Gebze Beylikbağıspor 3-1
İstanbul Bağlarbaşıspor-Bay
21 Nisan Cumartesi
15:00 Bağlarbaşıspor-Gebze Beylikbağıspor 4-2
İnegölspor-Bay

Birincilik için penaltılar: Bağlarbaşı-İnegölspor 5-4 pen

B Grubu
19 Nisan Perşembe
17:00 Fethiye İdmanyurdu-Arabayatağıspor 3-3
İstanbul Seyrantepe Ofspor-Bay
20 Nisan Cuma
15:00 Fethiye İdmanyurdu-Seyrantepe Ofspor 3-0
Bursa Arabayatağıspor-Bay
21 Nisan Cumartesi
17:00 Arabayatağıspor-Seyrantepe Ofspor 2-2
Bursa Fethiye İdmanyurdu
FİNAL
22 Nisan Pazar
15.00 Bağlarbaşı - Fethiye İdman Yurdu 1-1 (4-5 pen)

SİVAS

A Grubu
19 Nisan Perşembe
16:00 Kayseri Şekerspor-Ortahisar Kanuni 0-0
Samsun Kadıköyspor-Bay
20 Nisan Cuma
16:00 Samsun Kadıköy-Kayseri Şekerspor 2-0
Trabzon Ortahisar Kanuni-Bay
21 Nisan Cumartesi
16:00 Ortahisar Kanuni-Samsun Kadıköy 1-1
Kayseri Şekerspor-Bay

B Grubu
19 Nisan Perşembe
16:00 Atakum Belediyespor-Ankara Çayyolu 3-2
Erzurum Yakutiyespor-Bay
20 Nisan Cuma
16:00 Ankara Çayyolu-Erzurum Yakutiye 1-1
Samsun Atakum Belediyespor-Bay
21 Nisan Cumartesi
16:00 Erzurum Yakutiye-Atakum Belediye 1-3
Ankara Çayyoluspor-Bay
FİNAL
22 Nisan Pazar
11:00 Samsun Kadıköyspor - Atakum Bld 1-3

DENİZLİ
20 Nisan Cuma
16:00 Buca Belediyespor-İzmirspor 1-0
18:00 Muğlaspor-Yeni Burdurspor 0-1
21 Nisan Cumartesi
16:00 İzmirspor-Muğlaspor 0-1
18:00 Yeni Burdurspor-Buca Belediyespor 1-1
22 Nisan Pazar
14:00 Buca Belediyespor-Muğlaspor 1-2
16:00 Yeni Burdurspor-İzmirspor 1-2

K.MARAŞ
20 Nisan Cuma
14:00 Seyhan Belediyespor-Şehitkamil Bld 2-1
16:00 Diyarbakır DSİ-İskenderun Karaağaçspor 4-1
21 Nisan Cumartesi
14:00 Şehitkamil Belediyespor-Diyarbakır DSİ 0-1
16:00 İskenderun Karaağaçspor-Seyhan Belediye 2-1
22 Nisan Pazar
14:00 Seyhan Belediyespor-Diyarbakır DSİ 1-3
16:00 İskenderun Karaağaçspor-Şehitkamil Bld 1-3

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus