26 Nisan 2019 06:23

2018-19 Türkiye U17 Şampiyonası 2. Kademe Sonuçları

Türkiye U17 Şampiyonası'nda ilk kademeyi şampiyon olarak tamamlayan 24 ekibin yer aldığı 2. kademenin sonuçları sitemizde...


Türkiye U17 Şampiyonası'nda ilk kademeyi şampiyon olarak tamamlayan 24 ekibin yer aldığı 2. kademenin sonuçları şöyle:

1.Grup
KÜTAHYA

A Grubu
25 Nisan Perşembe
14:00 Aydın Yıldızspor-Antalya DSİ 2-1
26 Nisan Cuma
16:00 Antalya DSİ-İstanbul Çubukluspor 1-3
27 Nisan Cumartesi
14:00 İstanbul Çubukluspor-Aydın Yıldızspor 1-0

B Grubu
25 Nisan Perşembe
16:00 İstanbul Sahilspor- İzmirspor 0-0
26 Nisan Cuma
14:00 Konya Ülkümspor-İstanbul Sahilspor 0-1
27 Nisan Cumartesi
16:00 İzmirspor-Konya Ülkümspor 2-3
FİNAL
28 Nisan Pazar
10:30 Çubukluspor - Sahilspor 2-0

2.Grup
ESKİŞEHİR

A Grubu
25 Nisan Perşembe
14:00 Bursa Fethiye İY- İstanbul Batı Trakya 5-1
26 Nisan Cuma
14:00 Hereke Yıldızspor- İstanbul Batı Trakya 3-0
27 Nisan Cumartesi
14:00 Bursa Fethiye İY-Hereke Yıldızspor 1-0

B Grubu
25 Nisan Perşembe
16:00 Arabayatağıspor-Adapazarıspor 3-0
26 Nisan Cuma
16:00 Kocasinan Şimşek-Adapazarıspor 1-4
27 Nisan Cumartesi
16:00 Arabayatağıspor-Kocasinan Şimşek 3-0
FİNAL
28 Nisan Pazar
11:00 Bursa Fethiye İY - Arabayatağıspor 1-1 (3-2 p)

3.Grup
ORDU

A Grubu
25 Nisan Perşembe
13:00 Akçaabat Sebatspor-Ankara Anadolubeyi 2-0
26 Nisan Cuma
16:00 Ankara Anadolubeyi-İlkadım Bld Yabpa 1-1
27 Nisan Cumartesi
13:00 İlkadım Bld Yabpa-Akçaabat Sebatspor 0-3

B Grubu
25 Nisan Perşembe
15:30 Ankara Başkent Edaş-Yakutiyespor 2-0
26 Nisan Cuma
13:30 Yakutiyespor-Artvin Çoruhspor 1-1
27 Nisan Cumartesi
15:30 Ankara Başkent Edaş-Artvin Çoruhspor 2-1
FİNAL
28 Nisan Pazar
13.00 Akçaabat Sebatspor - Ankara Başkent Edaş 0-0 (3-4 p)

 

4.Grup
MALATYA

A Grubu
25 Nisan Perşembe
13:00 Diyarbakır DSİ -Gaziantepspor 0-0
26 Nisan Cuma
16:00 Diyarbakır DSİ-Elazığ İl Özel İdare 1-0
27 Nisan Cumartesi
13:00 Gaziantepspor-Elazığ İl Özel İdare 2-1
Penaltılar
Diyarbakır DSİ - Gaziantepspor 4-1

B Grubu
25 Nisan Perşembe
15:30 Adanaspor AŞ-Kızıltepe Belediye 7-0
26 Nisan Cuma
13:30 Ergani Gençlerbirliği-Kızıltepe Belediye 4-1
27 Nisan Cumartesi
15:30 Adanaspor AŞ-Ergani Gençlerbirliği 2-1
FİNAL
28 Nisan Pazar
11:30 Diyarbakır DSİ - Adanaspor AŞ 1-1 (3-5 p)

Derleyen: Benan Diker

2018-19 SEZONU TÜRKİYE U17 ŞAMPİYONASI 1. KADEME TÜM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus