10 Şubat 2018 01:10

2.Amatör 10 Şubat Cumartesi Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:30 Öz Örencikspor - Gümüşyakaspor (Karacaköy) 1-1
14:30 Karaağaçspor - Gökçealispor (Büyükçekmece) 2-1
14:30 Kumburgazspor - Haraççıspor (Celaliye K. Karasu) 6-5
14:30 Beylikgücü - Silivri Kadıköyspor (Mimarsinan Baba Hakkı) 0-2
15:00 Çakılköyspor - Çanakçaspor (Çatalca) 5-0

3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

13:00 Kabakçaspor - Silivri Mimarsinanspor (Çatalca) 3-2
14:30 Karacaköy Belediyespor - 5 Mevsim Gençlikspor (Karacaköy) 0-1
14:30 Çeltikköyspor - Akörenspor (Silivri Ortaköy) 0-1
14:30 Medicell Beylikdüzü 2011 SK - Alipaşaspor (Güzelce Turgay Şeren) 2-3
15:30 Doğa Hospital Yeşilkentspor - Büyük Çavuşluspor (Avcılar Atatürk) 4-0

5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:30 Yenişehirspor - İstanbul Gümüşhanespor (Beyoğlu) 0-5
14:30 Büyükderespor - Molla Aşkıspor (Sarıyer Çayırbaşı) 9-1
14:30 Güzelhisarspor - THY (Namık Sevik) 2-3
14:30 Çeliktepe Ümitspor - Sarıyer Yenimahalle SK (Kağıthane Seyrantepe) 2-0
15:00 Esentepe Şahinspor - Şişli Gençlikspor (Küçükçekmece Metin Oktay) 2-2

7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:00 Bağcılar Gençlergücü - Emirgan Çınaraltıspor (Bağcılar Mahmutbey) 0-3
14:30 Ihlamurderespor - Bahçelievler İdman Yurdu (Beşiktaş Çilekli) 2-1
14:30 Sarıgöl Birlikspor - Çelikspor (Yıldıztabya) 1-10
14:30 Bağcılar Evrenspor - Esenyurt İncirtepespor (Bağcılar İSTOÇ) 1-2
15:00 GOP Şemsipaşaspor - Nişanca Gençlik SK (Cebeci Spor Kompleksi) 0-4

9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 Esen Bayburtspor - Emirganspor 0-3H
10:45 Halkalıspor - İstanbul Teknik Üniversitesi (Halkalı Etap) 7-3
12:30 Cerrahpaşaspor - Avcılar Gençlerbirliği (Namık Sevik) 3-0
14:30 Yeni Ufukspor - Tozkoparan Birlikspor (Sefaköy Kartal) 4-1

11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:30 Fişekspor - Etiler Kartalspor (Yıldıztabya) 1-1
12:30 Rumeli Hisarı SK - İGDAŞ SK (Sarıyer Çayırbaşı) 0-0
12:30 Balat Yeşilovaspor - Gümüşderespor (Fatih Mimarsinan) 4-1
14:30 Halil Rıfat Paşaspor - Beyoğluspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu) 3-1

13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 Zeytinburnu Zaferspor - İstanbul Gençlergücüspor 0-3H
09:00 Yavuz Sultan Selimspor - Güney Yıldızı SK (Fatih Mimarsinan) 1-2
10:45 Fatihspor - GOP Venüs SK (Fatih Mimarsinan) 3-0
14:30 Yenidoğan Güneşspor - Eyüp Çırçır İmarspor (Merkezefendi) 2-2

15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 Pendik Velibabaspor - FK 1864 0-3H
10:00 Anadolu Kartalları SK - Sapanbağlarıspor (Pendik Çamlık) 1-1
14:30 Atalarspor - Taçspor (Gülsuyu Asım Kara) 1-4
14:30 Ataşehirgücü - Çekmeköy Çarşı (Sultanbeyli 75. Yıl) Oynanmadı
15:00 İstanbul Ataşehirspor - İstanbul Kartallarıspor (Maltepe Başıbüyük) 4-1

17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:00 Fetih Kelkitspor - Hasanpaşaspor (Yenisahra Suni Çim) 0-0
14:00 Göllü Köyü SK - Haydarpaşa Demirspor (Riva) 0-3
14:30 İncirköyspor - Üsküdar Çınarspor (Ortaçeşme) 0-7
15:00 Kirazlıtepespor - Maltepe Belediyespor (Kavacık 15 Temmuz) 1-11
16:00 Tuzla Mimarsinanspor - Marmara Karayolları SK (Pendik Çamlık) 2-0

19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:00 Öz Karacaahmetspor - 1453 Maltepe Gençlik SK (Selimiye) 0-3
13:00 Adalarspor - Erenköy Acarspor (Maltepe Başıbüyük) 2-0

14:00 Selamsızspor - Soğanlıkspor (Selimiye) 0-1
16:00 Acıbadem Üsküdar SK - Ferahspor (Yenisahra Suni Çim) 4-1

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus