14 Nisan 2018 03:12

2.Amatör 14 Nisan Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

 

2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Esenyurt Örnek İ.Y. - Ovayenice (Esenyurt Belediye) 1-4

16:00 Subaşı - Esenyurt Acar (Çatalca) 1-0
16:00 Arnavutköy - Tem Terkos (Bolluca) 6-0
16:00 Ormanlı Köyü Spor - Esenyurt Kartal (Karacaköy) 8-0
16:00 Anadolu Esenyurt - Gümüşpınar (Esenyurt Belediye) 9-0

4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Poligon Fethiye - Gençosman (Çayırbaşı) 3-0

15:30 Sarıyer F.S.M. - Alemdar (Çilekli) 1-0
16:00 Seyrantepe Of - Haznedar İdman Ocağı (Seyrantepe) 1-2
16:00 Sarıyer Maden - Eroğlu (Çayırbaşı) 0-1

6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Zekeriyaköy - Öz Y.Selim (Çayırbaşı) 1-5

16:00 Ateştuğla Spor - Altınyıldız (Bağcılar Bld. İstoç) 3-2
16:00 Şehremini - Mecidiyeköy Tayfun (Namık Sevik) 1-1

8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Cfs Bağcılar - Cankurtaran (Bağcılar Bld. İstoç) 6-3

12:00 Altınok - Aslantepe (Fatih Mimarsinan) 9-1
14:30 İstanbul Sivas - Tepebağ Kültür (Bağcılar Bld. İstoç) 0-3 h
15:00 Esenler Turgutreis - Gedikpaşa (İbb Esenler) 1-2
15:00 Kemerburgaz - Yeşildirek (Şehit Osman Yumuk) 0-5

10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Göktürkspor - Selvispor ( Göktürk) 1-8

16:00 Sanayi Mahallesi - Beştelsiz (Yahya Kemal) 1-3

12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Ayazağa Esen - Avcılar 1903 Spor ( Ayazağa Atatürk) 2-5

16:00 Altınaslar - Bayrampaşa Doğan ( Bayrampaşa Belediye) 1-2
16:00 Yeşilılgaz - Güneşli ( Merkezefendi) 2-5

14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Kavakpınar - Anadolu Üsküdar ( Kaynarca) 1-1

16:00 Küçüksu Yeni Mah. - Erenköy Gençlik ( Ortaçeşme) 3-1
16:30 Küçükbakkalköy - Şile ( Dudullu) 0-3
16:30 Batı Ataşehir Spor - Maltepe Fındıklı (Başıbüyük) 1-2

16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Girne Gençlik - Doğangüneş (Başıbüyük) 6-2

16:00 Ted İstanbul Koleji - Beykoz Elmalı Spor ( Paşabahçe) 2-1
16:00 Pendik Yenişehir Kartalları - Atlas Spor (Çamlık) 0-6
16:00 Selami Ali Yeşilsaha - Balkan Yeşilbağlar ( Selimiye) 0-2
17:00 Ataşehir Yoncaspor - Ataşehir Arena Spor ( Yenisahra) 13-2

18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Feneryolu - Üsküdar İcadiye ( Ümraniye Bld. Suni Çim) 0-4

14:00 Çiğdemspor - Pendik 571 Velibaba Şahingücü ( Ortaçeşme) 3-10
16:00 Pendik Doğan - Tunusbağı ( Dolayoba) 3-2
16:00 Harb-İş - Üsküdar Salacak ( Gülsuyu Asım Kara) 2-3

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus