27 Haziran 2018 04:19

Alanyurtspor teknik direktörünü buldu

Bursa 1.Amatör lig ekiplerinden Alanyurtspor, 2018-2019 futbol sezonu öncesi Antrenör Burhan Çavdar ile anlaştı.


Alanyurtspor Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde, Kulüp Başkanı Mustafa Erdem, Antrenör Burhan Çavdar ile 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını belirtti.

Mustafa Erdem, imza töreninden sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Alanyurtspor takımını birlikte çalışmak istediğimiz bilgi ve tecrübelerine inandığımız Antrenör Burhan Çavdar hocaya emanet ettik. 2018-2019 yeni futbol sezonu hocamıza ve kulübümüze hayırlısı olsun. Önemli olan Antrenör sorunuydu bundan sonra transfer çalışmalarına daha çok hız vereceğiz. Çünkü bu sezon hedefimize Süper Amatör Lig olacaktır. En kısa zamanda Hocamızın raporu doğrultusunda eksikliklerimizi tamamlayıp, yepyeni bir Alanyurtspor ile birlikte taraftarlarımızın karşısına çıkacağız. Bu sezon özellikle Alanyurtspor'u izlemek bir ayrıcalık olacaktır."

Antrenör Burhan Çavdar ise Alanyurtspor ile anlaştığı için çok mutlu olduğunu belirterek, "Hedefimiz güçlü bir kadro kurup, sezonu şampiyon olarak bitirmektir" dedi.

Burhan Çavdar futbol kariyerine İnegöl Yenicespor'da futbolcu olarak başladı. Daha sonra Kurtuluşspor ve Alanyurtspor'da uzun yıllar futbol oynadı. Futbol kariyerine nokta koyan Çavdar birçok kulüpte yardımcı antrenör olarak görev aldı.

Haber: Serkan Arslan

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus