13 Aralık 2017 12:38

Atakum'da Çardak dönemi resmen başladı!

Atakum Belediyespor'da kısa süre önce Güven Gümüşdağ ile yollarını ayıran yönetim takımı Fatih Çardak'a emanet etti. Çardak, Samsunspor'da daha önce görev Osman Özköylü'nün yardımcıları yer arasındaydı.


AYAĞININ TOZUYLA BAŞLADI

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4. Grupta mücadele eden Atakum Belediyepor'da kulübeyi kime emanet edeceği kesinleşti. Sezona Metin Ateş ile başlayan ve ardından Güven Gümüşdağ ile yola devam Turuncu-Mavili ekip uzun süredir temasta olduğu tecrübeli antrenör Fatih Çardak ile anlaştığını duyurdu. Çardak, Osman Özköylü'nün Samsunspor teknik direktörlüğü döneminde kendisinin yardımcılık görevini üstlenmişti. Samsun'a gelen Fatih Çardak, futbolcularla yemekte buluşarak kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Çardak'ın yardımcılığını ise Haydarcan Eren ve Serhat Kartal'ın yapacağı öğrenildi.

SAMSUN'U SEVİYORUM

Samsun'a yeniden geldiği için mutlu olduğunu dile getiren Fatih Çardak, "10 yıldır antrenörlük yapıyorum. Atakum Belediyespor'da oluşturulan projede yer almaktan mutluluk duydum. Bu konuda bana destek olan ve teklifte bulunan Başkan Mehmet Aydın'a teşekkür ediyorum. İdealleri olan bir teknik ekibiz. Samsun'a sportif anlamda çok şeyler katacağımızı düşünüyorum. Zamanla oluşturacağımız kadro ile iyi işler yapacağımıza inanıyorum. Bu süreçte yanımda olan Osman Özköylü'ye, aileme ve Atakum Belediyespor camiasına teşekkür ediyorum" dedi.

DOĞRULARI YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ

Başkan Mehmet Aydın, "Göreve geldiğimiz süre zarfında 3 yıllık bir planlama yaptık. Futbol anlamında profesyonel bir seviyeye ulaşmak için. Bir buçuk yılı doldurduk kendimizi başarılı olarak görüyoruz. Yaşadığımız Süper Amatör Lig şampiyonluğu ve diğer branşlarda elde ettiğimiz başarılar bunun ispatıdır. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. 15-20 kişinin seyrettiği Atakum Belediyespor'u binlerle ifade edilen izleyicelerle buluşturduk. Sürekli istişare halinde bulunup doğruları yapmaya çalışıyoruz" dedi.

 

habergazetesi

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus