02 Kasım 2016 10:28

Beylerbeyi Bursa'dan puanla döndü


Bölgesel Gelişim U16 Ligi 1.Bölge B Grubu 8.Hafta maçında Beylerbeyispor , zorlu Bursaspor deplasmandan bir puanla döndü:0-0

Maçı Bursa Bölgesi'nden Enver Aydın-Samet Emektar-Erkan Dereli hakem triosu yönetti.

Beylerbeyi takımının defans bölgesinin muhteşem uyum,yardımlaşma ve konsantrasyonu yanında ceza sahası içine kullanılan tüm hava toplarının da kaleci Cavit Yiğit'in bloke etmesiyle  maç da tek gol pozisyonu ile sona erdi.Maçın kırılma anı olan 58.dakikada kullanılan korner atışında altı pas içinde Semih Yıldız'ın harika kafa vuruşunu Beylerbeyi kalecisi  Cavit Yiğit muhteşem bir refleksle  çıkararak maçın aynı dengede sürmesini sağladı.

Bursaspor'un baskısı ve Beylerbeyispor'un da ani kontratakları ile geçen maçın son dakikaları ise gergin geçti.Hakem Enver Aydın'ın uzatma bölümüne 4 dakika ekleyip,maçı 8 dakika oynatması tribünlerin gerilmesine neden oldu. "Bölgesel" adını taşıyan bir ligde hakemlerin maçın oynandığı şehirden atanmasından tüm takımların rahatsız olduğu gerçeği bir kez daha gözler önüne serildi.

BURSASPOR:0 BEYLERBEYİ:0

SAHA:Vakıfköy Tesisleri
HAKEMLER: Enver Aydın-Samet Emektar-Erkan Dereli
BURSASPOR U16: Yusuf Karayel-İbrahim Turan,Murat Karadeniz,M.Bahadır Hızal,O.İsmail Koç(76 T.Harun Köken)-Fatih Ergen,Batuhan Kör(60 Nihat Can Demirci),O.Hüseyin Gevgin,Tolga Çakıcı(66 Batuhan Toygar)-Abdülkadir Çelik(58 Mert Bayram),Semih Yıldız
(Okan Kaynak-A.Mete Mutlu,Hamza Türkmen)
Teknik Sorumlu: Nurgut Ak
BEYLERBEYİ U16: Cavit Yiğit Doğan-Alper Yıldız,M. Bertuğ Er(80 Emre Yıldız),Berkay Sezer,Murat Danacı,Serhat Uslu-Biray Yörük(65 uğur Tağ),H.Berke Araz(71 Yusuf Uslu),M.Tuna Aksöz,Berzan Burak(78 Yasin Gündoğdu)-Kaan Güleç(70 Serhat Bülbül)
(Yavuz Ulaş Genç-Emir Ceylan)
Teknik Sorumlu:Aziz Topal
Sarı Kartlar: Abdülkadir Çelik,Semih Yıldız(Bursaspor) Murat Danacı(Beylerbeyi)

HABER: ARİF DOĞAN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus