12 Kasım 2017 12:19

Bölgesel Amatör 12 Kasım Pazar Sonuçları

Bölgesel Amatör Lig'de 11-12 Kasım'da oynanan tüm maçların skorlarına ve puan durumlarına bu haberde ulaşabilirsiniz.


Bölgesel Amatör Lig'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

1.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
13:00 Ağrı 1970 SK - Mardin 47 Spor 3-0
13:00 Derikspor - Siirt İl Özel İdare 1-2
13:00 Diyarbakır Yolspor - Bağlar Belediyespor 2-1
13:00 Erciş GK Bld. - Muş Spor FC 0-0
13:00 Tatvan Gençlerbirliği - 1955 Batmanspor 2-4
13:00 Yüksekova Belediyespor - 1960 Silopispor 4-0

2.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
13:30 Adıyaman 1954 SK - Şehit Kamil Belediyespor 2-1
13:30 Araban Belediyespor - Ş.Urfa 11 Nisan 1-1
13:30 Dersimspor - Elazığ Yolspor 5-0
13:30 GMH Hankendispor - İnönü Üniversitesi 1-0
13:30 Malatya Yeşilyurt Belediye  - Erdağ İnşaat Dumlupınar 3-1
13:30 1920 Maraşspor - 62 Pertekspor 1-2

3.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
13:00 Artvin Hopaspor - Kelkit Bld.Hürriyet 2-0
13:00 Bahçecikspor - Kars 36 Spor 0-0
13:00 Çatıksuspor - Yakutiyespor 1-3
13:00 Iğdır Aras - Karlıova Yıldırımspor 1-0
13:00 Serhat Ardahan - Kendirli Belediye Spor 2-1
13:00 Zağnosspor - Hekimoğlu Doğan 0-4

4.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Atakum Belediyespor - Şarkışla Belediyespor 1-0
14:00 Çarşambaspor - Ladik Belediyespor 0-0
14:00 Orduspor - Görelespor 1-1
14:00 Sinopspor - Çorum Eti Lisesi 1-0
14:00 Sivas Demirspor - Yeni Amasyaspor 0-1
14:00 Ünye 1957 - Fatsa Bld. 0-0
14:00 1926 Bulancakspor - Turhalspor 1-0

5.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Adana Büyükşehir Belediyespor - Yozgatspor 1959 FK 0-3
14:00 Ceyhanspor - Kürkçülerspor 1-3
14:00 Kilis Belediyespor - Kayseri Şekerspor 2-3
14:00 Nevşehirspor GK - 2005 Azatlıspor 8-0
14:00 Talasgücü Belediyespor - Arsuz Karaağaç 1967 0-1
14:00 68 Aksaray Belediyespor - 7 Mart Kadirli Demir 3-0

6.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
DÜN   Kastamonu Özel İd.K.Hz - 1074 Çankırıspor 1-0
14:00 Bartınspor - 100.Yıl Soğuksuspor 2-0
14:00 Çubukspor F.A.Ş. - Sincan Belediyespor 2-2
14:00 Keçiören Bağlumspor - Yeniçağaspor 5-2
14:00 Kırşehir Belediyespor - MKE Kırıkkalespor 2-1
14:00 Türk Metal Kırıkkale - Devrek Belediyespor 2-0

7.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Bucak Bld.Oğuzhan - Karaman Belediyespor 1-1
14:00 Isparta Davrazspor - Medcem Silifke Bld. 1-1
14:00 Kepez Belediyespor - Akşehir Spor 1-0
14:00 Konya Ereğlispor - Anamur Belediyespor 0-0
14:00 Mut İdmanyurdu Belediye - Manavgatspor 5-1
14:00 Sarayönü Belediyespor - Gölhisarspor 2-0
14:00 Serik Bld. - Manavgat Belediyespor 4-2

8.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Dikili Çandarlıgücü - Şuhut Hisar Bld. 0-2
14:00 Kuşadasıspor - Ödemiş Spor 0-1
14:00 Ortaca Belediye - Bozdoğan Belediyespor 3-1
14:00 Sandıklıspor - Yatağanspor 0-0
14:00 Sarayköy 1926 FK - Sökespor 3-2
14:00 Torbalıspor - Denizli Kale Belediye 0-0
14:00 Uşak Vefaspor - Çal Belediyespor 1-2

9.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
DÜN    Kartalspor - Somaspor 3-1
14:00 Alaşehir Belediyespor - Balya Belediyespor 6-0
14:00 Ayvalıkgücü Belediyespor - Belediye Derincespor 2-1
14:00 Çayırovaspor - Şile Yıldızspor 0-1
14:00 Yunus Emre Belediye - Çiğli Belediyespor 2-0
14:30 Modafenspor - Havran Fatih Bld. 1-0

10.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Anadolu Üniversitesi - Çengelköyspor A.Ş. 2-0
14:00 Beyköy Bld. - Eskişehir Kurtuluş 1-0
14:00 Bozüyük Vitraspor - Kütahya Dumlupınar Ünv. 3-2
14:00 Kütahyaspor - Tavşanlı Moymulspor 3-0
14:30 Feriköy - Kaynaşlı Belediyespor 0-0
14:30 Yeşilköyspor - Alibeyköy 1-2

11.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Adapazarı Spor - İnegöl Kurtuluş 2-1
14:00 Bursa Zaferspor - Derincespor 1-2
14:00 Gebzespor - Beylikdüzüspor 1-1
14:00 Karasuspor - Kestel Belediyespor 4-2
14:00 Nilüfer Erdemlispor - Sapanca Gençlikspor 0-1
14:30 Kartal Bulvarspor - Başiskele Doğantepespor 3-0
14:30 Maltepespor - Beylerbeyi 4-0

12.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
DÜN   Lüleburgazspor - Yeni Çanspor 2-1
14:00 Bigaspor - Çorluspor 1947 2-0
14:00 Uzunköprüspor - Çekmeköy Bld Alemdağ 2-2
14:00 Yalova Kadıköyspor - Edirnespor 0-1
14:30 Gaziosmanpaşa - Çıksalınspor 1-3
14:30 Sultangazispor - Altınova Belediyespor 1-0

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus