11 Şubat 2018 02:42

Bölgesel Amatör Lig 11 Şubat Programı

BAL Canlı Sonuçları


Bölgesel Amatör Lig'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

1.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
13:00 Ağrı 1970 SK - 1955 Batmanspor 1-0
13:00 Diyarbakır Yolspor - Muş Spor FC 4-2
13:00 Erciş GK Bld. - 1960 Silopispor 3-2
13:00 Mardin 47 Spor - Bağlar Belediyespor 0-2
13:00 Tatvan Gençlerbirliği - Derikspor 0-6
13:00 Yüksekova Belediyespor - Siirt İl Özel İdare 1-2

2.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
13:30 Araban Belediyespor - Erdağ İnşaat Dumlupınarspor 4-1
13:30 Dersimspor - Adıyaman 1954 SK 2-1
13:30 GMH Hankendispor - Elazığ Yolspor 0-0
13:30 Malatya Yeşilyurt Belediye  - Siverek Belediyespor 1-1
13:30 Ş.Urfa 11 Nisan - 62 Pertekspor 1-1
13:30 1920 Maraşspor - Şehit Kamil Belediyespor 1-2

3.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
13:00 Bahçecikspor - Kelkit Bld.Hürriyet  2-1
13:00 Çatıksuspor - Karlıova Yıldırımspor 0-1
13:00 Iğdır Aras - Artvin Hopaspor 0-1
13:00 Kendirli Belediye Spor - Kars 36 Spor 1-2
13:00 Serhat Ardahan - Hekimoğlu Doğan 3-0
13:00 Zağnosspor - Çayelispor 1-0

4.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Çorum Eti Lisesi - Yeni Amasyaspor 1-2
14:00 Orduspor - Ladik Belediyespor 0-1
14:00 Sinopspor - Turhalspor 0-1
14:00 Şarkışla Belediyespor - Görelespor 3-1
14:00 Ünye 1957 - Sivas Demirspor 3-1
14:00 1926 Bulancakspor - Çarşambaspor 0-1

5.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Adana Büyükşehir Belediyespor - Kayseri Şekerspor 2-0
14:00 Arsuz Karaağaç 1967 - Yozgatspor 1959 FK 0-1
14:00 Ceyhanspor - Belen Belediyespor 12-0
14:00 Nevşehirspor GK - 7 Mart Kadirli Demir 6-0
14:00 Talasgücü Belediyespor - Kürkçülerspor 2-1
14:00 68 Aksaray Belediyespor - Kilis Belediyespor 1-0

6.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Bartınspor - 1074 Çankırıspor 4-0
14:00 Çubukspor F.A.Ş. - Karadeniz Ereğli Belediyespor 0-1
14:00 Devrek Belediyespor - Yeniçağaspor 0-1
14:00 Kastamonu Özel İd.K.Hz - Kırşehir Belediyespor 1-1
14:00 Keçiören Bağlumspor - MKE Kırıkkalespor 5-0
14:00 Türk Metal Kırıkkale - Sincan Belediyespor 1-1

7.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Gölhisarspor - Manavgatspor 0-1
14:00 Isparta Davrazspor - Akşehir Spor 2-0
14:00 Kepez Belediyespor - Konya Ereğlispor 2-1
14:00 Mut İdmanyurdu Belediye - Anamur Belediyespor 3-1
14:00 Sarayönü Belediyespor - Manavgat Belediyespor 4-0
14:00 Serik Bld. - Bucak Bld.Oğuzhan 6-0
14:00 Medcem Silifke Bld. - Karaman Belediyespor 1-2

8.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Çal Belediyespor - Yatağanspor 0-0
14:00 Dikili Çandarlıgücü - Bozdoğan Belediyespor 3-2
14:00 Kuşadasıspor - Torbalıspor 1-0
14:00 Ortaca Belediye - Sandıklıspor 0-0
14:00 Sarayköy 1926 FK - Denizli Kale Belediye 0-1
14:00 Şuhut Hisar Bld. - Sökespor 2-3
14:00 Uşak Vefaspor - Ödemiş Spor 1-3

9.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Ayvalıkgücü Belediyespor - Balya Belediyespor 3-3
14:00 Çayırovaspor - Bornova Yeşilovaspor 2-1
14:00 Çiğli Belediyespor - Belediye Derincespor 0-2
14:00 Modafenspor - Somaspor 2-0
14:00 Yunus Emre Belediye - Şile Yıldızspor 1-2


10.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Beyköy Bld. - Bozüyük Vitraspor 0-1
14:00 Feriköy - Kütahya Dumlupınar Ünv. 5-0
14:00 Kütahyaspor - Alibeyköy 0-0
14:00 Tavşanlı Moymulspor - Kaynaşlı Belediyespor 1-0
14:00 Yeşilköyspor - Tavşanlı Linyitspor 1-1

11.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Bursa Zaferspor - Başiskele Doğantepespor 1-0
14:00 Derincespor - Sapanca Gençlikspor 3-2
14:00 Gebzespor - İnegöl Kurtuluş 1-1
14:00 Karasuspor - Beylerbeyi 0-1
14:00 Kartal Bulvarspor - Adapazarı Spor 3-1
14:00 Kestel Belediyespor - Beylikdüzüspor 1-1
14:00 Maltepespor - Nilüfer Erdemlispor 5-2

12.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Bigaspor - Çıksalınspor 0-0
14:00 Çorluspor 1947 - Altınova Belediyespor 2-2
14:00 Gaziosmanpaşa - Çerkezköy 1911 3-1
14:00 Sultangazispor - Yeni Çanspor 2-2
14:00 Uzunköprüspor - Edirnespor 3-0
14:00 Yalova Kadıköyspor - Lüleburgazspor 3-1

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus