14 Ocak 2018 04:31

Bölgesel Amatör Lig 14 Ocak Sonuçları

Bölgesel Amatör Lig 14 Ocak sonuçları ve puan durumu haberimizde.


1. Grup (Puan durumu için tıklayın)
Tatvan Gençlerbirliği - Yüksekova Belediyespor 0-5
1955 Batman Belediyespor - Bağlar Belediyespor 5-1
Siirt İl Özel İdare SK - 1960 Silopispor 1-2
Muşspor FC - Mardin 47 Spor 3-0
Derikspor - Ağrı 1970 Spor 0-2
Diyarbakır Yolspor - Erciş Gençlik Belediyespor 1-2

2. Grup (Puan durumu için tıklayın)
1920 Maraşspor - Yeşilyurt Belediyespor 1-1
Grup Merkez Hasar Hankendispor - Dersimspor 1-1
Araban Belediyespor - Adıyaman 1954 SK 1-2
11 Nisanspor - Siverek Belediyespor 0-1
İnönü Üniversitesi SK - Şehitkamil Belediyespor 1-3
62 Pertekspor - Elazığ Yolspor 5-0

3. Grup (Puan durumu için tıklayın)
Trabzon Bahçecikspor - Zağnosspor 1-0
Çatıksu FK - Iğdır Arasspor 0-4
Serhat Ardahanspor - Artvin Hopaspor 1-3
Kendirli Belediyespor - Çayelispor 0-1
Yakutiyespor - Kelkit Belediye Hürriyetspor 1-1
Kars 36 SK - Karlıova Yıldırımspor 4-1

4. Grup (Puan durumu için tıklayın)
Orduspor - Ünye 1957 Spor 0-11
Sinopspor - 1926 Bulancakspor 1-3
Atakum Belediyespor - Çarşambaspor 2-1
Şarkışla Belediyespor - Sivas Demirspor 6-0
Eti Lisesi Gençlikspor - Ladik Belediyespor 0-3
Fatsa Belediyespor - Yeni Amasyaspor 2-2

5. Grup (Puan durumu için tıklayın)
Adana Büyükşehir Belediyespor - Ceyhanspor 0-1
Nevşehir Gençlikspor - 68 Aksaray Belediyespor 1-1
Talasgücü Belediyespor - Kilis Belediyespor 0-1
Arsuz Karaağaç 1967 SK - Belen Belediyespor 7-0
2005 Azatlıspor - Kayseri Şekerspor 0-2

6. Grup (Puan durumu için tıklayın)
Keçiören Belediye Bağlumspor - Çubukspor Futbol AŞ Erteleme
Bartınspor - Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetlerispor 6-1
Türk Metal Kırıkkalespor - Kırşehir Belediyespor 1-1
Devrek Belediyespor - Karadeniz Ereğli Belediyespor 0-3
100. Yıl Soğuksuspor - MKE Kırıkkalespor 0-2
Yeniçağaspor - 1074 Çankırıspor Erteleme

7. Grup (Puan durumu için tıklayın)
Mut İdman Yurdu - Serik Belediyespor 2-0
Davrazspor - Kepez Belediyespor 2-1
Sarayönü Belediyespor - Konya Ereğlispor 3-3
Gölhisarspor - Bucak Belediye Oğuzhanspor 0-4
Medcem Silifke Belediyespor - Anamur Belediyespor 1-1
Manavgatspor - Akşehirspor 2-3
Manavgat Belediyespor - Karaman Belediyespor 5-1

8. Grup (Puan durumu için tıklayın)
Sarayköy 1926 FK - Ortaca Belediyespor 0-1 
Uşak Vefaspor - Kuşadasıspor 1-3
Dikili Çandarlıgücü - Torbalıspor 0-0
Şuhut Bld Hisarspor - Sandıklıspor 1 - 1
Çal Belediyespor - Kale Belediyespor 0 - 0
Sökespor - Ödemişspor 0 - 1
Bozdoğan Belediyespor - Yatağanspor 1 - 1

9. Grup (Puan durumu için tıklayın)
Ayvalıkgücü Belediyespor - Çayırovaspor 0 - 1
Modafen FK - Kartalspor 1-2
Yunus Emre Belediyespor - Alaşehir Belediyespor 0 - 0
Çiğli Belediyespor - Bornova Yeşilovaspor 1-1
Havran Fatih Belediyespor - Balya Belediyespor 0-2
Belediye Derincespor - Somaspor 3 - 1

10. Grup  (Puan durumu için tıklayın)
Tavşanlı Moymulspor - TKİ Tavşanlı Linyitspor 0-1
Çengelköy Futbol Yatırımları AŞ - Dumlupınar Üniversitesi SK 4 - 0
Kaynaşlı Belediyespor - Eskişehir Kurtuluşspor 0-0

11. Grup (Puan durumu için tıklayın)
Gebzespor - Maltepespor 1-3
Karasuspor - Adapazarıspor 3-0
Derincespor AŞ - İnegöl Kurtuluşspor 2-4 
Beylerbeyi SK - Sapanca Gençlikspor 2-0

12. Grup (Puan durumu için tıklayın)
Sultangazispor - Gaziosmanpaşaspor 3-3
Uzunköprüspor - Yalova Kadıköyspor 0 - 0
Bigaspor - Lüleburgazspor 5-0
Çorluspor 1947 - Çerkezköy 1911 Spor 1-3
Çekmeköy Belediye Alemdağspor - Yeni Çanspor 2 - 2

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus