07 Eylül 2018 05:56

Doğan Albayrak Turnuvası'nda final zamanı

Merhum Altınovaspor Kulübü Başkanı Doğan Albayrak adına Güngören ilçesinde düzenlenen U15 Turnuvası’nda şampiyon pazar günü belli olacak.


Yakın zamanda kaybettiğimiz Altınovaspor Kulübü Başkanı Doğan Albayrak adına Güngören ilçesinde düzenlenen U15 Turnuvası’nda final ve üçüncülük maçları 9 Eylül Pazar günü oynanacak.

Turnuvada 10 grup beşerli iki grupta mücadele etti. A Grubu’nda Güngören Doğuşspor, Güngörenspor, Çetinkayaspor, Haznedarspor ve Güngören Belediyespor, B Grubu’nda Tozkoparan, Şehzadebaşıspor, Altınovaspor, İdman Ocağı, Güneştepespor yer aldı.

Pazar günkü program şöyle:

16.30 Üçüncülük maçı: Güngörenspor-Güngören Doğuşspor
Hakemler: Fahri Aşıcı, Batuhan Dündar, Bülent Bal
18.00 Final maçı: Altınovaspor-Şehzadebaşıspor
Hakemler: Binali Kartal, Fahri Aşıcı, Batuhan Dündar

Dereceye giren takımlara final sonrası kupa ve plaket takdim edilecek. Güngören Kulüpler Birliği'nden yapılan açıklamada “Turnuvaya katılan bütün takımlarımıza teşekkür ediyoruz. Doğan başkanımızı, yaptığı hizmetlerinden dolayı minnetle anıyoruz. Ayrıca 2015 yılında kaybettiğimiz değerli hocamız Mehmet Kaya (Nam-ı diğer Cücük Mehmet) ve 2016 yılında ebediyete intikal eden Ahmet Uludağ hocamızı da bu vesile ile saygıyla anıyoruz” denildi.

Haber: Efkan Bucak

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus