11 Nisan 2017 04:26

Erka Yapı'dan amatör futbola destek

Kağıthane’de 30 yıla yakındır proje geliştiren Erka, ilçedeki 5 kulübe forma desteği verdi.


Kağıthane’de 30 yıla yakındır proje geliştiren ve bölge ile köklü ve güçlü bağları olan Erka Yapı, ilçede faaliyet gösteren amatör futbol kulüplerine ihtiyaçları doğrultusunda malzeme yardımında bulunarak, daha iyi şartlarda spor yapmalarını destekliyor.

Erka Yapı, bu bağlamda amatör futbol liginde mücadele eden Kağıthane ilçesindeki futbol takımlarından Günyamaçspor, Harmantepespor, Güney Yıldızı SK, Çağlayan Gençlerbirliği ve Hürriyet Eğitimspor’a forma desteği sağladı.

Erka Yapı Yön. Krl. Üyesi Bayram Karagöz, Kağıthane’nin kendileri için çok özel bir yeri olduğunu söylerken, “Kağıthane’nin sokaklarında çocukluğumuz geçti. Çocuk olduk, büyüdük, sokak aralarında futbol oynadık. Kağıthane’deki amatör futbol kulüplerine verdiğimiz destek bizim için önemli ve anlamlı” dedi.  Bayram Karagöz, umudumuz ve geleceğimiz ve olan çocuklarımızın daha iyi imkanlar ve sağlıklı şartlarda spor yapmalarının önemine dikkat çekerken, katkılarının bununla kalmayacağını , amatör futbola ve amatör sporlara desteklerinin süreceğini de dile getirdi.

ERKA YAPI HAKKINDA
Temelleri 1986 yılında atılan Erka Yapı, 2000’li yıllara kadar Bahçelievler, Kağıthane ve Beykoz İlçeleri ve Rusya’da irili ufaklı konut inşaatlarına imza attı. Erka Grup 1999-2009 yılları arasında; Türkiye’de Erka Yapı iştiraki olan İda İnşaat adıyla, Rusya’da Almis İnşaat adıyla taahhüt işlerini gerçekleştirdi. Erka Yapı, bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında 2100 konut yaptı.

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus