04 Ocak 2018 11:32

Fatih Vatanspor'da Özcan'dan taraftarlara çağrı

İstanbul ekibi bu hafta sonu çok kritik bir 90 dakikaya çıkacak.


Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden Fatih Vatanspor bu hafta kritik bir maça çıkıyor... Oynadığı 7 maçta topladığı 9 puanla 6. sırada yer alan Vatanspor, bir diğer İstanbul ekibi Kireçburnuspor ile karşılaşacak.

Fatih Vatanspor Kulüp Başkanı Suat Özcan yaptığı açıklamada “Türkiye’de kadın futbolunda ilk onda yer alıyoruz. Fatihimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Bu önemli maça tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Bizim sponsorumuz yok, bizim holdingimiz yok ama aslan gibi yüreğimiz var. Ağalar bir kafanızı kaldırın da neler oluyor bir bakın. Biz bu kızlara maddi katkı vermeye çalışıyoruz onlar da evlerine aş götürüyorlar ve gururlanıyorlar. Hepsi pırıl pırıl gelecegimizin aydınlık yüzleri” dedi.

Başkan Özcan sözlerine şöyle devam etti: “İnşallah Türkiye Kadınlar 1. Ligi’nde kalıcı olacağız. Biz buralara çok emek vererek geldik. Yönetim kurulundaki her arkadaşımın büyük emekleri var. Bizler zorlukları yenerek geldik, kimseye de sitem etmedik ama bu hafta tüm taraftarlarımızı bu maça bekliyoruz.”

Editör: Efkan Bucak

 

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus