04 Haziran 2018 04:39

Fetih Mini Minikler Turnuvası başladı

Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği iş birliği ile düzenlenen turnuva nefesleri kesiyor.


Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği iş birliği ile düzenlenen Mini Minikler Fetih Kupası Futbol turnuvası 1.Grup'ta oynan maçlarla başladı.

Tevfik Bey Yaşar İnan Spor Tesisleri'nde başlayan Mini Minikler Fetih Kupası Futbol turnuvasında 2007 - 2008 doğumlu lisanslı oyuncular 4 grupta 19 takım halinde mücadele veriyor.

1.Grup'ta 10 maçtan biri golsüz sona ererken toplam 9 maçta toplam 36 gol atıldı. Küçükçekmece İdmanyurdu spor oynadığı 4 maçın hepsini kazanarak grup şampiyonu olarak adını finale yazdıran ilk takım oldu.

Mini Minikler Fetih Kupası Futbol turnuvası 2,3 ve 4.Grup maçları 4,5 ve 6 Haziran tarihlerinde saat:10.00 ile 18.00 arası Tevfik Bey Yaşar İnan Spor Tesislerinde oynanacak maçlar ile devam edecektir.

1.Grupta Alınan sonuçlar

İstanbul Balkanspor- Bezirganbahçespor :2-0

Sefaköyspor-K.Çekmece İdmanyurduspor:0-11

Söğütlüçeşme Birlikspor-Sefaköyspor:1-0

K.Çekmece İdmanyurduspor- İstanbul Balkanspor:4-1

Bezirganbahçespor- K.Çekmece İdmanyurduspor:2-3

İstanbul Balkanspor- Söğütlüçeşme Birlikspor:1-0

Sefaköyspor- İstanbul Balkanspor:0-5

Söğütlüçeşme Birlikspor – Bezirganbahçespor:0-0

K.Çekmece İdmanyurduspor- Söğütlüçeşme Birlikspor:0-3

Bezirganbahçespor- Sefaköyspor:2-1

2.GRUP 4 HAZİRAN PAZARTESİ

10.00-Küçükçekmecespor-Kosova Güçspor

10.45-Söğütlüçeşmespor-İFAspor

11.30-Atakent Gelişimspor-Söğütlüçeşmespor

12.15- İFAspor- Küçükçekmecespor

13.00- Kosova Güçspor- İFAspor

13.45- Küçükçekmecespor- Atakent Gelişimspor

14.30- Söğütlüçeşmespor- Küçükçekmecespor

15.15- Atakent Gelişimspor- Kosova Güçspor

16.00- İFAspor- Atakent Gelişimspor

16.45- Kosova Güçspor- Söğütlüçeşmespor

3.GRUP 5 HAZİRAN SALI

10.00-Atakent 2015 Spor-Yeşilova Esnafspor

10.45-İstanbul Sinopspor-İstanbul Trabzonspor

11.30-Filizspor- İstanbul Trabzonspor

12.45- İstanbul Sinopspor- Atakent 2015 Spor

13.00- Yeşilova Esnafspor- İstanbul Sinopspor

13.45- Atakent 2015 Spor- Filizspor

14.30-İstanbul Trabzonspor- Atakent 2015 Spor

15.15- Filizspor- Yeşilova Esnafspor

16.00-İstanbul Sinopspor- Filizspor

16.45-İstanbul Trabzonspor- Yeşilova Esnafspor

4.GRUP 6 HAZİRAN ÇARŞAMBA

12.00-Kanarya spor-Cennet Barbaros spor

12.45-Sultanmurat spor-Halkalı Taştepespor

13.30- Cennet Barbaros spor- Sultanmurat spor

14.15- Halkalı Taştepespor- Kanarya spor

15.00- Kanarya spor- Sultanmurat spor

15.45- Halkalı Taştepespor- Cennet Barbaros spor-

Haber: Yılmaz Aktepe

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus