11 Ocak 2018 01:32

'Futbolcular gelmeyince çekilmek zorunda kaldık'

Ulusspor’un teknik direktörü Ergün Karakuş lige devam etmek istemelerine rağmen oyuncuların tercihi nedeniyle böyle bir karar aldıklarını belirtti.


İstanbul U19 2. Ligi’nde ikinci haftanın ardından Yakacık, Kanlıca, Batı Ataşehir, Ulus, Küçük Ayasofya, Esen Bayburt takımları ligden çekilirken bu ekiplerden Ulusspor’un teknik direktörü Ergün Karakuş, futbolcuların gelmemesinden dolayı böyle bir karar almak zorunda kaldıklarını söyledi.

Karakuş, Ulusspor Kulübü olarak kuruldukları günden bu yana sahada aldıkları skordan bağımsız olarak mücadelelerine centilmence devam ettiklerinin altını çizerek, ”Bakın 1. Amatör’deki ekibimiz oynadığı 14 maçı da kaybetse de sahaya çıktık. Ne yazık ki U19’daki durum orayı da etkiledi ve bu nedenle çok üzülmemize rağmen A takımı da çekmek zorunda kaldık. Zira A takımın da iskeletini oluşturan U19 Takımı oyuncuların pek çoğu okullarını gerekçe göstererek maçlara ve idmanlara gelmeyeceklerini beyan ettiler. Hal böyle olunca çekilmekten başka çaremiz kalmadı, çok üzgünüz” dedi.

Muhabir: Efkan Bucak

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus