05 Şubat 2016 12:15

Geleceğin yıldızları Tuzla'dan geçtiTuzlaspor Kulübü’nün iki haftalık sömestr tatilin boyunca süren alt yapı turnuvaları sona erdi. 101 maçın oynandığı turnuvada 820 sporcu da izleyenlerin önüne çıktı

Turnuvaya Katılan Takımlar şöyle:

U13 Elitler: Galatasaray, Fenerbahçe, İzmir Altınordu, Beşiktaş, Pendikspor, Sakarya, Darıca Gençlerbirliği,  , Bursaspor,  Sancaktepe Bld, Kartalspor, Kocaelispor.

U13 Amatörler: KBS Kurtköy, Kaynarca, Libade, Pendik Esenyalı, Gebze Kale, Kaynarca, Sultanbeyli Bld, Ataşehir Doğuş, Örnek Gençlik, İdealtepe, Soğanlık, Kurtköy, Gebze Mustafapaşa, Pendik Güllübağlar, Yakacık, Ataşehir Çamoluk, Çamlıca.

U11 Amatörler: Kurtköy, İstanbul Kartalları, Gebz Kale, Pendikgücü, Ataşehir Doğuş, İdealtepe, Aydınlıspor, Pendik Esenyalı, Libade, Gebze Mustafapaşa, Ataşehir Çamoluk, Çamlıca, Pendik Güllübağlar, Kartal Altınordu, Soğanlık.

Çabuk: Bu tür organizasyonları artıracağız
Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Tuzlaspor Kulübü Başkanı Ahmet Çabuk, ödül töreninde yaptığı konuşmada turnuvanın önemine değindi. Çabuk, “Tuzla Belediyesi ve Tuzlaspor, Tuzla Belediyesi Spor Tesisleri’nde güzel bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Özellikle gençleri burada ağırlıyoruz. Türkiye’nin her tarafından sporcuların Tuzla’ya gelmesi, turnuvaya katılması ilçemizin tanıtımı ve gençlerimizin yeteneklerinin keşfi açısından önemli bir turnuvadır. O açıdan turnuvayı organize eden altyapı koordinatörümüz başta olmak üzere tüm yönetim kurulu arkadaşlarımıza ben çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir turnuva oldu. Gençlerin hem birbiriyle kaynaşması hem de gençleri ilçemizde bu güzel organizasyonda ağırlamamız bizim için önemli bir durumdur. Gelecekte de inşallah bu çocukların hafızasında hem Tuzlaspor hem de Tuzla iyi bir noktada yer almış olacak. O yüzden bunlar güzel şeyler. İnşallah bundan sonra da bu tarz organizasyonları arttıracağız” dedi.

Tuzlaspor Kulüp Başkanı Ahmet Çabuk ve Fenerbahçe’nin eski Teknik Direktörü ve eski Millî Futbolcu İsmail Kartal, turnuvaya katılan takımlara kupa ve madalyalarını verdi.


HABER: EFKAN BUCAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus