08 Kasım 2017 03:48

Hafta sonu tavsiye edilen maçlar

İstanbul Süper Amatör Ligi


Bu hafta sonu oynanacak maçlar arasından sizler için seçtiklerimiz.

3.grup

Soğuksuspor  –  Beşyüzevlerspor

Paşabahçe stadı 14.30 Pazar

19 puan ile 3.sırada yer alan Soğuksuspor sahasında 23 puanlı lider Beşyüzevlersporu konuk edecek. Ev sahibi ekip için yarıştan kopmama adına önemli bir maç olacak. Aynı liderin takipçilerinden uzaklaşmak için galibiyete ihtiyacı olduğu gibi.

4.grup

Küçükyalı Yelkenspor  –  Büyükçekmece Belediyespor

Maltepe Başıbüyük stadı Cumartesi

Küçükyalı Yelkenspor   grupta 17 puan ile 3.sırada yer alıyor. Bu maç ilk iki iddiası için çok değerli , lider olan konuk ekip 24 puanda. Maçı kazanıp ikinci yarıya averajlı bir başlangıç yapmak isteyecektir.

5.grup

Sultanbeyli Uzunderespor – Kocasinanspor

Sultanbeyli 75.yıl stadı 15.00 Pazar

Ev sahibi ekip 3 sezondur çok iyi işlere imza atmakta. 20 puan ile lider olan ev sahibi ekip bu maçıda kazanıp ikinci yarı için avantaj sağlamak isteyecektir. Konuk Kocasinanspor 17 puan ile 3.sırada yer alıyor. Lideri yakalayıp zirveye ortak olmak adına maçı kazanmak isteyecektir.

6.grup

İstanbul Mesudiyespor – İstanbul Güngörenspor

Paşabahçe stadı 15.30 Cumartesi

Tunasporun lider olduğu bu grupta İstanbul Mesudiyespor 22 puana sahip ve ikinci durumda. Sahasında oynayacağı ilk yarının son maçında mutlak kazanmak zorunda. 20 puanlı konuk ekip ise rakibini yenip ikinci sıraya yerleşmek isteyecektir. Bu maçın beraberliği Tunaspora yarayacaktır.

www.yerelfutbol.com

 

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus