29 Temmuz 2017 01:18

Hazırlık maçları programı

Sezon öncesi hazırlık maçlarının programını ve sonuçları bu haberimizde bulabilirsiniz...


29 Temmuz Cumartesi
17.00 Kocasinanspor - Gazi Mahallesi SK (Kocasinan) 2-3
17.00 Yeşil Esenyurtspor - Mahmutbeyspor (Güzelce) 1-1
17.00 Rumeli İY - Topkapıspor (İFA) 2-2
19.00 Leventspor - Kartal Bulvarspor (Çilekli) 0-1

30 Temmuz Pazar
10.00 Bakırköyspor - Davutpaşaspor (Bakırköy 1) 1-2
18.00 Irmakspor - Başakşehirspor (Merkezefendi) 2-2

2 Ağustos Çarşamba

18.00 Davutpaşa-Çapa (Namık Sevik) 1-2

17.30 Çengelköy-Çubuklu (Çavuşbaşı) 4-1

3 Ağustos Perşembe

11.00 Araphan-Arnavutköy Belediye (Kemerburgaz) 0-0

18.30 İFA-Mahmutbey (İFA) 0-0

4 Ağustos Cuma

20.00 Gültepe-Hamidiye (Yahya Kemal Stadı) 3-6

5 Ağustos Cumartesi

10.00 Sultanbeyli Uzundere-Karabekir (Sultanbeyli 75.Yıl) 1-2

10.00 İFA-Arnavutköy Belediyespor (İFA) 0-0

10.00 Medipol Başakşehir (U21)-Kağıthane 1-2  

16.00 Yıldıztabya-Gaziosmanpaşa (Yıldıztabya) 2-3

17.00 Kocasinanspor - Küçükçekmecespor (Kocasinan) 0-0

17.00 Topkapı-Çapa (Mimarsinan) 0-7

18.00 GOP Yeniköy 1924 - Başakşehir (Terkos) 1-1

18.00 Kavacıkspor-Çubukluspor (Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı) 3-3

18.30 Merkezefendi-İstanbul Trabzon (Merkezefendi) 5-0

18.00 Beyoğlu Yeniçarşı-Mahmutbey (Beyoğlu) 0-3

6 Ağustos Pazar

10.00 Bakırköy-Irmakspor (Bakırköy 1) 3-2

18.00 Kavacık-Çengelköy (Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı) 0-2

18.00 Başakşehir-Başakşehir Kartal (Kayabaşı Şamlar) 1-1

18.00 Merkezefendi-Bağcılar Güneşli (Merkezefendi) 6-0

18.00 Kurtköy-Beyoğlu Yeniçarşı (Kurtköy) 0-1

18.30 Gültepe-Kuştepe (Yahya Kemal Stadı) 0-3

9 Ağustos Çarşamba

19.00 Çeliktepe-Kavacık (Seyrantepe) 1-1

20.00 Yıldıztabya-Pazariçi Köprülü (Yıldıztabya) 2-2

10 Ağustos Perşembe

18.00 Kavacık-Anadoluhisarı İdmandyurdu (Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı)

12 Ağustos Cumartesi

16.00 Yıldıztabyaspor - İ.M.Ç Sakaryaspor (Yıldıztabya) 3-4

17.00 Kocasinanspor - Albayrakspor (Kocasinan) 3-1

17.00 Yamanspor - Ataşehir Çamoluk (Hekimbaşı) 1-2

17.30 Çayırbaşı - Anadolu Hisarı (Çayırbaşı) 3-3

18.00 Merkezefendi - Soğuksu SK (Merkezefendi) 0-1

13 Ağustos Pazar

10.00 Bakırköy-Mahmutbey (Bakırköy) 1-1

10.00 Yıldıztabya - Küçükköy (Yıldıztabya) 0-2

16.00 Beyoğlu Yeniçarşı-Kuştepe (Alibeyköy) 2-4

16.00 Kilyos - Davutpaşa (Çayırbaşı) 

16.00 Merkezefendi - Pazariçi Köprülü 2-2

18.00 Hamidiye - Sağmalcılar (Hasbahçe) 3-1

18:30 Irmakspor-Ramispor (Merkezefendi) 2-0

15 Ağustos Salı

18.00 Çıksalın-Irmakspor (Sütlüce) 1-5 

18 Ağustos Cuma

17.30 Alibeyköy-Irmakspor (Alibeyköy)

18.00 Kartal Bld-Kartal Bulvar (Kartal Yunus)

19 Ağustos Cumartesi
17.30 İstiklalspor - Kocasinanspor (Bakırköy 1)

 

Hazırlık maçlarınızı haber vermek için: 05542933376 (SMS/WhatsApp)

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus