05 Nisan 2017 12:23

'Haznedarspor tüm kategorilerde seyir zevki verdi'

Haznedarspor Teknik Sorumlusu Taşdan Görler 2016-2017 sezonunu değerlendirdi.


Haznedarspor Teknik Sorumlusu Taşdan Görler 2016-2017 sezonunu değerlendirdi.

Şu ana kadar tek şampiyonlukları olduğunu belirten Görler seyir zevki yüksek takımlar oluşturduklarını belirtti. Görler şunları söyledi:

“2016-2017 sezonunu Geride Bırakmak Üzereyiz. Sezona U17/A ve U15/A Takımlarıyla Başladık. U17/A Takımımız Grubunu şampiyon Olarak Bitirdi ancak ön elemeyi Kaybederek Türkiye Şampiyonası’na gidemedi. U15/A Takımımız grup beşincisi oldu. U14/A ve U16/A Takımlarımız İlk Yarıları lider kapatmalarına rağmen grup üçüncüsü oldular. Devam Eden U19/A Ligi’nde Genç Takımızın Son iki Maçı kaldı 6. Sıradayız. U13 Takımımız 4 maçta 10 puanla lider durumda.
Bu sezon uygulanan A/B grupları uygulamasının avantajları da oldu dezavantajları da oldu. Avantajları; güzel maçlar çıkardık, Üst Düzey Çekişmeli Maçlar oynadık. Dezavantajı ise takımlarımız şampiyonluğu kaybetti. Buna Rağmen Güzel Futbol Oynayan Sahayı Güzel Kullanan Gülümseyen Sporcularım var. Taraflı Tarafsız Oynadıkları futbolla beğenilen Seyir Zevki veren Takımlarım var. Bütün gruplarda çok gol atan ve aynı zamanda çok gol yiyen takımlar olduk.”

Muhabir: Alper Kaderoğlu

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus