29 Aralık 2017 11:23

Hocaköy yeni sezon hazırlıklarına başladı

Bursa 2.Amatör Lig 6.grupta mücadele edecek olan Hocaköyspor başkanı Azmi Numal Şubat ayında başlayacak olan lig öncesi yaptığı açıklamada yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını ve hedeflerine uygun hareket ettiklerini belirtti.


Yeni sezon öncesi açıklamada bulunan Hocaköyspor Başkanı Azmi Numal hazırlıkların başladığını ve iyi yolda olduklarını belirtti. Numal samimi açıklamalara imza attı. Numal açıklamasında; “Sezonun başlamasına az bir zaman kaldı. Biz ekip olarak bu sezon her sezonda olduğu gibi başarılı olmak istiyoruz. Hayata geçirmeye çalıştığımız yeni bir kadro ile lige hazırlanıyoruz. Hedefi olan bir takım oluşturduk yeni sezonun başlaması ile birlikte adım adım hedefe ilerleme niyetindeyiz. Kura çekimi bu sene değişikliğe gidildi ve 5 İznik takımı ile aynı grupta yer alacağız.
Grubumuzda yer alan takımları tanımıyoruz. Yeni sezonun tüm kulüplere hayırlı olmasını dilerim. Centilmence bir lig olsun her takımın birbirine saygısı bol olsun isterim. Hocaköyspor olarak hedefimiz belli ve bu hedef doğrultusunda ligimize hazırız” dedi.

HABER: SERKAN ARSLAN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus