13 Ocak 2018 04:11

İncirköyspor'da lige hazırlık başlıyor

Beykoz temsilcisi bir sezon aradan sonra liglere dönüyor.


2015 yılında kurulan ve 2.Amatör Küme'de mücadele eden Beykoz İncirköyspor geçtiğimiz sezon ise maddi imkansızlıklardan dolayı lige girememişti.

Kulüp Başkanı Mahir Taştan, idareciler Mahmut Tanış, Şefik Yavuzyılmaz ve antrenör Oğuz Güman'ın önderlğinde yeni sezonda lige girme kararı alan ve bu yönde çalışmalarını yapan ekip yeni bir yapılanma lige giriş yapacak.

Yapılan açıklamada, "İlk kez 2015-2016 sezounnda katıldığımız ligde nispeten ileri yaşta kurulu oyuncular ile mücadele ettik. Yeni sezonda ise daha genç, dinamik, başarıya aç oyuncularla yola çıkacağız. 24-25 civarında bir yaş ortalamasını geçmemeyi hesap ediyoruz. Antrenman ve resmi müsabakalarımız da Paşabahçe Stadı'nda olacak. Maddi imkanlarımız sınırlı ancak elimizden geleni de yapacağız. Bölgemizdeki gençleri spora yöneltmek için taşın altına elimizi soktuk. Maddi anlamda eksik kaldığımız noktalar da elbet olacak. Bu konuda da takımımıza sponsorlk sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Çevre esnafımızda bize bu konuda yardımcı olursa elbirliği ile bu işin altından kalkacağımıza inanıyoruz" denildi.

HABER:MELİH ÖZTÜRK
 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus