10 Ocak 2019 01:21

İstanbul 2. Amatör Lig 2018-2019 sezonu takımları

İstanbul 2. Amatör Lig'de hangi takımlar yer alıyor? İstanbul 2. Amatör Lig'den 1. Amatör Lig'e kaç takım çıkacak? İşte yanıtı.


İstanbul 2. Amatör Lig'de 2018-2019 sezonu 200'e yakın kulübün katılımıyla gerçekleşecek. 9 Ocak itibarıyla Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği'ne 163 takım katılım formu verdi. Son başvuru tarihi olan 10 Ocak'ta katılımın artması bekleniyor. Ayrıca geçmiş yıllarda olduğu gibi kura günü, kura çekilirken ve hatta kuradan sonra takım eklenmesi olası.

Henüz resmi statü yayımlanmasa da gruplarda ilk 2'ye giren takımların bir üst lige çıkması bekleniyor.
Ayrıca geçen sezon ligden çekilen bazı takımların ceza almadığı ve bu sezon da katılım listesinde olduğu görüldü.

AVRUPA YAKASI TAKIMLARI


Akörenköyspor (Çatalca)
Alemdarspor (Gaziosmanpaşa)
Altınaslarspor (Bayrampaşa)
Altınayspor (Fatih)
Altınyıldızspor (Fatih)
Anadolu Esenyurtspor (Esenyurt)
Arena Olimpik GSK (Kağıthane)
Arnavutköyspor (Arnavutköy)
Aslantepespor (Kağıthane)
Avcılar 1903 SK (Avcılar)
Avcılar Gençlerbirliği (Avcılar)
Avcılar Gümüşpalaspor (Avcılar)
Ayazağa Esenspor (Sarıyer)
Bağcılar İdman Yurdu Cemspor (Bağcılar)
Bağcılar Orduspor (Bağcılar)
Bahçelievler İdman Yurdu (Bahçelievler)
Bayrampaşa Doğanspor (Bayrampaşa)
Beştelsizspor (Zeytinburnu)
Beyoğluspor (Beyoğlu)
Boyacıköyspor (Sarıyer)
Büyük Ümitler SK (Gaziosmanpaşa)
Büyükderespor (Sarıyer)
Cankurtaranspor (Fatih)
Celaliyespor (Büyükçekmece)
Cevizlispor (Beyoğlu)
CFS Bağcılarspor (Bağcılar)
Çanakçaspor (Çatalca)
Çatalzeytin Zümrütspor (Kağıthane)
Çelikspor (Fatih)
Çeltikköyspor (Silivri)
Dağyenicespor (Çatalca)
Esen Bayburtspor (Esenyurt)
Esenayspor (Eyüp)
Esenler Turgutreisspor (Esenler)
Esenyurt İncirtepespor (Esenyurt)
Esenyurt Kartalspor (Esenyurt)
Örnek İdman Yurdu (Esenyurt)
Etiler Kartalspor (Sarıyer)
Etilerspor (Sarıyer)
Filizspor (Küçükçekmece)
Fişekspor (Gaziosmanpaşa)
Floryaspor (Bakırköy)
Gedikpaşaspor (Küçükçekmece)
Gençosmanspor (Güngören)
GOP Şemsipaşaspor (Gaziosmanpaşa)
Gökçealispor (Çatalca)
Göktürkspor (Eyüp)
Gümüşderespor (Sarıyer)
Gümüşpınarspor (Çatalca)
Güneştepespor (Güngören)
Güngören Doğuşspor (Güngören)
Günyamaçspor (Kağıthane)
Güzelhisarspor (Fatih)
Güzeltepespor (Eyüp)
Halkalıspor (Küçükçekmece)
Halkalı Taştepespor (Küçükçekmece)
Harmantepespor (Kağıthane)
Haznedar Çetinkayaspor (Güngören)
Haznedar İdman Ocağı (Güngören)
Hürriyet Eğitimspor (Kağıthane)
İhsaniyespor (Çatalca)
İstanbul Artvinspor (Bahçelievler)
İstanbul Barışspor (Bakırköy)
İstanbul Erzincanspor (Küçükçekmece)
İstanbul Gençlergücü (Güngören)
İstanbul Giresunspor (Bayrampaşa)
Kadimspor (Bakırköy)
Kağıthane Çağlayanspor (Kağıthane)
Kağıthane Sadabadspor (Kağıthane)
Karaağaçspor (Büyükçekmece)
Karacaköy Belediyespor (Çatalca)
Kocamustafapaşaspor (Fatih)
Küçükbakkalköyspor (Ataşehir)

Küçükköy Kültürspor (Gaziosmanpaşa)
Mahmut Şevket Paşaspor (Şişli)
Medicell İstanbul Mimarobaspor (Büyükçekmece)
Neslişahspor (Fatih)
Nurtepespor (Kağıthane)
Nurtepe Güney Yıldızı SK (Kağıthane)
Olimpiyatspor (Esenler)
Ormanlı Köyü SK (Çatalca)
Ovayenicespor (Çatalca)
Öz Alibeyköyspor (Eyüp)
Öz Gayrettepespor (Şişli)
Öz Yavuzselimspor (Esenler)
Öz Yarımburgazspor (Küçükçekmece)
Poligon Fethiyespor (Sarıyer)
Rumeli Hisarıspor (Sarıyer)
Sanayi Mahallesi SK (Kağıthane)
Sarıyer Yenimahalle SK (Sarıyer)
Silivre Kadıköyspor (Silivri)
Silivri Ortaköyspor (Silivri)
Söğütlüçeşme Birlikspor (Küçükçekmece)
Sultangazi İsmetpaşaspor (Sultangazi)
Sultanmuratspor (Küçükçekmece)
Şafak 76 SK (Bağcılar)
Şehreminispor (Fatih)
Şişli Anadoluspor (Şişli)
Tepecik Anadoluspor (Büyükçekmece)
THY (Bakırköy)
Tokat Bereketlispor (Küçükçekmece)
Tozkoparan Birlikspor (Güngören)
Ulusspor (Beşiktaş)
Yavuz Sultan Selimspor (Fatih)
Yalıköyspor (Çatalca)
Yenidoğan Güneşspor (Zeytinburnu)
Yeni Ortabayırspor (Kağıthane)
Yeni Özkartalspor (Gaziosmanpaşa)
Yeni Ufukspor (Küçükçekmece)
Yeşil Ilgazspor (Zeytinburnu)
Zeytinburnuspor (Zeytinburnu)
Zeytinburnu Yeşiltepespor (Zeytinburnu)
Zeytinburnu Zaferspor (Zeytinburnu)

 

ANADOLU YAKASI TAKIMLARI

1453 Maltepe Gençlik (Maltepe)
1923 Esenkentspor (Maltepe)
Acıbadem Üsküdar SK (Üsküdar)
Anadolu Hisarı İY (Beykoz)
Anadolu Kartalları SK (Pendik)
Anadolu Üsküdar SK (ÜSküdar)
Atalarspor (Kartal)
Ataşehir Arenaspor (Ataşehir)
Ataşehir Yoncaspor (Ataşehir)
Atlas Yıldızspor (Üsküdar)
Balkan Yeşilbağlarspor (Pendik)
Beykoz Göllü Köyü SK (Beykoz)
Beykoz Yenimahalle SK (Beykoz)
Çekmeköy Çarşıspor (Çekmeköy)
Çiğdemspor (Beykoz)
Erenköy Acarspor (Kadıköy)
Feneryoluspor (Kadıköy)
Ferahspor (Üsküdar)
FK 1864 (Pendik)
Girne Gençlikspor (Maltepe)
Harb İşspor (Maltepe)
Hasanpaşaspor (Kadıköy)
İçerenköy İY (Ataşehir)
İdealtepespor (Maltepe)
İnkılapspor (Ümraniye)
İstanbul Altınordu (Kartal)
İstanbul Ataşehirspor (Ataşehir)
İstanbul Esnafspor (Çekmeköy)
Kartal Cevizli Gençlergücü (Kartal)
Kavakpınarspor (Pendik)
Kozyatağı İdman Yurdu (Kadıköy)
Ömerlispor (Çekmeköy)
Örnekköyspor (Beykoz)
Özataşehirspor (Ataşehir)
Pendik Çamlıkspor (Pendik)
Pendik Doğanspor (Pendik)
Pendik Güllübağlarspor (Pendik)
Pendik Velibabaspor (Pendik)
Pendik Yenişehir Kartalları SK (Pendik)
Sapanbağlarıspor (Pendik)
Sarıgazispor (Sancaktepe)
Selami Ali Yeşil Saha SK (ÜSküdar)
Sultan Mehmed Hanspor (Maltepe)
Tokatköyspor (Beykoz)
Tuzla Gençlerbirliği (Tuzla)
Ümraniye Hekimbaşıspor (Ümraniye)
Üsküdar Çınarspor (Üsküdar)
Üsküdar İcadiyespor (Üsküdar)
Üsküdar Salacak (Üsküdar)
Yakacıkspor (Kartal)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus