06 Ocak 2018 02:21

Kaçar: Doğuşspor'un olayda sorumluluğu yok

Gülsuyusporlu futbolcunun bıçaklanması olayıyla ilgili Maltepe temsilcisinin Başkanı Behram Kaçar açıklamalarda bulundu.


Bugün Çakmak Stadı'nda oynanması gereken Ataşehir Doğuşspor - Gülsuyuspor maçı öncesi yaşanan bıçaklama olayı sonrası Gülsuyuspor Başkanı Behram Kaçar Yerel Futbol'a açıklamalarda bulundu.

"Bugün yaşananlar spor camiasında olmaması gereken bir olaydır" diyen Kaçar "İlk maçta yaşanan olumsuz olaylardan ötürü yaşanan bu elim olaydan dolayı üzüntülüyüz. Keşke hiç yaşanmasaydı.Fakat Allah'a şükürler olsun sporcumuzun sağlık durumu iyi. Ataşehir Doğuşspor Kulübü'nün bu olayla ilgili hiçbir sorumluluğu yoktur. Hatta erdemli davranmışlardır. Onların incinmesini istemem. 'Siz bizim misafirimizsiniz size bunları yaşattığımız için çok özür dileriz' dediler. Küme düşme durumları olmasına rağmen maça çıkmayarak erdemli bir davranış sergilemişlerdir. Eski futbolcularının cahilane bir davranış sergilemesi hepimizi üzmüştür. Doğuşspor'un sevgili başkanı Tuncay Akça başta olmak üzere tüm camiaya teşekkür ederim" dedi.

Muhabir: Arif Doğan

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus