07 Temmuz 2017 05:28

Kireçburnu Yıldız Kızlar provada '7' bitirdi

Sarıyer temsilcisi, Çayırbaşı Stadı'nda Yeni Levent Konaklar'ı 7 gol ile geçti.


İstanbul Yıldız Kızlar Ligi'nde mücadele edecek olan Yeni Levent Konaklar ile Kireçburnu, Sarıyer Belediye Çayırbaşı Stadyumu'nda dostluk maçında kozlarını paylaştılar.

MAÇ SERAMONİSİNDE DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Yeni Levent Konaklar maç ısınmasını bitirdikten sonra seramonide duygusal anlar yaşandı. Geçtiğimiz hafta babasını kaybeden Yeni Levent Konaklar'ın başarılı genç oyuncusu Berna Yuca'ya maç öncesi takım arkadaşları moral amaçlı destek verdi. Berna'nın yanına gelen her bir takım arkadaşı Berna'ya sarılarak maç öncesi moral vermeye çalıştı.

KİREÇBURNU KIZLARI'NDAN GOL ŞOV

Mücadele dostluk havasında geçerken maçı Kireçburnu 7-0'lık skorla kazandı ve grup müsabakaları için hazırlıklarını sürdürdü. Kireçburnu'nun golleri Aysel Suna (2), Ayşe Mine Kayaoğlu, Ayşe Nur Gülep, Mevlüde Sıla Aksengör, Melike Serçe ve Hatice Nida Saraç'tan geldi. Veysel Yaman'ın öğrencileri bu sezon Kadınlar 1.Ligi Play-Out mücadelelerinde de boy göstermişti. Yıldız Kızlar C grubunda bulunan Yeni Levent Konaklar Spor Kulübü Başkanı İbrahim Dülgar ise hazırlıklarını sürdüreceklerini ve gelecekte başarıyla kulübü temsil edeceklerine inandığı kızlarına güvendiklerini belirtti. Yıldız Kızlar Ligi'nde Kireçburnu'na ise başarılar diledi.

MUHABİR:OĞUZHAN AKGÜNDÜZ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus