Künye

Yerel Futbol sitesi www.yerelfutbol.com, www.yerelfutbol.org, www.yerelfutbol.net ve www.yerel.futbol adresleri üzerinden 'Amatör Ruh, Profesyonel Hizmet' vizyonuyla hizmet vermektedir.

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

64x64
Efkan Bucak

1981 İstanbul doğumlu... Yerel Futbol'un kurucusu, genel yayın yönetmeni... Marmara Ünv İletişim Fakültesi Mezunu, Hürriyet Gazetesi'nde spor editörlüğü yapmakta... Evli ve 2 çocuk babası... En sevdiği spor sanılanın aksine futbol değil, güreş... 2006'da Yerel Futbol'u gittiği maçları yazmak için öylesine açtı, bu kadarını o da beklemiyordu!

Yazı İşleri Müdürü

gokhan taner
Gökhan Taner

1984 İstanbul Sarıyer doğumlu... İstanbul Üniversitesi Endüstriyel Elektronik & Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu... Basın sektöründe birçok kurumda çalıştı... Mecbur kalmadıkça futbol izlemeyen Barcelona taraftarı, amatör futbol aşığı, atletizm hastası, bisiklet meraklısı.

Danışman ve Fahri Yönetim Kurulu Başkanı

barbaros akkoyunlu
Barbaros Akkoyunlu

Doğma-büyüme Kağıthaneli... Evli ve 1 kız çocuk babası...Birçok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak görev almakta... Yerel Futbol'un fahri yönetim kurulu başkanı.

Haber Merkezi

ahmet yavuz taner
Ahmet Yavuz Taner

Bakırköy temsilcimiz... Emekli gazeteci... 2014'ten bu yana Yerel Futbol ekibinde.


ali can beyhan
Ali Can Beyhan

Yerel Futbol'un Avrupa yakası muhabirlerinden... Lisanslı futbolcu... THY'de çalışmakta...


ARİF DOĞAN
Arif Doğan

1971 doğumlu. Kamuda çalışmakta. Yerel Futbol'da araştırma ve inceleme haberleriyle ve röportajlarıyla tanınmaktadır. Aynı zamanda Santra dergisinde de yazmakktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.


BENAN DİKER
Benan Diker

Yerel Futbol'un kurucularından, 2006'dan bu yana kadroda ve Efkan Bucak'la birlikte sitenin en eski üyesi... 1976 doğumlu... Amatör futbol tarihi araştırmacısı... Mackolik.Com'da BAL Koordinatörü... Çorlu'da ikamet etmekte.


CANER KIZILER
Caner Kızıler

1987 Çatalca doğumlu, Karacaköy Beldesi'nde iş yeri sahibi... Ekibin Çatalca sorumlusu... Evli ve 1 kız çocuğu babası... Eski bir lisanslı futbolcu, kulüp yöneticisi...


ERDEM GÖKTÜRK
Erdem Göktürk

Yerel Futbol'un -hatta Türkiye'nin- kadın futbolu sorumlusu. Uluslar arası bir şirkette üst düzey yönetici... Evli ve 1 kız çocuk babası...


ERDEM SAĞOLAN
Erdem Sağolan

1983 İstanbul doğumlu... Fatih-Zeytinburnu bölgesi maçlarından sorumlu aynı zamanda editör... Lisanslı futbolcu aynı zamanda futsal oyuncusu, ekibin UEFA'da resmi maça çıkan tek ismi... Muhasabeci...


MELİH ÖZTÜRK
Melih Öztürk

1982 İstanbul doğumlu... Lisanslı kaleci, her kaleci gibi o da biraz deli dolu... Ekipte skor toplama sorumlusu aynı zamanda muhabir... Muhasebeci... Evli ve 1 kız çocuğu babası...


MUSTAFA KAYNAK
Mustafa Kaynak

Avrupa yakası muhabiri... Çeşitli basın kurumlarında görev yaptı...


MUSTAFA OSMANOĞLU
Mustafa Osmanoğlu

Ekibin tecrübeli isimlerinden... Andolu yakası muhabirlerinden... Özel sektörde çalışıyor, evli ve 3 çocuk babası...


OGÜN KOCA
Ogün Koca

1965 İstanbul doğumlu... Eski bir lisanslı futbolcu, şimdiyse teknik direktör... Dijital baskı sektöründe çalışmakta... Evli ve 3 çocuk babası...Yerel Futbol'un tüm organizasyonlarının ve sosyal sorumluluk projelerinin beyni.


OĞUZHAN AKGÜNDÜZ
Oğuzhan Akgündüz

1999 İstanbul doğumlu, öğrenci... Ekibin en genç ismi... Eyüp bölgesi muhabiri...Aynı zamanda lisanslı futbolcu


ÜMİT YILMAZ
Ümit Yılmaz

19.01.1976 Beykoz doğumlu... Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu...Güvenlik sektöründe çalışıyor... Evli ve 3 erkek çocuk babası... 2015 Haziran'dan bu yana Yerel Futbol'da Anadolu Yakası muhabiri ve köşe yazarı.


YÜKSEL CIRT
Yüksel Cırt

1979 Şişli Doğumlu, Karaman temsilcisi... Spor yazarlığı ve televizyon sunuculuğu yapmakta... Evli ve 3 çocuk babası


KEMAL ŞİŞMAN
Kemal Şişman

Anadolu yakası muhabiri... 1998 Beykoz doğumlu... Kocaeli Üniversitesi'nde öğrenci... Aktif lisanslı futbolcu.


GÖKHAN İŞBAŞAR
Gökhan İşbaşar

İstanbul / Bakırköy doğumlu... Süleyman Demirel Üniversitesi Endüstriyel Elektronik mezunu ve aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi bölümü öğrencisi... 2009’dan bu yana aktif olarak İstanbul amatör ligleri ile ilgilenmekte... Kendisi aynı zamanda Tepecik Anadoluspor Kulübünün sosyal medya sorumlusu. Yerel Futbol'da veri girişi sorumlusu ve editör.


CAN MUTLU
Can Mutlu

24 Eylül 1994 yılında Yalova'da Şenol'dan olma Gül'den doğma tek çocuk. Nişantaşı Üniversitesi-Radyo Televizyon Sinema Bölümü mezunu. Kanal24 ve BJK TV de Kameraman Asistanlığı yaptıktan sonra 1 sene Bambu Film Evi Yapım Şirketinde çalışarak pek çok film,klip,reklam projelerinde görev aldı. Futbol hastası ve Türkiye'nin önemli gazetecilerinden olma adayı.


Bildiri

Yerel Futbol Sitesi, maddi menfaat gütmeyen, amatör futbola hizmet amaçlı bir oluşum olup, sitede yayınlanan haberlerin 4 kaynağı vardır:

  1. Yazı İşlerine bağlı muhabirlerce yapılan haberler
  2. Yazı İşlerinden bağımsız muhabirlerce yapılan haberler
  3. Kulüpler ve Şahıslar tarafından gönderilen haberler
  4. Diğer medya kuruluşlarından alınan ve kaynağı gösterilen haberler.

PAYLAŞ