02 Kasım 2017 02:34

MASK Başkanı yeniden Kaçar oldu

Maltepe kulüpleri Kulüpler Birliği başkanlığı için Bayram Behram Kaçar'a bir dönem daha yetki verdi.


Maltepe Amatör Spor Kulüpleri kongresinde Gülsuyu Spor Kulübü Başkanı Bayram Behram Kaçar yeniden başkanlığa seçildi.

Maltepe Kent Konseyi konferans salonundaki kongrede aday olmayacağını açıklayan Bayram Behram Kaçar kulüplerden gelen yoğun talep ve önce ilk konuşmacı olarak konuşan Cevdet Pirgaip'in konuşmasında birlik ve düzenin değişmemesi adına Selçuk Uzun'un çekilmesi halinde çekileceğini belirtmesi, sonrasında ise aday Selçuk Uzun'un da çekilmesi ile Bayram Behram Kaçar baskılara dayanamayarak yeniden aday oldu.

Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Melih Morsünbül,Maltepe Kent Konseyi Başkanı Ozan Demir Maltepespor Başkanı Cahit Durhan Maltepe Belediyesi Spor Müdürü İbrahim Kösoğlu ve Maltepe bölgesi kulüplerinin ve Başkan ve yöneticilerinin katıldığı kongrede Behram Kaçar genel kurul üyelerinin oylarıyla yeniden MASK başkanı seçildi.

MASK Baskanı Bayram Behram Kaçar yeniden başkan olması sonrasında "Genel Kurul üyelerinin şahsıma gösterdiği ilgi ve alakaya teşekkür ederim.
Yapılan baskılar sonucunda yeniden aday olmak zorunda kaldım. Adaylıktan çekilen başkan adayı arkadaşlarıma teşekkür ederim" diyerek bir teşekkür konuşması yaptı.

Editör: ATİLLA DEMİR

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus