11 Ocak 2018 12:22

‘Memleketimizin adını altın harflerle yazdıracağız’

Süper Amatör Lig 1. grupta topladığı 44 puanla klasmanı garantileyen İstanbul Bafraspor’un antrenörü Gökhan Demir’den iddialı açıklamalar geldi.


Süper Amatör Ligi 1. Grup'ta harika bir sezon geçiren Samsun'un Bafra ilçesinden esinlenerek memleketlerinin adını İstanbul’da yaşatan İstanbul Bafra Spor Kulübü, 44 puanla Klasman Grubu'na yükselmeyi başardı. Kırmızı-Siyahlı ekipte antrenör Gökhan Demir, "Memleketimizi adını altın harflerle yazarak, BAL’a yükseleceğiz" dedi.

ŞAMPİYONLUĞU HEDEF KOYDUK
Antrenör Demir, "Sezon başlarken, çok zor şartlar altında başlamıştık. Öncelikli hedefimiz kesinlikle bu ligde kalmaktı. Daha sonra olan hızlı gelişmeler ve yönetim kurulundaki bazı değişikliklerden sonra yönetim kurulu üyeleri aldıkları büyük sorumluluklarını yerine getirerek, bizlere daha iyi imkanlar sundu. Bizler de gerekli yerlere gereken transferleri yaptık. Takım ruhuyla hareket ederek, önce 'İstanbul Bafra Spor' diyerek, her branşta şampiyonluk hedefi koyduk" diye konuştu.

21 OCAK'TA DEV MAÇ VAR
"2017 yılının ilk aylarında başladığımız sezonda U-17 futbol takımımız şampiyonluk kupasını kaldırırken, 1 ay önce de U-16 takımımızda grubunda şampiyon oldu" diyen başarılı antrenör Demir, "A takım olarak Süper Amatör Küme 1. Grup'ta şu an 44 puan ile lideriz. Gelecek haftayı bay olarak tamamlayıp, son maçımızı 21 Ocak Pazar günü Bayrampaşa Belediyesi Stadyumu'nda Klasman Grubu'na yükselmiş takım olarak oynayacağız. 21 Ocak 2018 tarihinde taraftarlarımızın önemli bir yerlere not almasını planlamalarını ona göre yapmalarını istiyorum" ifadelerini kullandı.

BAL’A YÜKSELECEĞİZ
Kırmızı-Siyahlı takımın antrenörü Gökhan Demir şöyle konuştu; "Klasman Grubu'nda yapılacak maçlardan elde edilen sonuca göre BAL’a iki gruptan 2 takım yani toplamda 4 takım yükselecek. Samsun'un İstanbul'daki futbolda tek temsilcisi olan Bafra Spor, memleketimizi adını altın harflerle yazarak, BAL’a yükselecek" diye konuştu.

 

HABER: Hedef Halk

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus