18 Mayıs 2017 01:45

Okmeydanı Fetihspor'dan Yaşar Saçalan anısına turnuva

Okmeydanı Fetihspor Kulübü, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda, kulübün sembol ismi merhum Yaşar Saçalan adına U16 kategorisinde bir turnuva düzenleyecek.


Okmeydanı Fetihspor Kulübü, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda, kulübün sembol ismi merhum Yaşar Saçalan adına U16 kategorisinde bir turnuva düzenleyecek.

Okmeydanı Fetihspor Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlusu Elmas Çavuşoğlu turnuva ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Kulübümüzün simge ismi, amatör futbolun Yaşar Babası, merhum Yaşar Saçalan ağabeyimizin adına organize etmiş olduğumuz 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Yaşar Saçalan Sevgi Kupası U16 Elit Genç Futbol Turnuvası ile vefanın sadece İstanbul'da bir semt olmadığını spor camiasına anımsattığımız için mutluyuz. Turnuvamız 19 Mayıs 2017 Cuma güna Okmeydanı Fetih Futbol Akademi Ahmet Turan Sahası'nda saat 10.00 ila 15.00 arasında düzenlenecektir. Spor camiamızda en çok özlemini duyduğumuz centilmenliğin,genç kardeşlerimizin ruhlarına işlemesi amacı ile
Renklerimiz Ayrı
Sevdamız Aynı: Ay yıldız
dilerek vatanını milletini seven, Atatürk ilke ve inkılapları yolunda misyonu ve vizyonu olan gençleri Türk futboluna kazandırmak en önde gelen amacımızdır. Bu vesile ile merhum Yaşar Saçalan ağabeyimizin anısını yaşatmak için düzenlediğimiz turnuvaya herkesi davet ediyoruz. Ayrıca, çalışmamızı ilk gördüğünde 'Gerekli her şey yapılsın' diyerek hiçbir masraftan kaçılmaması talimatını veren sayın başkanımız Burhan Erdoğdu ve değerli yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum."

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus