09 Kasım 2017 08:24

Ortadağspor lideri devirdi

Sancaktepe temsilcisi Ortadağspor rakibi Yamanspor’u 5-1 yendi.


İstanbul U-16/B ligi 20.grup 7. hafta mücadelesinde Sancaktepe ekibi Ortadağspor Ümraniye ekibi Yamanspor’u Sultanbeyli 75. Yıl Stadı'nda konuk etti.
İzzet Erol, Emrullah Turan, Tugay Şahin hakem üçlüsünün yönettiği maçta Saha Komiseri Muzaffer Işık ve Sağlık Memuru Melike Aktaş görev aldı.
Yamanspor maçın başlaması ile uyguladığı presle Anıl Demirci’nın 1. dakikada attığı golle 1-0 öne geçti. Ortadağspor golden sonra çok etkili ataklara başladı. Enes Taş’ın güzel golü ile 1-1 beraberliği yakaladı. Emre Özdoğan golü ile 2-1 galip duruma gelen Ortadağspor Ferhat Aslanpençesi’nin golü ile devreyi 3-1 galip kapadı.
2. devrede Enes Taş'ın golü ile 4-1' i bulan Ortadağspor Ferhat Aslanpençesi'nin golü ile 5-1 galip gelerek 3 puan aldı.
Bu galibiyetle Ortadağspor 15 puan ve averajla ikinciliğe yükselirken, puan alamayan Yamanspor 15 puanla üçüncü sıraya indi.
Sancaktepe temsilcisi Ortadağspor 8 .hafta kendi sahasında Gülensuspor’la karşılaşırken, Yamanspor deplasmanda Özataşehirspor’a konuk olacak..
Editör : Atilla DEMİR

 

 

 

 

 

p>

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus