08 Şubat 2018 01:26

Ramispor'da geleceğe yatırım

Sistemli bir çalışma yürüten Eyüp temsilcisi, gençleri zararlı alışkanlıklardan uzak tutarak, ahlaki değerleri ön plana çıkararak sporun gerçek amacına hizmet etmeyi amaçlıyor.


Yaptığı projeler ve faaliyetlerle bölgenin yükselen değeri olarak gençleri spora teşvik eden Ramispor, altyapıya yaptığı yatırımların karşılığını skor ve iyi futbolla alıyor.

Kırmızı Beyazlı U19 takımı Çayırbaşı'nı son maçta Semih,Aykut ve Aydoğan’ın attığı gollerle 3-1 yenerken 4. Grup'ta ikinci sırada yer aldı. İkinci Başkan ve aynı zamanda Altyapı Sorumlusu olan Tufan Doğan idaresindeki Ramispor Altyapısı, antrenörler Ümit Erdem, Engin Aygün, Aydın Kayım, Onur Söğüt ve Umur Karuç yönetiminde planlı ve projeli çalışmalarla alınan başarılı sonuçların tesadüf olmadığını gösteriyor.

Ramispor Kulübü Başkanı Tayfun Aktan alt yapıları çok önemsediklerini söyledi. Altyapılar Teknik Sorumlusu Ümit Erdem ise altyapıda marka olma yolunda yükselişlerini sürdüreceklerini söyledi. Altyapı Sorumlusu Tufan Doğan ise altyapı olarak A takıma gelecek sezon için şimdiden 7-8 futbolcu vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Haber: Erol Eftekin

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus