23 Aralık 2016 11:13

Sahilspor şampiyonluğu kutladı

U15 Ligi'nde zirvede yer alan Mavi Beyazlılar, şampiyonluğu kutladı.


İstanbul Anadolu yakasının yeni takımlarından İstanbul Sahilspor alt yapıya verdiği değerin meyvelerini teker teker toplamaya başladı.

Sezona şampiyonluklar parolası ile başlayan İstanbul Sahilspor, 1. Amatör Ligde mücadele eden A takımı ile iddasını devam ettirirken U-15 liginde 16 maçta 16 galibiyetle grubunda Şampiyonluğa ulaştı. Grubunda attığı 82 gole karşılık yediği 6 golle başarılı bir grafik elde eden U-15 takımı elde ettikleri Şampiyonluk ile İstanbul Sahilspor yönetimini ve her zaman desteğini eksik etmeyen ailelerini gururlandırmayı başardılar.

U-17 liginde de kalan 2 maç öncesi grubunda Şampiyonluğun en büyük adayı olan İstanbul Sahilspor Genel Koordinatörü Ahmet Göktaş, sezon boyunca katıldıkları liglerde iddialı olduklarını belirtirken birlikte mücadele gösterdikleri gençlere mücadelenin yanı sıra centilmenliğin önemini ve iyi bir futbolcu olmayı öğütlediklerini söyledi.

Geleceğin sporcularını alt yapıların da yetiştirmenin gayreti içinde olduklarını söyleyen Ahmet Göktaş, önümüzdeki 5 sene içinde A takıma dışarıdan transfer yapma gereği duymadan yetiştirdikleri gençlerle sahada mücadele edeceklerini belirtti.

HABER-FOTOĞRAF: MUSTAFA KAYNAK

 p>

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus