3. Lige Terfi Maçları (2005-2006)


İLLER TURNUVASI

1. TUR (Her grup birincisi tur atladı)

Grup A - in Kocaeli
26.03 12:00 Erdek Belediye SK - Balıkesir Belediye SK - 4-3 Penaltılarla

24.03 13:00 Erdek Belediye SK 1-1 Bartınspor - Penaltılarla 6-5
24.03 16:00 Balıkesir Belediye SK 4-1 Edirnespor

Grup B - in İstanbul
26.03 --:-- Balıkesirspor K - Bandırmaspor K - 5-4 Penaltılarla

24.03 15:00 Balıkesirspor K 4-1 Babaeskispor K
24.03 15:00 Bandırmaspor K 2-2 Cumayeri Belediye SK - Penaltılarla 6-3

Grup C - in Bursa
26.03 --:-- Lüleburgazspor K - Sinopspor K - 3-1 Penaltılarla

24.03 13:30 Düzcespor K 0-0 Lüleburgazspor K - Penaltılarla 3-4
24.03 15:30 Keşanspor K 0-1 Sinopspor K

Grup D - in Malatya
26.03 12:00 Köy Hizmetleri SK Bayburt 2-0 Niğde Belediye SK

24.03 13:00 Polisgücü SK Tunceli 2-8 Köy Hizmetleri SK Bayburt
24.03 15:00 Şeker SK Amasya 2-3 Niğde Belediye SK

Grup E - in Diyarbakır
26.03 11:00 Yolspor K Van 1-2 Yeni Mahalle Bingölspor K

24.03 11:00 Yolspor K Van 1-0 Ardahan Belediye 23 Şubat SK
24.03 14:00 Zaferspor K Muş 1-2 Yeni Mahalle Bingölspor K

Grup F - in Erzurum
26.03 --:-- Yüksekova Belediye SK 0-1 Van Belediye SK

24.03 13:00 Sağlıkspor K Ağrı 0-2 Yüksekova Belediye SK
--.-- --:-- Van Belediye SK bye

İLLER 2. AŞAMA

(Her grup birincisi 3. Lig'e çıktı)

Grup 1 - in Yalova
09.04 --:-- Balıkesirspor K 3-0 Lüleburgazspor K
08.04 --:-- Lüleburgazspor K 2-2 Erdek Belediye SK
07.04 --:-- Erdek Belediye SK 1-1 Balıkesirspor K

Grup 2 - in Adana
09.04 --:-- Yenimahalle Bingölspor K 0-0 Van Belediye SK
08.04 --:-- Van Belediye SK 3-0 Bayburt Köy Hizmetleri SK
07.04 --:-- Yenimahalle Bingölspor K 2-0 Bayburt Köy Hizmetleri SK

------ TERFİ MAÇLARI---


Grup 1 - in Balıkesir
30.04 15:00 Vefa 2-2 Bozüyükspor Penaltılarla: 4-5

28.04 14:00 Vefa 2-0 Alikahya Belediye
28.04 16:30 Bozüyükspor 2-0 Hereke Belediye Yıldızspor

26.04 14:00 Vefa (İstanbul) 1-0 Arslancaspor (Çanakkale)
26.06 16:30 Hereke Belediye Yıldızspor (Kocaeli) 2-0 Altınovaspor (Yalova)
26.06 14:00 Bozüyükspor (Bilecik) 2-1 Balkan Yeşil Bağlar (İstanbul)
26.06 16:30 Sağlıkspor (Eskişehir) 2-2 Alikahya Belediye (Kocaeli) Penaltılarla: 2-4

Grup 2 - in Adapazarı
30.04 15:00 Sinop Özlem 1-2 Zonguldak Belediye

28.04 16:00 Tavşanlı Linyit - Sinop Özlem 2-3 Penaltılarla
28.04 16:00 Zonguldak Belediye 1-0 Çelebi Çağlayan

26.04 16:00 Aşağısoku (Bolu) 0-2 Tavşanlı Linyit (Kütahya)
26.04 ----- Sinop Özlem (İstanbul) bye
26.04 ----- Zonguldak Belediye 1-1 Tuzlaspor (İstanbul) Penaltılarla: 5-3
26.04 ----- Çelebi Çağlayan (Kütahya) 5-0 Safranbolu Belediye (Karabük)

Grup 3 - in Çanakkale
30.04 16:00 Hadımköy 1-0 Karacabeyspor

28.04 15:30 Velimeşe Belediye 0-1 Hadımköy
28.04 16:00 Babaeskispor 0-1 Karacabeyspor Uzatmalarda

26.04 13:00 Velimeşe Belediye (Tekirdağ) - Düzcespor (Düzce) 4-3 Penaltılarla
26.04 16:00 Hadımköy (İstanbul) 2-1 Pamukovaspor (Sakarya)
26.04 13:00 Babaeskispor (Kırklareli) 1-0 Keşanspor (Edirne)
26.04 16:00 TEK (Sakarya) 1-3 Karacabeyspor (Bursa)

Grup 4 - in Muğla
30.04 11:00 Yeni Menemen Belediye 6-0 Sarıgöl Gençlerbirliği

28.04 14:00 Yeni Menemen Belediye 5-1 Kocaçeşmespor
28.04 14:00 Ödemiş Belediye 0-1 Sarıgöl Gençlerbirliği

26.04 13:00 Yeni Menemen Belediye - Aydın Belediye (Aydın) 5-3 Penaltılarla
26.04 16:00 Kocaçeşmespor (Manisa) 1-0 Yeni Dinarspor (Afyonkarahisar)
26.04 ----- Ödemiş Belediye (İzmir) 2-0 Eğridir Belediye (Isparta)
26.04 ----- Sağlıkspor (Aydın) 2-3 Sarıgöl Gençlerbirliği (Manisa)

Grup 5 - in Isparta
30.04 12:30 Bodrum Belediye Bodrumspor 1-2 Manavgat Belediye

28.04 --:-- Bodrum Belediye Bodrumspor 1-0 Beykonak Belediye
28.04 --:-- Manavgat Belediye 8-2 Bucak Belediye Oğuzhanspor

26.04 13:00 Selvioğlu (Uşak) 1-4 Beykonak Belediye (Antalya)
26.04 16:00 Bodrum Belediye Bodrumspor (Muğla) 6-0 Sökespor (Aydın)
26.04 13:00 Köşk Belediye (Aydın) 0-1 Bucak Belediye Oğuzhanspor (Burdur)
26.04 16:00 Manavgat Belediye (Antalya) - Konakspor (Denizli) 4-3 Penaltılarla

Grup 6 - in Kayseri
30.04 14:00 Kozan Belediye 2-0 İncirlik Belediye

28.04 14:00 Kozan Belediye 2-0 Yeni Anamurspor
28.04 14:00 İncirlik Belediye 3-2 Mersin Yolspor

26.04 --:-- İncirlik Belediye (Adana) 13-1 Ortaköyspor (Aksaray)
26.04 --:-- Mersin Yolspor (İçel) 3-1 Sağlıkspor (Nevşehir)
26.04 13:00 Karapınar Belediye (Konya) 1-2 Kozan Belediye (Adana) Uzatmalarda
26.04 16:00 Yeni Anamurspor (İçel) 3-1 Karaman Belediye (Karaman)

Grup 7 - in İçel
30.04 11:00 Adanaspor 1-2 Talasspor

28.04 14:00 Adanaspor 1-0 Argıncıkspor
28.04 16:30 Önderspor 0-2 Talasspor

26.04 14:00 Ferhuşspor (Kahramanmaraş) 0-1 Adanaspor (Adana)
26.04 16:00 Argıncıkspor (Kayseri) 2-2 Reyhanlıspor (Hatay) Penaltılarla: 5-4
26.04 14:00 Önderspor (Osmaniye) 2-1- İskenderun ASAŞ (Hatay)
26.04 16:30 Talasspor (Kayseri) 3-0 Polisgücü (Kilis)

Grup 8 - in Kahramanmaraş
30.04 11:00 Kızıltepe Gençlerbirliği 0-2 Elazığ Belediye

28.04 11:00 Kızıltepe Gençlerbirliği 2-0 NAKSAN
28.04 13:00 Elazığ Belediye 1-0 MESKİ Uzatmalarda

26.04 --:-- Elazığ Belediye 8-0 Köy Hizmetleri (Malatya)
26.04 --:-- Birecik Belediye (Şanlıurfa) 1-2 Mersin MESKİ (İçel)
26.04 11:00 Kızıltepe Gençlerbirliği (Mardin) 4-0 Akdağmadeni, Belediye (Yozgat)
26.04 13:00 Erhanispor (Diyarbakır) - NAKSAN (Gaziantep) 2-3 Penaltılarla

Grup 9 - in Erzurum
30.04 13:00 Yalıspor 0-5 Sürmenespor

28.04 11:00 Yalıspor 2-0 Kağızmanspor Uzatmalarda
28.04 11:00 Sürmenespor 6-0 Bayburt Köy Hizmetleri

26.04 15:00 Yalıspor (Trabzon) 3-1 Sağlıkspor (Ağrı)
26.04 --:-- Kağızmanspor (Kars) 7-0 Polisgücü (Tunceli)
26.04 11:00 Sürmenespor (Trabzon) 6-1 Enginalan (Iğdır)
26.04 --:-- 23 Şubat (Ardahan) 1-9 Köy Hizmetleri (Bayburt)

Grup 10 - in Samsun
30.04 11:00 Yomraspor 4-0 Sinopspor

28.04 13:00 Görelespor 0-1 Yomraspor
28.04 15:00 Turhalspor - Sinopspor 4-5 Penaltılarla

26.04 13:30 Demirspor (Sivas) 0-1 Görelespor (Giresun)
26.04 15:30 Yomraspor (Trabzon) 9-1 SHÇEK (Çankırı)
26.04 13:00 Turhalspor (Tokat) - Bozkurt Belediye (Kastamonu) 5-4 Penaltılarla
26.04 15:00 Sinopspor (Sinop) 2-1 Soyaspor (Ordu)

Grup 11 - in Sivas
30.04 11:00 Bafra Belediye 2-0 Amasya Şekerspor

28.04 14:00 Bafra Belediye 4-1 Palusppor
28.04 14:00 Amasya Şekerspor 3-2 Erzurum Köy Hizmetleri

26.04 --:-- Bafra Belediye (Samsun) 4-1 Fatih Anadolu Teknik Lisesi (Erzincan)
26.04 --:-- Paluspor (Elazığ) 5-0 MKE Mühimmat (Kırıkkale)
26.04 --:-- Şekerspor (Amasya) 3-1 Köy Hizmetleri (Kırşehir)
26.04 --:-- Köy Hizmetleri (Erzurum) 6-2 Gençlerbirliği (Çorum)

Grup 12 - in Eskişehir
30.04 12:30 OSTİM 2-1 Yeniköy

28.04 13:00 OSTİM 2-0 Cumayeri Belediye
28.04 16:30 Yeniköy 2-0 Pursaklar Belediye

26.04 14:00 OSTİM (Ankara) 2-1 THY (İstanbul)
26.04 16:00 Çaycumaspor (Zonguldak) - Cumayeri Belediye (Düzce) 6-7 Penaltılarla
26.04 12:30 Ereğli Belediye (Zonguldak) 2-4 Yeniköy (İstanbul) Uzatmalarda
26.04 15:30 Bartınspor (Bartın) 0-2 Pursaklar Belediye (Ankara)

Grup 13 - in Bursa
07.05 15:00 Tepecik Belediye 1-0 Ümraniye

05.05 14:00 Ulucak Belediye 1-3 Tepecik Belediye
05.05 17:00 Ümraniye 3-0 Çiğli Belediye

03.05 14:00 Termikspor K (Kütahya) 2-8 Ulucak Belediye SK (İzmir)
03.05 17:00 Tepecik Belediye SK (İstanbul) 3-2 Somaspor K (Manisa)
03.05 14:00 Ümraniye SK (İstanbul) 6-0 Genç Yurdu SK Tavşanlı (Kütahya)
03.05 17:00 Acar İdman Yurdu SK Kırkaağaç (Manisa) 2-4 Çiğli Belediye SK (İzmir)

Grup 14 - in Kütahya
07.05 12:30 Körfez Belediye 1-0 Sincan Belediye

05.05 14:00 Adliyespor 0-3 Körfez Belediye
05.05 16:00 Sincan Belediye 5-3 Çiftelerspor

03.05 13:00 Adliyespor K (Ankara) 3-0 Sahipataspor K (Afyonkarahisar)
03.05 16:00 Körfez Belediye SK (Kocaeli) 1-0 Selçuklu Belediye SK (Konya)
03.05 13:00 Sincan Belediye SK (Ankara) 4-0 Demirspor K Afyonkarahisar (Afyonkarahisar)
03.05 16:00 Çiftelerspor K (Eskişehir) 3-1 Beyşehir Belediye SK (Konya)

Grup 15 - in İstanbul
07.05 13:00 Yıldırımspor 0-1 Suadiye Belediye

05.05 13:00 Derince Belediye 0-2 Yıldırımspor
05.05 16:00 Tütünspor 1-2 Suadiye Belediye

03.05 13:00 Zaferspor K Bursa (Bursa) - Derince Belediye SK (Kocaeli) 2-4 Penaltılarla
03.05 16:00 Edirnespor K (Edirne) 0-5 Yıldırımspor K (Sakarya)
03.05 16:00 Tütünspor K Bursa (Bursa) 2-0 Hendekspor K (Sakarya)
03.05 16:00 Tekirdağspor K (Tekirdağ) 2-4 Suadiye Belediye SK (Kocaeli)

Grup 16 - in Burdur
07.05 14/00 Ören Belediye 0-3 Bağlum Belediye

05.05 13:00 Ören Belediye - Özyeşiltepe 6-5 Penaltılarla
05.05 16:00 Serik Belediye - Bağlum Belediye 2-4 Penaltılarla

03.05 13:00 Gümüşlerspor K (Denizli) 0-1 Ören Belediye SK (Muğla)
03.05 16:00 Uşak Belediye SK (Uşak) 0-6 Özyeşiltepe SK İzmir (İzmir)
03.05 13:00 Serik Belediye SK (Antalya) - Torbalı Belediye SK (İzmir) 5-3 Penaltılarla
03.05 16:00 Yenimahalle Kültürspor K (Denizli) 0-4 Bağlum Belediye SK (Ankara)

Grup 17 - in Adana
07.05 10:30 Şehit Kamil Belediye 1-2 PANSU Şeker

05.05 14:00 Şehit Kamil Belediye 1-0 Siverek Belediye
05.05 17:00 Adıyaman Belediye 2-5 PANSU Şeker

03.05 14:00 Şehitkamil Belediye SK (Gaziantep) 7-2 Suvermezkalespor K (Nevşehir)
03.05 16:00 Kahramanmaraş Belediye SK (Kahramanmaraş) 1-4 Siverek Belediye SK (Şanlıurfa)
03.05 16:00 İskenderunspor K (Hatay) 0-2 Adıyaman Belediye SK (Adıyaman)
03.05 --:-- PANSU Şeker SK Kayseri (Kayseri) bye

Grup 18 - in Elazığ
07.05 --:-- Yenimahalle Bingölspor 0-4 Malatya Belediye

05.05 14:00 Yenimahalle Bingölspor 1-0 Maliyespor
05.05 16:00 Malatya Belediye - Yüksekova Belediye 5-3 Penaltılarla

03.05 14:00 Zaferspor K Muş (Muş) 0-5 Yenimahalle Bingölspor K (Bingöl)
03.05 16:00 Maliyespor K Diyarbakır (Diyarbakır) 2-0 Polisgücü SK Bitlis (Bitlis)
03.05 14:00 Malatya Belediye SK (Malatya) 3-0 TÜPRAŞ SK Batman (Batman)
03.05 16:00 Siirt Belediye SK (Siirt) 0-1 Yüksekova Belediye SK (Hakkari)

Grup 19 - in Tekirdağ
07.05 15:30 Lüleburgazspor 0-2 Orhangazi Gençlerbirliği

05.05 15:30 BOSCH SK Bursa - Lüleburgazspor 2-5 Penaltılarla
05.05 15:30 Orhangazi Gençlerbirliği 1-0 Çıksalınspor

03.05 15:30 BOSCH SK Bursa (Bursa) - Hasköy SK (İstanbul) 5-3 Penaltılarla
03.05 15:30 Lüleburgazspor K (Kırklareli) 3-0 Tavşanlı Belediye SK(Yalova)
03.05 15:30 Gençlerbirliği SK Orhangazi (Bursa) - Mahmudiye Belediye SK (Çanakkale) 8-7 Penaltılarla
03.05 --:-- Çıksalınspor K (İstanbul) bye

Grup 20 - in Trabzon
07.05 13:00 Ordu Telekom 0-2 Sivas Belediye

05.05 13:00 Erzurum BB 1-1 Ordu Telekom Penaltılarla: 15-16
05.05 13:00 Sivas Belediye 2-1 Acarspor

03.05 13:00 Erzurum BB SK (Erzurum) - Köy Hizmetleri SK Gümüşhane (Gümüşhane) 7-6 Penaltılarla
03.05 13:00 Kadıköyspor K (Samsun) - Telekom GSK Ordu (Ordu) 3-5 Penaltılarla
03.05 13:00 Sivas Belediye SK (Sivas) - Arhavispor K (Artvin) 5-2 Penaltılarla
03.05 13:00 Acarspor K Giresun (Giresun) 3-1 Çayspor K Rize (Rize)

2. AŞAMA

Grup 1 - Cebeci Stadyumu, Ankara
25.05 14:00 Malatya Belediye (Malatya) 4-3 Kozan Belediye (Adana)
25.05 16:30 Tepecik Belediye (İstanbul) 2-1 Suadiye Belediye (Kocaeli)

27.05 16:00 Malatya Belediye 1-3 Tepecik Belediye

Grup 2 - 19 Mayıs Stadyumu, Samsun
25.05 14:00 Talasgücü Belediye (Kayseri) 2-3 Zonguldak Belediye (Zonguldak) uz
25.05 16:30 Orhangazi Gençlerbirliği (Bursa) 3-0 Yomraspor (Trabzon)

27.05 15:30 Zonguldak Belediye 0-2 Orhangazi Gençlerbirliği

Grup 3 - at Atatürk Stadyumu, Afyonkarahisar
25.05 14:00 Bozüyükspor (Bilecik) 3-1 Manavgat Belediye (Antalya)
25.05 17:00 Körfez Belediye (Kocaeli) 2-1 PANSU Şeker (Kayseri)

27.05 17:00 Bozüyükspor 2-1 Körfez Belediye

Grup 4 - Sümer Sahası 2, Kayseri
25.05 14:00 Elazığ Belediye (Elazığ) - Sürmenespor (Trabzon) 7-8 Penaltılarla
25.05 16:30 Yeni Menemen Belediye (İzmir) - OSTİM (Ankara) 4-5 Penaltılarla

27.05 16:00 Sürmenespor 1-1 OSTİM 4-5 Penaltılarla

Grup 5 - Atatürk Stadyumu, Eskişehir
25.05 14:99 Bağlum Belediye (Ankara) 3-0 Hadımköy (İstanbul) aet
25.05 17:00 Bafra Belediye (Samsun) 1-2 Sivas Belediye (Sivas)

Çıkan: Bağlum Belediye

PAYLAŞ

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus