Türkiye U17 Şampiyonası (2015-2016)


İSTANBUL ELEMELERİ

 1. Tur
Çeliktepespor - Gürpınarspor 3-2
Günyamaçspor - Selimiyespor 0-0 (5-3 pen)
Büyükçekmece Bld - Şehzadebaşıspor 3-2
Ayazağaspor - Yeşil Ilgazspor 0-0 (5-4 pen)
İkitellispor - Bulancakspor 3-0
Esenlerspor - Çamlıcaspor 2-1
Feriköyspor - Dudulluspor 0-0 (3-2 pen)
Çengelköyspor - İstiklalspor 2-0
Bağlarbaşıspor - THY 2-0
İFA - Kartal Yuvası SK 6-1
Sultangazispor - Dolayobaspor 5-2


2. Tur
Esenler Kulüp Atletik - Beykoz 1908 2-1
İdealtepespor - Yeşil Esenyurtspor 2-1
İstanbul Gençlerbirliği - Tepebağ Kültürspor 3-1
Zara Ekinlispor - Altınovaspor 2-1
Kartal Bulvarspor - Güneşlispor 0-0 (4-3 pen)
Avcılar Belediyespor - Küçükçekmecespor 1-0
Batı Trakyaspor - CFS Bağcılarspor 3-1

12 Ocak 2016
Göktürk Sarayspor - Yeşiltepespor 2-0

26 Ocak Salı
14.00 İkitellispor - Esenlerspor (Mahmutbey) 3-3 (4-2 pen)

27 Ocak Çarşamba
14.00 İFA - Çeliktepespor (Bakırköy Bld) 2-2 (3-4 pen)
14.00 Günyamaçspor - Büyükçekmece Bld (Kemal Aktaş) 3-2
14.00 Sultangazispor - Ayazağaspor (Bayrampaşa Bld) 1-1 (2-3 pen)
14.00 Feriköyspor - Çengelköyspor (Çayırbaşı) 1-1 (3-4 pen)
14.00 Bağlarbaşıspor - Parsellerspor (Çilekli) 4-0

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

İSTANBUL GRUBU
1 Nisan Cuma
12:30 Avcılar Bld-Bağlarbaşı 0-2
14:30 Çengelköy-İstanbul Gençlerbirliği 1-1

2 Nisan Cumartesi
12:30 Bağlarbaşı-Çengelköy 2-0
14:30 İstanbul Gençlerbirliği-Avcılar Bld 6-1

3 Nisan Pazar
12:30 Avcılar Bld-Çengelköy 4-1
14:30 İstanbul Gençlerbirliği-Bağlarbaşı 0-1

ÇORLU GRUBU
A Grubu
31 Mart Perşembe
14:00 Lüleburgazspor-Hacı Hızır Şafakspor 6-0
Kartal Bulvarspor-Bay

1 Nisan Cuma
16:30 Hacı Hızır Şafakspor-Kartal Bulvarspor 0-2
Lüleburgazspor-Bay

2 Nisan Cumartesi
14:00 Kartal Bulvarspor-Lüleburgazspor 0-2
Gebze Hacı Hızır Şafakspor-Bay

B Grubu
31 Mart Perşembe
16:30 Kocaeli Demirspor- Edirnespor 3-0
İstanbul Göktürk Sarayspor-Bay

1 Nisan Cuma
14:00 Edirnespor-Göktürk Sarayspor  1-0
Kocaeli Demirspor-Bay

2 Nisan Cumartesi
16:30 Göktürk Sarayspor-Kocaeli Demirspor 0-1
Edirnespor-Bay

FİNAL
3 Nisan Pazar
16:30 Lüleburgazspor - Kocaeli Demirspor 3-1

BURSA GRUBU
A Grubu
31 Mart Perşembe
14:00 Tire 1922-Ayazağaspor 2-1
Manisa Yunusemre Belediyespor-Bay

1 Nisan Cuma
16:00 Ayazağaspor-Yunusemre Bld  2-0
Tire 1922-Bay

2 Nisan Cumartesi
14:00 Yunusemre Bld-Tire 1922 0-2
Ayazağaspor-Bay

B Grubu
31 Mart Perşembe
16:00 Buca Bld-Çorluspor 1947 3-0 (H)*
İkitellispor-Bay
*78.dakikada Çorluspor 1947 3-1 mağlupken sahadan çekildi.

1 Nisan Cuma
14:00 Çorluspor 1947-İkitellispor  1-3
Buca Belediyespor-Bay

2 Nisan Cumartesi
16:00 İkitellispor-Buca Bld 0-0 (7-6 pen)
Çorluspor 1947

FİNAL
3 Nisan Pazar
12:00 Tire 1922 - İkitellispor 3-2

DÜZCE GRUBU
A Grubu
1 Nisan Cuma
15:00 Karamürsel İ.Y.-Günyamaçspor 2-0
Adapazarıspor-Bay

2 Nisan Cumartesi
13:00 Günyamaçspor - Adapazarıspor 1-3
Karamürsel İY - Bay

3 Nisan Pazar
15:00 Adapazarıspor - Karamürsel İY 0-0 (5-6 pen)
Günyamaçspor - Bay

B Grubu
1 Nisan Cuma
13:00 Batı Trakya - Bozüyük İ.Y.  1-2
Dilovası Belediyespor-Bay

2 Nisan Cumartesi
15:00 Batı Trakya - Dilovası Belediyespor 2-0
Bozüyük - Bay

3 Nisan Pazar
13:00 Dilovası Bld - Bozüyük İY 1-0
Batı Trakya - Bay
Dilovası Bld-İst.Batı Trakya 4-2 pen

Dilovası Bld- Bozüyük İ.Y 4-2 pen

FİNAL
4 Nisan Pazartesi
14:00 Karamürsel İY - Dilovası Bld 4-0

ÇANAKKALE GRUBU (ECEABAT)
A Grubu
31 Mart Perşembe
13:00 Sitespor-Esenler Atletik 3-0
Bursa Yeni Karamanspor-Bay

1 Nisan Cuma
15:00 Esenler Atletik-Yeni Karaman 0-0
Kapaklı Sitespor-Bay

2 Nisan Cumartesi
13:00 Yeni Karamanspor-Sitespor 3-0
Esenler Atletik-Bay

B Grubu
31 Mart Perşembe
15:00 Altınsabanspor-Balıkesir BŞBld 4-1
İstanbul Zara Ekinlispor-Bay

1 Nisan Cuma
13:00 Balıkesir BŞBld - Zara Ekinli 0-3
Bursa Altınsabanspor-Bay

2 Nisan Cumartesi
15:00 Zara Ekinli-Altınsabanspor 1-0
Balıkesir BŞBld -Bay

FİNAL
3 Nisan Pazar
13:00 Yeni Karamanspor - Zara Ekinlispor 0-3

BİLECİK GRUBU
A Grubu
1 Nisan Cuma
16:00 Ankara Anadolubeyi-Yalova Acar 1-1
Çeliktepespor-Bay

2 Nisan Cumartesi
16:00 Çeliktepespor - Ankara Anadolubeyi 1-0
Yalova Acar - Bay

3 Nisan Pazar
16:00 Yalova Acar - Çeliktepespor 0-1
Ankara Anadolubeyi - Bay

B Grubu
1 Nisan Cuma
16:00 Hacettepe - Eskişehir DSİ Bend 3-0
İdealtepespor-Bay

2 Nisan Cumartesi
16:00 Eskişehir DSİ Bend - İdealtepe 0-1
Hacettepe - Bay

3 Nisan Pazar
16:00 İdealtepe - Hacettepe 1-3
Eskişehir DSİ Bend - Bay

FİNAL
4 Nisan Pazartesi
14:00 Çeliktepespor - Hacettepespor 0-3

ESKİŞEHİR GRUBU
A Grubu
31 Mart Perşembe
13:00 Arabayatağı-Konya Kadıköyspor 3-1
Kozlu Taşkömürüspor-Bay

1 Nisan Cuma
15:00 Konya Kadıköyspor-Kozlu Taşkömürü 1-0
Bursa Arabayatağı-Bay

2 Nisan Cumartesi
13:00 Arabayatağı-Kozlu Taşkömürü 2-0
Konya Kadıköyspor-Bay

B Grubu
31 Mart Perşembe
15:00 Kütahya Termikspor-Dinar Bld 1-0
Bursa Compenanta-Bay

1 Nisan Cuma
13:00 Dinar Bld-Compenanta 0-5
Kütahya Termikspor-Bay

2 Nisan Cumartesi
15:00 Compenanta-Kütahya Termikspor 1-0
Afyon Dinar Belediyespor-Bay

FİNAL
3 Nisan Pazar
13:00 Arabayatağıspor - Compenanta 0-2

MANİSA GRUBU
A Grubu
31 Mart Perşembe
13:30 Çiğli Bld-Yatağanspor 2-0
Bigaspor-Bay

1 Nisan Cuma 
15:00 Yatağanspor -Bigaspor 1-1
Çiğli Belediyespor-Bay

2 Nisan Cumartesi
13:30 Bigaspor-Çiğli Bld 0-1
Yatağanspor

B Grubu
31 Mart Perşembe
15:30 Hires Gençlik-Denizli Telekom 2-0
Edremit Belediyespor-Bay

1 Nisan Cuma
13:30 Denizli Telekom-Edremit Bld 0-2
İzmir Hires Gençlik-Bay

2 Nisan Cumartesi
15:30 Edremit Bld-Hires Gençlik 0-1
Denizli Telekom-Bay

FİNAL
3 Nisan Pazar
14:00 Çiğli Bld - İzmir Hires Gençlik 1-1 (4-5 pen)

MUĞLA GRUBU
A Grubu
31 Mart Perşembe
15:00 Antalya Yol-Yeni Burdur 2-0
İzmir Güzeltepespor-Bay

1 Nisan Cuma
15:00 Yeni Burdur-Güzeltepespor 1-0
Antalya Yol-Bay

2 Nisan Cumartesi
15:00 Güzeltepespor-Antalya Yol 4-2
Yeni Burdur-Bay
Güzeltepespor - Antalya Yolspor 11-10 pen
Güzeltepespor - Yeni Burdurspor 4-3 pen

B Grubu
31 Mart Perşembe
15:00 Salihlispor-Kuşadasıspor 1-0
Denizli Akkonakspor-Bay

1 Nisan Cuma
15:00 Kuşadasıspor-Akkonakspor 0-0
Salihlispor-Bay

2 Nisan Cumartesi
15:00 Akkonakspor-Salihlispor 0-2
Kuşadasıspor-Bay

FİNAL
3 Nisan Pazar
11:00 Güzeltepespor - Salihlispor 3-0


DENİZLİ GRUBU
A Grubu
31 Mart Perşembe
14:00 E.Ç.D.Hastanesi-Nazilli Fener 2-0
Muratpaşa Belediyespor-Bay

1 Nisan Cuma
16:00 Nazilli Fener-Muratpaşa Bld 0-5
Kütahya Evliya Çelebi Devlet Hastanesi-Bay

2 Nisan Cumartesi
14:00 Muratpaşa Bld-E.Ç.D.Hastanesi 7-0 H (EÇD Hastanesi sahada 6 kişi kaldı)
Nazilli Fenerspor-Bay

B Grubu
31 Mart Perşembe
16:00 Turan İdmanyurdu-Turgutreisspor 1-1
Konya Karakartallarspor-Bay

1 Nisan Cuma
14:00 Konya Karakartallar-Turan İ.Y. 1-0
Turgutreisspor -Bay

2 Nisan Cumartesi
16:00 Turgutreisspor -Konya Karakartallar 1-3
Uşak Turan İdmanyurdu-Bay

FİNAL
3 Nisan Pazar
11:00 Muratpaşa Bld - Konya Karakartallar 1-0

KONYA GRUBU
A Grubu
31 Mart Perşembe
14:00 Hatayspor-Nevşehirspor GK 2-0
*Isparta İl Özel İdare şampiyonadan çekildi.

2 Nisan Cumartesi
16:00 Nevşehirspor GK-Hatayspor 0-4

B Grubu
31 Mart Perşembe
Gülnarspor-Aksaray Karadeniz 3-0 (H)
*Aksaray Karadeniz şampiyonadan çekildi.

1 Nisan Cuma
Seyhan Bld-Aksaray Karadeniz 3-0 (H)
Gülnarspor-Bay

2 Nisan Cumartesi
14:00 Seyhan Bld-Gülnarspor 1-1 (7-8 pen)

FİNAL
3 Nisan Pazar
11.00 Hatayspor - Mersin Gülnarspor 0-2


ZONGULDAK GRUBU
A Grubu
31 Mart Perşembe
13:30 Erenlerspor-Düzce Sis Yal.Kuzey Yıldızı 3-2
Bartın Kemerspor-Bay

1 Nisan Cuma
16:00 Düzce Sis Yal.Kuzey Yıldızı-Bartın Kemer 2-4
Erenlerspor-Bay

2 Nisan Cumartesi
13:00 Bartın Kemerspor-Erenlerspor 0-3
Düzce Sis Yalıtım Kuzey Yıldızıspor-Bay

B Grubu
31 Mart Perşembe
16:00 Kıbrıscıkspor-Çerkeş Bld 2-0
Sapanca Akademispor-Bay

1 Nisan Cuma
13:00 Çerkeş Bld-Sapanca Akademi 0-4
Kıbrıscıkspor-Bay

2 Nisan Cumartesi
16:00 Sapanca Akademispor-Kıbrıscıkspor 1-2
Çankırı Çerkeş Belediyespor-Bay

FİNAL
3 Nisan Pazar
13:00 Erenlerspor - Kıbrısçıkspor 1-1 (2-3 pen)

BARTIN GRUBU
A Grubu
31 Mart Perşembe
14:00 Sincan Bld-Ovacık Gençlik 5-1
Devrek Belediyespor-Bay

1 Nisan Cuma
16:00 Ovacık Gençlik-Devrek Belediye 1-2
Sincan Belediyespor-Bay

2 Nisan Cumartesi
14:00 Devrek Belediye-Sincan Bld 2-8
Karabük Ovacık Gençlikspor-Bay

B Grubu
31 Mart Perşembe
16:00 Cebecispor-Sinopspor 3-0
Kastamonu Yolspor-Bay

1 Nisan Cuma
14:00 Sinopspor -Kastamonu Yol 4-1
Ankara Cebecispor-Bay

2 Nisan Cumartesi
16:00 Kastamonu Yol-Cebecispor 3-0
Sinopspor -Bay

FİNAL
3 Nisan Pazar
13:00 Sincan Bld - Kastamonu Yolspor 3-1


NEVŞEHİR GRUBU
A Grubu
31 Mart Perşembe
13:00 Çukurova Bld-Niğde Gençlik 1-0
Kayseri Şekerspor-Bay

1 Nisan Cuma
15:00 Niğde Gençlik-Kayseri Şekerspor 1-2
Adana Çukurova Belediyespor-Bay

2 Nisan Cumartesi
13:00 Kayseri Şekerspor-Çukurova Bld 1-1 (2-4 pen)
Niğde Gençlik-Bay

B Grubu
31 Mart Perşembe
15:00 Karaman Bld-Gazikentspor 1-0
Afşin Elbistan Linyitspor-Bay

1 Nisan Cuma
13:00 Gazikentspor-Afşin Elbistan Linyit 0-2
Karaman Belediyespor-Bay

2 Nisan Cumartesi
13:00 Afşin Elbistan Linyit-Karaman Bld 0-1
Gaziantep Gazikentspor-Bay

FİNAL
3 Nisan Pazar
11:00 Çukurova Bld - Karaman Bld 0-1


YOZGAT GRUBU
A Grubu
31 Mart Perşembe
13:00 Erbaaspor-Mimarsinan Gençlik 2-1
Kayseri Erkiletspor-Bay

1 Nisan Cuma
16:00 Mimarsinan Gençlik-Erkiletspor 1-2
Erbaaspor-Bay

2 Nisan Cumartesi
11:00 Erkiletspor-Erbaaspor 6-0
Çorum Mimarsinan Gençlikspor-Bay

B Grubu
31 Mart Perşembe
15:00 Sivas Demir-Kırşehir Gençlik Hiz 3-1
Kırıkkale MKE Mühimmatspor-Bay

1 Nisan Cuma
14:00 Kırşehir Gençlik Hiz -Mühimmatspor 1-0
Sivas Demir-Bay

2 Nisan Cumartesi
15:00 Mühimmatspor-Sivas Demir 1-6
Kırşehir Gençlik Hizmetleri-Bay

FİNAL
3 Nisan Pazar
11:00 Erkiletspor - Sivas Demirspor 1-1 (5-4 pen)

TOKAT GRUBU
1 Nisan Cuma
14:00 Samsun Kadıköy-Ordu Altınordu Bld 4-0
16:00 Giresun Sanayispor-Yozgat Bozokspor 1-3

2 Nisan Cumartesi
13:00 Altınordu Bld-Giresun Sanayispor 4-1
15:00 Yozgat Bozokspor-Samsun Kadıköy 0-7

3 Nisan Pazar
11:00 Giresun Sanayispor-Samsun Kadıköy 0-1
13:00 Yozgat Bozokspor-Altınordu Bld 1-4


GİRESUN GRUBU
A Grubu
1 Nisan Cuma
14:00 Artvin İl Özel İdare-1930 Bafraspor 2-2
*Erzincan Gençlergücü şampiyonadan çekildi.

3 Nisan Pazar
13:15 1930 Bafraspor-Artvin İl Özel İdare 1-1 (3-0 pen)

B Grubu
1 Nisan Cuma
16:00 A.Sebatspor-Amasya Belediye 1-0
Gümüşhane Telekomspor-Bay

2 Nisan Cumartesi
14:00 A. Sebatspor - Gümüşhane Telekomspor 2-3
Amasya Belediye - Bay

3 Nisan Pazar
15:15 Gümüşhane Telekomspor - Amasya Belediye 1-2
A. Sebatspor - Bay

FİNAL
4 Nisan Pazartesi
1930 Bafraspor - Amasya Belediyespor 1-1 (6-5 pen)


ARTVİN GRUBU
A Grubu
31 Mart Perşembe
10:30 Çaykurspor-Erzurum Yol 2-0
Trabzon Boztepespor-Bay

1 Nisan Cuma
13:00 Erzurum Yol-Trabzon Boztepespor 0-1
Rize Çaykurspor-Bay

2 Nisan Cumartesi
10:30 Trabzon Boztepespor-Çaykurspor 1-0
Erzurum Yolspor-Bay

B Grubu
31 Mart Perşembe
13:00 Iğdır Aras-Bayburt Grup Özel İdare 1-1
Trabzon İdmanocağı-Bay

1 Nisan Cuma
10:30 Trabzon İdmanocağı-Iğdır Aras 5-0
Bayburt Grup Özel İdare-Bay

2 Nisan Cumartesi
13:00 Bayburt G.Ö.İdare-Trabzon İdmanocağı 1-4
Iğdır Arasspor-Bay

FİNAL
3 Nisan Pazar
10:30 Boztepespor - Trabzon İdmanocağı 1-0

GAZİANTEP GRUBU
A Grubu
31 Mart Perşembe
14:00 Tarsus İ.Y-Kilis Bld 6-0
Malatya Sanayi-Bay

1 Nisan Cuma
16:00 Kilis Bld-Malatya Sanayi 1-3
Tarsus İdmanyurdu-Bay

2 Nisan Cumartesi
14:00 Malatya Sanayi-Tarsus İ.Y. 0-0 (2-3 pen)
Kilis Belediyespor-Bay

B Grubu
31 Mart Perşembe
16:00 İskenderun Karaağaç-Karaköprü Bld 2-2
Osmaniye Önderspor-Bay

1 Nisan Cuma
14:00 Osmaniye Önder-İskenderun Karaağaç 1-1
Ş.Urfa Karaköprü Bld-Bay

2 Nisan Cumartesi
16:00 Karaköprü Bld-Osmaniye Önder 2-0
İskenderun Karaağaçspor-Bay

FİNAL
3 Nisan Pazar
11:00 Tarsus iY - Karaköprü Bld 2-2 (3-4 pen)

ADIYAMAN GRUBU
1 Nisan Cuma
14:00 Adafi Kartal - Şanlıurfa Edessa 7 Yıldız 2-0
16:00 Kızıltepe Belediye - Amedspor 0-1

2 Nisan Cumartesi
14:00 Şanlıurfa Edessa 7 Yıldız - Amedspor 1-2
16:00 Kızıltepe Belediye - Adafi Kartal 3-4

3 Nisan Pazar
12:00 Adafi Kartal - Amedspor 0-4
14:00 Kızıltepe Belediye - Şanlıurfa Edessa 7 Yıldız 1-2

MALATYA GRUBU
1 Nisan Cuma
14:00 Şehitkamil Belediye - Bingöl Bld Yaşam 2-1
16:00 Diyarbakır DSİ - Adıyaman Çınar 2-0

2 Nisan Cumartesi
14:00 Bingöl Belediye Yaşam - Diyarbakır DSİ 0-3 h (Yaşamspor maça 1 saat geç geldi)
16:00 Adıyaman Çınar - Şehitkamil Belediye 1-2

3 Nisan Pazar
11:00 Şehitkamil Belediye - Diyarbakır DSİ 1-2
11:00 Adıyaman Çınar - Bingöl Belediye Yaşam 1-1


BİNGÖL GRUBU
A Grubu
31 Mart Perşembe
14:00 Van BŞBld - Muş İdmanyurdu 1-0
Ağrı Gençlerbirliği - Bay

1 Nisan Cuma
12:00 Muş İdmanyurdu - Ağrı Gençlerbirliği 2-0
Van BŞBld - Bay

2 Nisan Cumartesi
12:00 Ağrı Gençlerbirliği - Van BŞBld 0-5
Muş İdmanyurdu - Bay

B Grubu
31 Mart Perşembe
14:00 Batman Teiaş-Elazığ İl Özel İdare 5-0
Bitlis Gençlikspor İl Müdürlüğü-Bay

1 Nisan Cuma
12:00 Elazığ İl Özel İdare-Bitlis Gençlik 4-2
Batman Teiaş-Bay

2 Nisan Cumartesi
12:00 Bitlis Gençlikspor-Batman Teiaş 0-6
Elazığ İl Özel İdarespor-Bay

FİNAL
3 Nisan Pazar
11:00 Van BB - Batman Teiaş 0-1

 

DERLEYEN: BENAN DİKER

İKİNCİ KADEME


1. GRUP (BALIKESİR-Ayvalık)

A GRUBU
14 Nisan Perşembe
15:00 Karamürsel İdman Yurdu - Tire 1922 4-0
Bağlarbaşıspor - Bay

15 Nisan Cuma
17:30 Tire 1922 - Bağlarbaşıspor 0-4
Karamürsel İdman Yurdu - Bay

16 Nisan Cumartesi
15:00 Bağlarbaşıspor - Karamürsel İdman Yurdu 4-1
Tire 1922 - Bay

B Grubu
14 Nisan Perşembe
17:30 Zara Ekinli- Hires Gençlik 3-1
Lüleburgazspor - Bay

15 Nisan Cuma
15:00 Hires Gençlik - Lüleburgazspor 0-2
Zara Ekinlispor - Bay

16 Nisan Cumartesi
17:30 Lüleburgazspor - Zara Ekinli 1-1 (2-4 pen)
İzmir Hires Gençlikspor - Bay

FİNAL
17 Nisan Pazar
Bağlarbaşıspor - Zara Ekinlispor 4-0

2. GRUP (DENİZLİ) 

15 Nisan Cuma
12:00 Karaman Belediye - Muratpaşa Belediye 0-2
12:00 Compenanta - İzmir Güzeltepe 1-1

16 Nisan Cumartesi
12:00 Muratpaşa Belediye - Bursa Compenanta 2-1
12:00 İzmir Güzeltepespor - Karaman Bld 3-0

17 Nisan Pazar
12:00 Karaman Belediye - Compenanta 1-2
12:00 Güzeltepespor - Muratpaşa Belediye 1-2


3. GRUP (SİVAS)

A Grubu
14 Nisan Perşembe
14:00 Hacettepe - Trabzon Boztepespor 2-0
1930 Bafraspor - Bay

15 Nisan Cuma
16:30 Trabzon Boztepe - 1930 Bafraspor 0-1
Hacettepe - Bay

16 Nisan Cumartesi
12:00 1930 Bafraspor - Hacettepe 0-2
Trabzon Boztepe - Bay

B GRUBU
14 Nisan Perşembe
16:00 Samsun Kadıköy - Sincan Belediye 4-1
Kıbrıscıkspor - Bay

15 Nisan Cuma
14:30 Sincan Belediye - Kıbrıscıkspor 0-4
Samsun Kadıköyspor - Bay

16 Nisan Cumartesi
14:00 Kıbrıscıkspor - Samsun Kadıköy 0-1
Sincan Belediyespor - Bay

FİNAL
17 Nisan Pazar
11:00 Hacettepe - Samsun Kadıköyspor 2-2 (3-4 pen)

4. GRUP (MALATYA)

A Grubu
14 Nisan Perşembe
14:00 Batman TEİAŞ - Diyarbakır DSİ 3-0
Gülnarspor - Bay

15 Nisan Cuma
16:00 Diyarbakır DSİ - Gülnarspor 3-2
Batman TEİAŞ - Bay

16 Nisan Cumartesi
13:30 Gülnarspor - Batman TEİAŞ 0-2
Diyarbakır DSİ - Bay

B GRUBU
14 Nisan Perşembe
16:00 Amedspor - Erkiletspor 3-0
Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor - Bay

15 Nisan Cuma
14:00 Erkiletspor - Karaköprü Belediye 0-3
Amed Sportif Spor - Bay

16 Nisan Cumartesi
15:30 Karaköprü Belediye - Amedspor 0-1
Kayseri Erkiletspor - Bay

FİNAL
17 Nisan Pazar
11:00 Batman TEİAŞ - Amedspor 0-3

DÖRTLÜ FİNALLER

Yarı Finaller
Muratpaşa Belediyespor - Amed Sportif 0-0 (5-4 pen)
Samsun Kadıköyspor - Bağlarbaşıspor 2-2 (4-3 pen)

Üçüncülük Maçı
Bağlarbaşıspor - Amed Sportif 3-0

Final
Muratpaşa Bld - Kadıköyspor 1-0

PAYLAŞ

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus