10 Ekim 2017 07:32

Sefaköy Kartalspor ile Hürriyet Gücü Spor puanları paylaştı

İstanbul 1.Amatör Lig 6.Grubun iddialı takımlarından olan Sefaköy Kartalspor ile Hürriyet Gücü Spor takımları ligin ikinci haftasında Sefaköy Kartal Sahasında karşı karşıya geldi


İstanbul 1.Amatör Lig 6.Grubun iddialı takımlarından olan Sefaköy Kartalspor ile Hürriyet Gücü Spor takımları ligin ikinci haftasında Sefaköy Kartal Sahasında karşı karşıya geldi. Ev sahibi ekip baştan sona etkili bir oyun sergilese de karşılaşma 1-1 berabere sonuçlandı. 

Sefaköy Kartal Sahasında oynan maça futbol severlerin yoğun bir ilgisiyle izlenirken, Caner Erbil, Bekir Çalışkan ve Ziya Oğuzhan Işık hakem üçlüsü yönetti.

İlk yarıda topa daha çok sahip olan takım Sefaköy Kartal'dı. Seyircisinin de desteğiyle oyunu karşı alana yıkan Sefaköy Kartalspor 5. Dakikada Metin topu ağlara yollayarak Siyah-beyazlı takımı bu golle 1-0 önde geçirdi. 37.Dakikada Hürriyet Gücüspor takımında aradığı golü Mücahit ile buldu ve skora dengeyi getirdi 1-1.İkinci yarıda her iki takım oyuncuları girdikleri gol pozisyonlarını gole çeviremeyince karşılaşma karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona erirken puanları da paylaştılar.

Müsabakanın sonlarına doğru misafir takım Hürriyet Gücüspor oyuncu sakatlanınca ev sahibi Sefaköy Kartalspor yedek kulübesi oyuncular açı içinde saha da kıvranan misafir takım oyuncusunu sedyeye koyarak dışarı kadar taşıma hareketi maçın hakemleri, taraftarlar ve rakip oyuncular tarafından büyük takdir topladı.

STAD: Sefaköy Kartal

HAKEMLER: Caner Erbil, Bekir Çalışkan, Ziya Oğuz han Işık

SEFAKÖY KARTALSPOR: Mustafa, Tolga, Levent, Ferhat, H.İbrahim, Sahap, Aytaç, Ferdi, Metin, Akif, Fırat.

HÜRRİYETGÜCÜSPOR:Metin, İlker, Ahmet, Onur, Mahsun, Abdulkadir, İbrahim, Hüseyin, Sertaç, Mücahit Alan, Serkan.

GOLLER: 5. DK Metin, 37. DK Mücahit

HABER: YILMAZ AKTEPE

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus