11 Ocak 2018 01:23

Seyrantepe Yeşilcespor'a maç sonrası saldırı

Mahmut Şevket Paşaspor-Seyrantepe Yeşilcespor karşılaşması sonrası konuk ekip futbolcuları tribünden gelen bazı kişilerce darp edildi.


İstanbul 1. Amatör Lig 9. Grup’ta oynanan kritik Mahmut Şevket Paşaspor-Seyrantepe Yeşilcespor karşılaşması sonrası konuk ekip futbolcuları tribünden gelen bazı kişilerce darp edildi.

Örnektepe Stadı’nda oynanan karşılaşma iki takım için de ligde kalma yolunda büyük öneme sahipti. Konuk Yeşilcespor maçtan 3-1 galip ayrılıp çok önemli bir galibiyete imza atarken maç sonrası sahada istenmeyen görüntüler yaşandı. Önce iki takım oyuncuları arasında elektriklenmeler yaşanırken daha sonra tribünden inen yaklaşık 30 kişi Yeşilcesporlu futbolculara saldırdı. Kağıthane temsilcisinin teknik direktörü Nihat Ulaşoğlu yaşananlara büyük tepki gösterdi.

Mahmut Şevket Paşaspor Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Çil ise mağlubiyetin verdiği psikoloji ile kendi futbolcuları ve taraftarlarıyla rakip takım arasında az da olsa tartışma yaşandığını belirterek, “Ancak bu, her maçta olabilecek ve çabuk bitecek türde bir gerginlikti. Tartışma esnasında Yeşilcespor’dan bir oyuncu ‘Ben Beyoğlu çocuğuyum’ diye tepki gösterince tribünlerden de tepki aldı ve maalesef tatsız görüntüler meydana geldi” dedi.

Olay nedeniyle Mahmut Şevket Paşaspor tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edildi.

Haber: Melih Öztürk

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus