14 Aralık 2017 12:14

Söke’de 12 numara’ya portatif tribün!

Söke’de tribün çilesi nihayet son buldu. Uzun bir süredir amatör karşılaşmaları ayakta seyretmek zorunda kalan Söke’liler, portatif tribünle keyifle maçlarını seyretme imkanı da sağlanmış oldu.


Söke'deki amatör spor kulüplerin sorunlarından biri olan ve her zaman şikayet ettikleri tribün çilesinin nihayet sona erdiğini geçtiğimiz hafta içerisinde Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu sürpriz haberi Söke halkı ile paylaşmıştı.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker’in de soruna olumlu yaklaşımının ardından Söke yan sahasına Bodrum Çevre Yolu tarafına 100 kişilik,Söke Şehir Stadı kale arkası çaprazına 100 kişilik portatif tribünin montajına başlanıldı.

Tribünü yapacak olan yüklenici firma çalışanları her iki tribünün montajını tamamlamaları bekleniyor.

ÜZÜM’DEN TEŞEKKÜR

Söke'nin amatör futbolda yıllardır adeta kanayan yarası olan ışıklandırmanın ardından tribün sorununun çözüme kavuşmasından duydukları memnuniyetlerini dile getiren Söke Gençlikspor Kulüp Başkanı ve Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Üzüm, Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu ve Gençlik Spor İl Müdürü Bekir Çeker’e teşekkür etti. Mehmet Üzüm, ”İlçemizde son dönemlerde altyapı futbol okullarında ciddi sporcu artışı ve yeni kurulan kulüplerimizle birlikte futbolda ciddi bir sporcu sayısı var. Bir yandan Kaymakamımızın, bir yandan Belediye Başkanımızın ve bir yandan da Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürümüz Bekir Çeker’in destekleri sıkıntılarımızı hafifletti” dedi

(NECATİ MALDAR/DENGE AJANS)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus